Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam włączoną opcję on the go dodałem 3 urządzenia: netbook, smartfon i laptop i właśnie z laptopem mam największy problem. Uruchamiam firefoxa wchodzę https://go.cyfrowypolsat.pl/.

Loguję się wpisuję nazwę (3 urządzenie) wchodzę do serwisu i wszystko działa wychodzę następnie ponownie się loguję i znowu prosi o dodanie urządzenia nic nie wpisuję a i tak dodaje jako 4 urządzenie ponad limit. Przez to 2 tygodnie usuwam laptopa z listy urządzeń, po tym czasie dodaję go jako 3 urządzenie i sytuacja się powtarza. jeden wieczór działa 2 tygodnie nie i tak w kółko. Wiem że musi być ta sama wersja przeglądarki ale i to nic nie daje nie wiem jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, speed87 napisał:

znowu prosi o dodanie urządzenia

I będzie prosił dopóki nie zrobisz tego co wyżej @maniek357 podpowiedział, jeśli bardzo potrzebujesz uruchomić na laptopie to zadzwoń na infolinię i wtedy konsultant ci usunie wskazany sprzęt i zaraz będziesz mógł się zalogować- inaczej poczekasz tydzień bo "bezkarnie" tylko raz na tydzień dozwolona jest zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maniek357 napisał:

W aplikacji pojawił się kanał Eleven Sports 1 z dopiskiem "TEST 50fps 1080". Ktoś ma do tego dostęp ? Ja pomimo posiadania opcji Eleven nie mam do tego dostępu.

Ja też nie mam dostępu ale może szykują też przy okazji włączenia do oferty Eleven Sport 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też niektóre urządzenia przypisuje 2x? Mi tego samego laptopa przypisało 2x przez co miałem 6 przypisanych urządzeń....usunąłem jednego i nie mogę przypisać nowego urządzenia bo nadal mam 5 urządzeń i muszę czekać tydzień na usunięcie kolejnego....do się to jakoś przyspieszyć?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 20:45, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Transmisja meczu Polska - Łotwa nie będzie dostępna z powodu braku praw licencyjnych.

 

W CP GO jeśli odpalicie Polsat Sport przed 18 i zostawicie to przekaz będzie. Jeśli będziecie chcieli oglądać po 18 to już kanału nie widać. 

 

W dniu 10.10.2019 o 20:50, patryk7588 napisał:

Na Ipli kanał Polsat Sport jest dostępny, można normalnie oglądać mecz, więc jak to jest z tą licencją?

 

Podczas meczów wrześniowych na ipli PS po godzinie 18 w dniu meczowym nie szło odpalić podobnie jak w GO (tylko tam go nie widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...