Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.07.2019 o 10:47, toto07 napisał:

Witam serdecznie.Wlasnie podpisałem nową umowę z polsatem , a ponieważ często jestem poza granicami Polski chciałem zainstalować Polsat go na FireTv. Instalacja od wersji 1.0.8 udaje się, niestety nie ma możliwości nawigacji pilotem. Aplikacja reaguje jedynie na 2 przyciski : w lewo i w prawo. Próbowałem wgrać inne możliwe wersje aż po najnowszą,ale również bez skutku. Szkoda bo np. ( pilot wp, TVN24,kodi i wiele innych) działa bardzo fajnie tylko Polsat GO nie!

podłącz myszkę , tylko tak możesz sterować w CP GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

mam pytanie. Czy z funkcji oglądania kanałów TV w Cyfrowy Polsat GO mogę w jakiś sposób korzystać na PHILIPS 65PUS7303/12?

 

Sam telewizor i postawione tam Google PLAY - w ogóle nie daje mi możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Kupiłem NexBox'a - tam i owszem mogę ściągnąć apkę - ale w momencie odpalenia kanałów TV pokazuje się błąd i apka się wysypuje. Czy macie pomysł w jaki inny sposób mogę to zrobić? Lub może znacie boxa na którym ta aplikacja działa poprawnie ze wszystkimi funkcjami. 

 

Z góry dzięki za informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @kimpl 

Ten CP GO u mnie na dwóch laptopach,oraz na stacionarnym komputerze,to też wywala błąd przy próbie odpalenia jakiegokolwiek kanału.Zaś gdy chcę uruchomić kanały w CP GO na Mibox lub Android Box,to wszystkie działają.Na smartfonie też kanały poprzez tą aplikację działają.

Najwidoczniej jest brak kompatybilności co na niektórych urządzeniach,tak jak u ciebie czy u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meagol napisał:

Próbowaliście przez przeglądarkę w tv wejść na stronę Cp go i odpalić kanał jakiś

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak... przez przeglądarkę gdy wchodzę w konkretny kanał TV pokazuje się Not found error BŁĄD 13404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 14:19, kimpl napisał:

Cześć,

 

mam pytanie. Czy z funkcji oglądania kanałów TV w Cyfrowy Polsat GO mogę w jakiś sposób korzystać na PHILIPS 65PUS7303/12?

 

Sam telewizor i postawione tam Google PLAY - w ogóle nie daje mi możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Kupiłem NexBox'a - tam i owszem mogę ściągnąć apkę - ale w momencie odpalenia kanałów TV pokazuje się błąd i apka się wysypuje. Czy macie pomysł w jaki inny sposób mogę to zrobić? Lub może znacie boxa na którym ta aplikacja działa poprawnie ze wszystkimi funkcjami. 

 

Z góry dzięki za informacje 

Witaj. Urządzenia smartTV nie są wspierane. Tak jak wspominał @ARTIPARK, nie każdy sprzęt jest kompatybilny z CP GO. Jeśli chcesz korzystać z usługi na telewizorze, to jest ona dostępna na dekoderze.

W dniu 19.07.2019 o 15:10, ARTIPAPK napisał:

Do @kimpl 

Ten CP GO u mnie na dwóch laptopach,oraz na stacionarnym komputerze,to też wywala błąd przy próbie odpalenia jakiegokolwiek kanału.Zaś gdy chcę uruchomić kanały w CP GO na Mibox lub Android Box,to wszystkie działają.Na smartfonie też kanały poprzez tą aplikację działają.

Najwidoczniej jest brak kompatybilności co na niektórych urządzeniach,tak jak u ciebie czy u mnie.

Spróbuj odinstalować aplikację i pobrać ją ponownie. Zweryfikuj również, czy logując się do serwisu na przeglądarce, także występuje taka sytuacja. Pamiętaj jeszcze, że jednocześnie z usługi można korzystać maksymalnie na 3 urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 14:19, kimpl napisał:

Cześć,

 

mam pytanie. Czy z funkcji oglądania kanałów TV w Cyfrowy Polsat GO mogę w jakiś sposób korzystać na PHILIPS 65PUS7303/12?

 

Sam telewizor i postawione tam Google PLAY - w ogóle nie daje mi możliwości ściągnięcia tej aplikacji. Kupiłem NexBox'a - tam i owszem mogę ściągnąć apkę - ale w momencie odpalenia kanałów TV pokazuje się błąd i apka się wysypuje. Czy macie pomysł w jaki inny sposób mogę to zrobić? Lub może znacie boxa na którym ta aplikacja działa poprawnie ze wszystkimi funkcjami. 

 

Z góry dzięki za informacje 

Mi Box Xiaomi dziala, teraz używam dekoder od t-mobile, również działa w 100%

Pobierz może inna wersje aplikacji, też może pomóc.

Edytowane przez poginty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Oferta CP GO różni się w zależności od rodzaju usługi (TV Internetowa / Satelitarna). Łączna ilość kanałów tym serwisie dla poszczególnej oferty jest taka sama.

Ok, a czy będę miał (oczywiście po wykupieniu pakietu PSP) dostęp do dwóch kanałów PSP czy do pozostałych kanałów też będę miał dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bulgar1994 napisał:

Ok, a czy będę miał (oczywiście po wykupieniu pakietu PSP) dostęp do dwóch kanałów PSP czy do pozostałych kanałów też będę miał dostęp?

W CP GO w wersji mobilnej (z aktywną opcją ON THE GO) będą dostępne te same mecze, co na platformie satelitarnej za pośrednictwem dekodera w ramach pakietu Polsat Sport Premium, w związku z czym również kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...