Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób używających CP Go na android TV (w moim przypadku mi box). Czy taka klawiatura (a konkretnie jej touchpad) ogarnie aplikacje, czy lepiej zwykłą myszka?

https://allegro.pl/oferta/podswietlana-klawiatura-bezprzewodowa-smart-tv-i8-7899902647?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jupiter napisał:

No ale chwila chwila, już jest noc już dawno po meczu a nadal Polsatu Sport nie ma w CP GO ani w Ipli! To już lepiej by było wstawić taką tabliczkę z informacją a nie usuwać kanał zupełnie.

Czy aktualnie sytuacja wróciła do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, patryszq napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat a moze tak jakies info o HBO GO - nadal nie dziala w urzadzeniach mobilnych !!! pisalem w odpowiednim dziale ale udaje Pan ze nie widzi zapytania czy jak ?? HBO odsyła do Was bo to po Waszej stronie jest problem ! ! !

 

Serwis powinien już działać poprawnie. Proszę, spróbuj pobrać aplikację ponownie i zweryfikuj sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Serwis powinien już działać poprawnie. Proszę, spróbuj pobrać aplikację ponownie i zweryfikuj sytuację. 

 

Serdecznie dziękuje za info - note 10+ hbo go działa poprawnie - mogę zalogować się poprzez ICOK

 

Dziękuję 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 00:07, OlafS napisał:

Nie

(i jak dla mnie jest to całkiem głupie)


No to wyobraź sobie, że idzie burza tracisz dobrą siłę i jakość anteny i nie działa Ci część kanałów, wtedy hoop uruchamiasz sobie CP GO na dekoderze i dalej masz dostęp do wszystkich swoich kanałów na dekoderze.

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, klima napisał:


No to wyobraź sobie, że idzie burza tracisz dobrą siłę i jakość anteny i nie działa Ci część kanałów, wtedy hoop uruchamiasz sobie CP GO na dekoderze i dalej masz dostęp do wszystkich swoich kanałów na dekoderze.

Pozdrawiam

(i jak dla mnie jest to całkiem głupie)

No właśnie o to mi chodzi- jaki problem i w czym by móc odbierać te same kanały na tym samym dekoderze :?: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lockerz napisał:
Witam. W tym wątku wyczytałem, że można usunąć nieużywane urządzenia z listy On The Go, bez czekania tygodniami, robiąc to za pomocą konsultanta.. Dzwoniłem do konsultanta CP ale mi odmówił. Jak w takim razie to zrobić?

 

To chyba innej opcji nie ma, jeśli odmówił. Chociaż dziwne, bo ja dzwoniłem w piątek z tym samym problemem i bez niczego wykasował mi tyle urządzeń ile chciałem. Musisz tylko pamiętać, żeby dzwoniąc podkreślić (o co sami zapytają), że jesteś właścicielem konta (ja za pierwszym razem nie potwierdziłem (pakiet jest na tatę). Za drugim razem dopiero się udało. :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 17:36, patryszq napisał:

 

Serdecznie dziękuje za info - note 10+ hbo go działa poprawnie - mogę zalogować się poprzez ICOK

 

Dziękuję 

 

I jak tam Wasze reklamacje HBO GO ... dziś otrzymałem email od CP  , że aplikacja już działa poprawnie ... i w ramach rekompensaty za czas dysfunkcji  serwisu pomniejszają mój abonament o 30zł , miłe zaskoczenie gdyż w reklamacji prosiłem o symboliczny zwrot 10zł za usługę . Miło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...