Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić o zapa na udowodnienie? Bo ja nie wiedziałem że nie ma loga.

PS: Wie ktoś gdzie można oglądać Nickelodeon online*? No bo niestety częściej nie mogę oglądać, ze względu na zajęty telewizor w salonie.

* - to samo pytanie dotyczy też Nick Jr i Nickelodeon HD

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu usunięto koszmarną linię WSS, zwiększono rozdzielczość obrazu do 720x576 i przełączono dźwięk do stereo. Witamy w XXI wieku!

Nie wiem czy to nie przymiarki do przełaczenia transpondera przez techników Viacomu z DVB-S/MPEG-2 do DVB-S2/MPEG-4. Już nie mają na co czekać :-) Zwiększyli roz. do pełnego PAL-u bo wkrótce przejście na efektywniejszy kodek MPEG-4 a tutaj wystarczy te 2,3 Mb/s :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o zapa na udowodnienie? Bo ja nie wiedziałem że nie ma loga.

PS: Wie ktoś gdzie można oglądać Nickelodeon online*? No bo niestety częściej nie mogę oglądać, ze względu na zajęty telewizor w salonie.

* - to samo pytanie dotyczy też Nick Jr i Nickelodeon HD

Dowód:2avZnJ5.jpgn7FEAU0.jpg Edytowane przez VistaFan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja widzę logo, ale nie ma oznaczenia :D

PS: A tymczasem podobna wpadka była na Nickelodeon HD - dzisiaj rano było standardowe logo Nickelodeona (szkoda że w SD jest większe niż tu) i zostało przykryte logiem Nickelodeon HD ;) Przez to logo bez HD nie mogło się wyłączyć, ponieważ gdy logo Nick HD pojawiało się i znikało to nadal je widać, tyle że bez znaczka HD. Nawet podczas przerw też było logo (pierwszy raz widziałem taki przypadek chyba, żeby podczas np. "jak zrobić z balonów" emitować logo ekranowe). Nie wiem, o której tę usterkę naprawiono, ponieważ od 8:00 byłem w szkole, ale gdy przed chwilą spojrzałem na telewizor to już logo Nick HD pozostało... same. Ehhh, Viacom ciągle sobie figle robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Game Sharkers. Jak wydać grę" - wydaje mi się że Nickelodeon znowu zmałpował wątek od Disneya, teraz zauważyli że Disney ma serial o nałogowym graczu w gry wideo, więc wymyślono coś podobnego. Będzie żenada, ale cóż... dobrze że przynajmniej Spongebob jest wieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Racja, SpongeBob jak i Wróżkowie chrzestni jeszcze żyją. Ale iCarly czy Big Time Rush już nie. Dodam ciekawostkę, że "Game Shakers. Jak wydać grę" zostało stworzone przez tego samego co stworzył właśnie iCarly, Victorię znaczy zwycięstwo, Sam & Cat oraz Niebezpiecznego Henryka.

Ehhh, na Ameryce Południowej Nickelodeon znacznie trochę się różni od prawdziwego - to znaczy jest prawdziwy, ale jest też kilka własnych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość kanałów dla dzieci zmieniła swój oryginalny wizerunek. Z jednej strony taki rozwój jest potrzebny, ponieważ nawet najlepsze odcinki ulubionych kreskówek w końcu stają się nudne od nadmiaru powtórek. Z drugiej jednak strony nadawcy powinni czasami powracać do sprawdzonych produkcji, ponieważ kanały dla dzieci zawsze mogą liczyć na nowych widzów, dla których takie produkcje będą prawdziwymi nowościami, a dla tych bardziej dojrzałych miłym przypomnieniem.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, racja. Akurat Nickelodeon nadaje, na moje oko, najwięcej tych starszych produkcji w proporcji do nowości. iCarly nie jest produkowane od prawie 4 lat, a i tak wciąż jest tu emitowane. Oby nie poszli w stronę Cartoon Network, albo Teletoona. To są 2 przykłady na to, jak zeszmacić dobrą markę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickelodeon ma już nową animacje loga. Na początku jest plamka (tak jak z loga starego nicka) i jest później napis Nickelodeon.

A iCarly tylko leci o godzinie 21 w czasie ramówki Nickowieczór. Ale kto wtedy ogląda Nickelodeon?

Edytowane przez VistaFan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, bo widziałem. Nawet logo pomniejszyli - teraz jest nieco mniejsze niż na Nick HD ;-)

@Kirk: Dokładnie. Co do Teletoona to już powiem - jest to kanał w Kanadzie emitujący większość kreskówek z CN. Dodatkowo jest też YTV od tej samej firmy - tak samo jak z Teletoonem, tyle że tutaj większość ramówki uzupełniają kreskówki i seriale z Nickelodeona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...