Skocz do zawartości

Świat według Kiepskich


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że Polsat to już pewnie będzie inwestował z komedii tylko w "Kowalskich" i "Kuchnię" a "Kiepskich" będzie kręcić jedynie dlatego by były pozory dla Terentiew do stwierdzenia nie wycofywania się z tej tradycyjnej dla słonecznej telewizji produkcji. Odcinki tym samym zamiast do anteny trafią do zamrażarki. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Problem w tym że Polsat kurczowo trzyma się zasady że ten serial jest tradycją stacji. Już się zresztą na tym przejechał bo serial spada na godziny nocne: https://www.tvpolsat.info/news/41516/polsat-przesuwa-nowe-odcinki-swiata-wedlug-kiepskich-na-godziny-nocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, on niczego nie ustalił, on tylko uznał, że jeśli spuszczają serial na nocne pory, to znaczy że jest oficjalna decyzja, mimo że komunikatu nie ma. Już pomijam taki szczegół, że o tym, by zakończyć emisję, nie decyduje producent, a co najwyżej stacja. Producent można zakończyć co najwyżej prace nad nowym odcinkami.

Wolałbym tutaj poczekać na ostateczny komunikat niż sugerować się tym, co ktoś sobie nagrał na YT, szczególnie, że już kilka razy tak było, iż wieszczono koniec serialu, a potem się okazywało, że jednak nowa seria będzie.

Inna sprawa, że faktycznie te nowe odcinki nie powalają, chyba jeden czy dwa, które widziałem, były w miarę śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tym razem może być coś na rzeczy bo oglądalność to niecałe 750 tysięcy widzów a przenoszenie na godziny nocne już było przerabiane w przypadku "Ameryki Marzeń" i reaktywacji "Daleko od Noszy" a wszyscy wiemy jak to potem się skończyło. Z "Kiepskimi" może być tu podobnie przez co ten youtuber może mieć rację. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 10:18, Poland napisał:

Myślę że tym razem może być coś na rzeczy bo oglądalność to niecałe 750 tysięcy widzów a przenoszenie na godziny nocne już było przerabiane w przypadku "Ameryki Marzeń" i reaktywacji "Daleko od Noszy" a wszyscy wiemy jak to potem się skończyło. Z "Kiepskimi" może być tu podobnie przez co ten youtuber może mieć rację. 

Co nie zmienia faktu ze każdy średnio zorientowany w realiach tv widz może sobie wysnuć takie wnioski i wrzucanie tutaj jakiegoś randomowego yutubera jako wyrocznie, jest śmieszne. Bardziej, niż nowe odcinki Kiepskich, to tak na marginesie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być ale z drugiej strony już sam Polsat się gubi jak ma traktować "Świat według Kiepskich" bo z drugiej strony nazywa go "jednym z najważniejszych seriali" a z drugiej strony skazuje na dogorywanie w paśmie nocnym głównej anteny, Polsacie 2 oraz aplikacjach internetowych. 

Dlatego też 31 sezon jeżeli będzie (a do tego nie ma pełnej pewności czy tak stanie zważyszy chociażby na analogiczną sytuacje z „Daleko od Noszy" cztery lata temu gdy ten serial całkiem skasowano) to najpewniej w Polsat Box Go a później w Polsat Go a później w antenach powtórkowych. Z drugiej strony jeżeli jednak przy następnym sezonie ma być tak jak teraz a rzecznik prasowy słonecznej telewizji (czy inni jego pracownicy na czele z Panią Terentiew) mają dalej pisać komunikaty takie jak w tym poniższym linku to już lepiej niech zakończą produkcje „Kiepskich" zostawiając emisję starych odcinków na mniejszych stacjach od Polsatu: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/swiat-wedlug-kiepskich-przesuniety-na-noc-przez-watki-polityczne-mamy-odpowiedz/qcs2bbh.amp?espv=1

Zresztą też przy okazji można rozwiązać problem obsady (a nawet ich postaci) serialu przenosząc ją do "Pierwszej Miłości" a więc produkcji od tego samego producenta. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bym nie kombinował z przenoszeniem postaci z sitcomu do telenoweli. Nie ma to sensu. Równie dobrze można mówić, żeby postaci z Kiepskich przenieść do paradokumentu (nie serialu, podkreślę, bo się wiele osób myli w tej kwestii) o policji, który też ten sam producent robi. Będzie to miało dokładnie taki sam sens, czyli żaden.

 

I nie mówiłbym, że emisja aktualnie pokazywanego sezonu o 19:00 w weekendy na Polsacie 2 to dogorywanie, bo to jest całkiem dobre pasmo jak na ten kanał. Natomiast słowa o jednym z najważniejszych seriali łatwo można wytłumaczyć - rzecznikowi prasowemu stacji chodzi o to, że historycznie rzecz biorąc to jest jedna z tych produkcji, która wywindowała do góry popularność Polsatu i która się z tym kanałem kojarzy od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Krytykowałem odcinki „Świata Według Kiepskich” reżyserowane przez Patricka Yokę, teraz muszę jednak odszczekać swoje słowa. Dałem im szansę i zacząłem oglądać a to na Polsat Comedy Central Extra a to na Polsat Seriale i muszę przyznać że w prymitywny sposób (zamierzony) poruszają ciekawe tematy i są na swój sposób zabawne. Wiadomo że te odcinki są inne niż te Okila Khamidova ale nie są wcale gorsze. Jednak teraz bez Pana Dariusza Gnatowskiego jak i Ryszarda Kotysa serial powinien zostać zakończony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.06.2022 o 11:21, Jaś Fasola napisał:

Dokładnie tak. Nie wiem, jak dla mnie ze względu na brak kilku ważnych aktorów dalsza produkcja tego serialu jest zbędna i bez sensu.

Pełna zgoda zwłaszcza że pewne sceny z udziałem tych ważnych aktorów były ważnymi i niemal stałymi elementami scenariusza. Przykładowo mam tu na myśli opieprzanie Boczka czy nocną wizytę Paździocha z flaszką u Kiepskiego. 

Swoją drogą nie wiem czy zauważyliście ale „Kiepscy" o ile na początku zaprowadzili ATM Grupę na szczyt (robili dawniej lwią część ramówki Polsatu) to teraz spychają ją na dno. Teraz tylko ATM-owi „Pierwsza Miłość" zostanie do produkcji jeżeli chodzi o główną antenę Polsatu. Gdyby kiedyś Polsat zlikwidował ten serial a nie „Samo Życie" to teraz by ATM Grupa nie miała żadnej produkcji na Polsacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...