Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy wiecie ale niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży sprzedaje HD 5000 do multiroomu. Co najlepsze ten dekoder nie jest w nim już udostępniany od 13 stycznia. Niestety mnie, ta dziwna sytuacja spotkała gdy wymieniałem HD 6000 z powodu jego softowej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Była taka opcja rok temu, skorzystałem. Niestety, ostatnio przedłużałem umowę i Pani konsultantka od razu zaznaczyła, że od jakiegoś czasu jest zakaz posiadania dwóch dekoderów PVR na jednym abonamencie. Próbowałem coś ugrać ale nie było mowy o zatrzymaniu PVR 7000 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderze od multiroomu powinna wyświetlić się informacja, za ile dni trzeba aktywować dekoder? U mnie dekoder się zablokował bez ostrzeżenia. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi, że dekoder nie wyświetla takiej informacji.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz model dekodera dodatkowego w Multiroom'ie? Ja mam HD3000 i na nim nigdy, od samego początku jego posiadania, nie wyświetlił się wcześniej żaden komunikat o zbliżającej się blokadzie tegoż dekodera. Po prostu nagle "cyk", czarny ekran i komunikat o zablokowaniu się dekodera i prośba o włożenie karty z dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HD5500s. Szkoda. Taka informacja powinna być. Nie będę wiedział kiedy go aktywować. Jak mi go zablokuje podczas nagrywania to będzie zonk.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę z dekodera głównego zawsze można włożyć do dodatkowego wcześniej. Spowoduje to "zresetowanie" czasu do kolejnej blokady niezależnie od tego, ile go jeszcze aktualnie pozostało. Nie trzeba z tym czekać aż do zablokowania się dekodera dodatkowego. Można to zrobić np. przed jakimś ważnym nagraniem, audycją, filmem itp. Wtedy na pewno dekoder dodatkowy nie zablokuje się np. w trakcie nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MENU w zakładce MULTIROOM na kwadrans przed zablokowaniem pojawia zegar odliczający ten czas.

Niektórzy również zauważają w tym samym czasie, u dołu ekranu postępujący cienki pasek.

 

Tak, tylko chyba nikt nie będzie na dekoderze dodatkowym co chwilę wchodził w menu i w zakładkę MULTIROOM, aby sprawdzić, czy za chwilę dekoder się nie zablokuje... :crazy: Takie rozwiązanie jest chore! :?

@stojak miał na myśli właśnie ten pasek, o którym mówisz. Na dekoderze HD3000, który posiadam w usłudze Multiroom, jeszcze nigdy się taki pasek nie pojawił. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi... Mieliście sytuacje, że po wymianie dekodera dodatkowego, nowy nigdy nie żądał od Was karty z głównego? I tak od kilku miesięcy? ;)

 

Mój tato miał kiedyś podobną sytuację, ale to odwrotnie, gdy wymieniał dekoder główny Sagemcom ESI-88 na dekoder Evobox PVR. Po tej wymianie dekoder dodatkowy nadal żądał karty z dekodera Sagemcom, więc trzeba było zadzwonić na infolinię i konsultant wtedy zresetował usługę Multiroom, czego efektem było zniknięcie w menu dekodera dodatkowego zakładki MULTIROOM i brak konieczności okresowego aktywowania go kartą z dekodera głównego przez dobre kilka miesięcy, do czasu aż zakładka MULTIROOM powróciła i wtedy już wszystko było OK, dekoder dodatkowy żądał już wtedy właściwej karty, z Evoboksa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi... Mieliście sytuacje, że po wymianie dekodera dodatkowego, nowy nigdy nie żądał od Was karty z głównego? I tak od kilku miesięcy? ;)

 

Ja tak miałem w PVR HD 7000. :D W sierpniu ubiegłego roku wziąłem Evoboxa, 7000 zostawiając sobie jako multiroom. Przez blisko rok nie pojawiła się zakładka Multiroom. :D Być może właśnie dlatego przy nowej umowie musiałem wymienić go na HD 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna wymienic dekoder dodatkowy na HD5500s albo HD6000? Mam HD3000.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...