Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, nie pokazali głosowania na najlepszą bajkę no bo inaczej nie mogli przedłużyć. Jak czas ograniczony, to i ograniczony - i tyle. Ciekawostka: w USA po KCA (które odbyło się jednak dzień wcześniej niż na naszym Nicku) emitowano nowy odcinek pewnie serialu który na pewno pojawi się już wkrótce w innych krajach - a nosi nazwę "School of Rock" (Szkoła rocka).

A tak wogóle to @VistaFan12: Świetny projekt, tyle że ten pierwszy dżingiel (ten z pomarańczowym spray'em) chyba nie był użyty u nas, albo był, ale nie pamiętam. Ale świetnie się starałeś, tylko że jeszcze jedna wada - logo zawsze było po prawej stronie, a nie po lewej, chyba że po lewej też u nas tak było tyle że bardzo krótko, potwierdzam to, bo gdzieś widziałem w necie na jakiejś stronie z zapami dwa zapy z Nickelodeona i tam było logo po lewej stronie (pierwszy zap to były jakieś ludzie z SpongeBobem, a drugi to kadr z Drake'a i Josha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy ident był dwa/trzy razy emitowany na Nick Pl, ale dokładniej to ten ident był w Nick De. Na nicku był zawsze po prawej stronie - na moim kanale jest fragment SpongeBoba, gdzie jest logo z prawej strony. Następnym razem poprawię. Ciekawostka: użyłem loga Replay z 2011, gdy było już nowe logo, a nie te stare. Szkoda że mało jest filmików z starego Nickelodeona :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jakoś tak.

Jutro (lub w weekend, zobaczę) prześlę kolejny film z Nickreplay, tym razem bez loga Replay z 2011. Postaram się, żeby trwał więcej niż jedna minuta.

Ale dobra. Jeżeli ktoś chce obejrzeć stare rzeczy z Nickelodeona wystarczy wejść na mój kanał (VistaFan12) i poszukać różnych materiałów z Nicka.

Nick Replay - zmiana loga:

Myślę że wam się znowu spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt fajny, ale aż trochę wad też tu jest.

1. Logo i oprawę zmieniono u nas nie 1 maja 2009, tylko 3 marca 2010.

2. Trochę z poprzednim logiem przesadziłeś, bo zawsze było napisane "Nick". "Nickelodeon" pojawiało się tylko co chwilę.

3. Ehhh, obecne logo też brzydko. Opowiem ci tak: przez pewien czas obowiązywało nadal po prawej stronie duże logo "nick". Ale po kilku dniach zamieniono je na "nickelodeon", by móc później w okolicach 2011 roku przenieść na lewą stronę. Wraz z wprowadzeniem polskiej koncesji od października 2012 pod logiem są już oznaczenia wiekowe. I tak już pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem o tym, ale w moim projekcie było wcześniej.

2. To akurat wszystko przez nagranie z Nickelodeon Arabia, bo tam mieli pełny napis Nickelodeon, a nie chciało mi się zmieniać.

3. Pouczająca historia xd Dobra. Następnym razem się poprawię.

1. Ale w maju 2009 było jeszcze pomarańczowe logo z plamą, obecne wprowadziło USA pewnie we wrześniu 2009.

2. Właśnie, mieli pełny napis.

3. Dzięki za zgodę ;)

 

A tak wogóle to już po KCA w Nick HD, niestety nie zdążyłem obejrzeć a więc powtórka już dziś o 15:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zamknął nie dlatego, że się nie przyjął, bo wyniki miał całkiem dobre i często się przydawał, np. u mnie. Zamknęli, bo TVN chciał podobno brać kasę za emisję tych powtórek reklam i się na to reklamodawcy nie godzili. Ale cóż poradzić... Co do Nick Replay, to tego już dawno nie ma pod tą nazwą, od października 2012 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest nowa oprawa wielkanocna na Nickelodeon.

Jest zwykła, nie wielkanocna, ale... jest zapowiedź Epickiej Wielkanocy. Nawet w następną sobotę będzie "Znajdź Ananasa", w którym będą nowe odcinki Nicky Ricky Dicky & Dawn, Grzmotomocnych i Belli i Bulldogów (może jeszcze SpongeBoba) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz, bo po 100 rzeczy do przeżycia przed liceum wczoraj widziałem zwykłą, nie oszukuj se. Chyba że czasami jest zwykła (nie wiadomo czemu) a czasami wielkanocna.

PS: Faktycznie, są wielkanocne dżingle. Tylko że jest głupia pomyłka - bo przed autopromocją emitują dżingiel reklamowy, a przed reklamami - dżingiel Autopromocja. I co? Viacom teraz sobie lubi dłubać w nosie, bo my biedacy.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Korzyści mają na ten serial, nie mogą zawieść fanów. Poza tym to wenezuelska produkcja nie Nickelodeon, ale... Nick w Ameryce Południowej wogóle ma dużo własnych produkcji - Isa TKM/TK+, Suena Conmigo, Grachi, Toni la Chef, Yo Soy Frankie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...