Skocz do zawartości

Świat według Kiepskich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wątpie, pewne scenariusze już są tylko ich nagrywanie zacznie się później. Podniesienia jakości i poziomu się raczej nie przewiduje, gdyż "Kiepscy" są trzymani w ramówce z kilku powodów - w tym między innymi:

- z przyzwyczajenia aktorów i widzów

- z sentymentu widzów i ekipy serialu

- nabijania odcinków dla utrzymania rekordu

- dotrwania do jubileuszu 20 lecia emisji

Gdyby opierano się tylko na oglądalności, to serialu już dawno by nie było.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych scen jednego z lepszych odcinków :lol:

 

https://youtu.be/ze4k2jm6HuM[/cent er] ja mam taką . jak ferdek stoi przy rżędzie robotów i po kolei te roboty się przedstawiają a na końcu mówi ferdek. Ferdynad Kiepski konstruktor. Odc się nazywał bodajże Robochłop. Tylko nr odc. Za chiny nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Robochłop'' był odcinkiem 25.

 

Co do odcinków, to najlepszymi były zdecydowanie:

 

1 - ''Lato w mieście'' (i słynne hasło Waldusia, że ''tylko ku*asy nie jeżdżą na wczasy'').

2 - ''Browar z kominem''.

3 - ''Wór Świętego Mikołaja''.

4 - ''Polowanie na szczura''.

5 - ''Łzy Wasyla'' (jak Ferdek z Waldusiem najpierw zmniejszyli Boczka w liliputa, a później w olbrzyma).

6 - ''Titanic''.

7 - ''Nasza klasa'' (Harry Lepper).

8 - ''Uśmiech losu''.

9 - ''Sponsor''.

10 - ''Cios w nos''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką . jak ferdek stoi przy rżędzie robotów i po kolei te roboty się przedstawiają a na końcu mówi ferdek. Ferdynad Kiepski konstruktor. Odc się nazywał bodajże Robochłop. Tylko nr odc. Za chiny nie pamiętam

Nie wiem co w tej scenie jest takiego dobrego ;)

 

 

Co do odcinków, to najlepszymi były zdecydowanie:

Najlepszymi subiektywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem wrócę do interesującego komentarza @Kirka z pierwszej strony, który mnie zainteresował:

 

Wiadomo, że jak ktoś jest fanem, to będzie inaczej patrzeć na serial, niż osoba która czasem rzuci na Kiepskich okiem.

 

Otóż to. I dlatego też nasi koledzy z "Medialnych", w tym i wspomniany kolega @Kirk podsunęli w swoim programie pomysł, który to już dawno powinien zostać wdrożony. Chodzi tu o przekazanie pełni lub przynajmniej część inicjatywy fanom serialu, którzy to na specjalnych forach piszą pomysły, czy nawet całe scenariusze odcinków do serialu. Sam coś tam wrzucałem, więc pomysł jak najbardziej popieram. Może to jakoś podniosłoby poziom "Kiepskich" do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powstała ciekawa gra komputerowa o Kiepskich: https://mygybulla.itch.io/wiat-wedug-kiepskich-retro-adventures

Czytałem recenzje zapowiedzi nowego sezonu na forum serialu i tam raczej ludzie nie są zadowoleni. Najmniej się podoba pomysł planowanego na najbliższy sezon ślubu Mariolki z Kopernikiem zaś najbardziej...drobna metamorfoza Ferdka: http://forum.kiepscy.org.pl/viewtopic.php?f=6&t=7496&sid=2339819cd7148f69e1355e4f4cbedfe6&start=50

Mi w sumie teź ten ślub nie podchodzi - niech dotrwają do 20 lecia a potem jak najszybciej ten kiepski (nomen omen) sitcom już kończą.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na macOS nie ma praktycznie większości rzeczy, które są na Windowsie. To co dopiero się dziwić, że taki badziew nie jest dostępny na sprzętach Apple.

 

Powstała ciekawa gra komputerowa o Kiepskich: https://mygybulla.itch.io/wiat-wedug-kiepskich-retro-adventures

Ciekawa? Zwyczajny bubel sklecony na kolanie w pięć minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...