Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nickelodeon HD od wczoraj z odświeżonym logotypem ekranowym. nickelodeon wylądowało na prawą stronę ekranu stając się nieco większe, a dopisek "HD" jest w stylu amerykańskim i oddzielnie w prawym dolnym rogu. Również nieco większe.

 

Nie jest źle, ale jak to zrobili, to mogli to zrobić inaczej. Mianowicie tak, jak jest w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii i Irlandii - cały logotyp w prawym dolnym rogu, a zamiast pełnej nazwy tylko "nick".

 

Polska wersja SD bez zmian.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od 1 czerwca Nickelodeon HD ponownie ze zmodyfikowanym logotypem ekranowym. Przez większość programu obecny jest po prostu "nick", a dłuższy pełny "nickelodeon" przez jakiś czas od rozpoczęcia się.

 

Ciekawe czy to kiedyś będzie jakoś ujednolicone, bo i Nickelodeon nasz, jak i Nick Jr. mają te logotypy po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Naprawdę od dawna nie oglądałem Nickelodeon. Moim zdaniem kanał zepsuł się odkąd zmieniono logo z plamy na sam napis, zdjęto przy tym wiele ciekawych kreskówek. W najlepszych czasach tego kanału niestety zazwyczaj go nie miałem i ubolewałem. Dziś bym go nawet może włączył, bo dawno nie oglądałem Spongeboba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym kanale w zasadzie już tylko Spongeboba oglądam. Ciekawych seriali tam praktycznie nie ma, może jeszcze iCarly, ale tego już nie produkują, jedynie powtarzają w kółko stare odcinki. Zresztą ten serial i tak się zaczął wypalać pod koniec. Praktycznie większość seriali Nickelodeona to kalki produkcji Disneya, tak jakby jedna stacja od drugiej małpowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się. Disney Channel miał Violettę, więc Nickelodeon też musiał się o swój tasiemiec postarać, dlatego dają Chicę Vampiro. Zresztą, zarówno seriale na Nickelodeonie, jak i na Disneyu, są obecnie strasznie wtórne, nawet żarty są tak samo przewidywalne.

Tak w ogóle to skoro sam oglądasz, to kojarzysz może taki odcinek iCarly, gdzie stacja telewizyjna zwana Dingo Channel podkrada pomysły i bierze je jako swoje? To się też nie wzięło z powietrza, to czytelna aluzja.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widać, że Nickelodeon jest wzorowany na Disney Channel, ponieważ tak samo stawia głównie na własne seriale animowane i fabularne, a nawet ma pasmo dla najmłodszych widzów. Pewnie gdyby DC wprowadził Reality Show, to prędzej, czy później Nickelodeon zrobiłby to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się. Disney Channel miał Violettę, więc Nickelodeon też musiał się o swój tasiemiec postarać, dlatego dają Chicę Vampiro. Zresztą, zarówno seriale na Nickelodeonie, jak i na Disneyu, są obecnie strasznie wtórne, nawet żarty są tak samo przewidywalne.

Tak w ogóle to skoro sam oglądasz, to kojarzysz może taki odcinek iCarly, gdzie stacja telewizyjna zwana Dingo Channel podkrada pomysły i bierze je jako swoje? To się też nie wzięło z powietrza, to czytelna aluzja.

Ale to jest inaczej - więc to nie plagiat, bo te oba stacje są różne. A Violetty już nie ma, więc Nickelodeon emituje to co może, poza tym nie swoje - Chica Vampiro jest tu niepotrzebna, woliłem Talię czarującą w kuchni a potem po niej Zoey 101. A ten odcinek iCarly z podkradaniem od Dingo pomysłów np. "Szaotyczny taniec" czy "Męczenie Ruperta" kojarzę i go pamiętam, nawet oglądałem kilkanaście odcinków tego serialu. Świetny był. Dzisiaj obecne seriale... trochę są dobre, ale po prostu - takie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, to może były kiedyś na początku. Sam lubię zobaczyć pierwsze sezony iCarly czy Drake'a & Josha (ale ich oczywiście już nie ma). Tak jak lubiłem The Suite Life of Zack and Cody z Disney Channel. Wtedy jeszcze ramówki wyglądały dobrze - były kreskówki, tu i tam. A teraz? Co nie włączę, to albo SpongeBob SquarePants czy The Penguins of Madagascar męczone do bólu oraz serialowe śmieci z dubbingiem, którego W OGÓLE nie da się słuchać dłużej niż kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...