Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy ja bronie? Nie po płacimy duże pieniażki za pakiety, żeby potem nie oglądać. Ale awarie się zdarzają i widać, że będa się zdarzać. I dotyczy to wszystkich graczy bez wyjątku,  Dziś po prostu skala większa, bo wielu chciało akurat ten mecz objerzeć, ale już takie awarie z PB Go czy wcześniej Ipla się zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, liverfan4 napisał:

Awarie będą się powtarzać, jeżeli za rosnącymi cenami usług nie będą iść inwestycje w infrastrukturę. 

Trend ten się niestety coraz bardziej pogłębia przy ważnych wydarzeniach sportowych a operatorzy udają że wszystko jest w porządku. 

Otóż nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, danielpes5 napisał:

a operatorzy udają że wszystko jest w porządku. 

Otóż nie jest.

Operatorzy wtedy mają tysiąc wytłumaczeń. Zawsze gdzieś zawodzi coś niezależnego od nich.

Tylko co to kogo obchodzi? Płacę i chcę oglądać. Sygnał może przenosić nawet gołąb pocztowy, ważne, żeby do mnie docierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby pójść w P2P i skończą się na zawsze takie problemy. Oczywiście jako opcja, która można włączyć i wyłączyć, bo dane idą w dwie strony, co podwaja zużycie. Ktoś, kto ma internet po kablu, ma na to wywalone, ktoś, kto jedzie na mobilnym, ustawiałby, że przy mobilnym opcja wyłączona. I tyle. Nawet 4K nie sprawiałoby problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, salva napisał:

Wystarczyłoby pójść w P2P i skończą się na zawsze takie problemy.

Zatkana "rura" do internetu w dzisiejszych czasach to nie jest podstawowy problem, poza tym Plus ma internetu pod dostatkiem + może wspierać się zewnętrznymi dostawcami.

A P2P to proszenie się o kłopoty, żaden serwis nie idzie w tym kierunku (Twitch coś eksperymentował w Korei, ale użytkownicy kiepsko to przyjeli)

Dla treści licencjonowanych to w ogóle może nie mieć sensu.

 

Tak jak zazwyczaj w takich sytuacjach zawiodły systemy, zapewne z powodu przeciążenia.

I dołożenie kolejnego serwera wcale nie musi załatwić sprawy jak infrastruktura kiepsko się skaluje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy Stanowski z kompleksem Polsatu. Sam temat ważny i popieram, ale Polsat z nazwy jako jedyny i dziwnym trafem materiał pojawił się dopiero po wpadce Polsatu.

 

W tle logo C+ więc o ubiegłotygodniowej wpadce ani słowa, o wielokrotnych awariach Viaplay tak samo, ani z nazwy, ani w czasie, gdy to się działo.

 

Za dużo powiązań i obiektywizm się już kończy. Temat ważny, ale wykonanie tragiczne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak-konflikt na liinii Polsat-Kanał Sportowy jest znany od początku i nie dziwi mnie postawa twórców KS wobec Polsatu. Nie mniej jednak tak jak zauważył @nikx124 problem ze streamingiem sportowym dotyczy równo wszystkich operatorów i tak powino być to odbierane.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że VIAPLAY to samo dotyczy, nawet jak maja 100GB rurę to będzie mało, póki co masz prawa jesteś monopolistą i nic nie zrobisz.

Rozdają ludziom kosmiczne po 1gb, niema takich łącz w polsce żeby sprostać 300tys naraz na konkretny event.

 

i tak wykażą że nie działało przez 0.2% czasu subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma takie problemy jak ja. Od kilku dni podczas uruchamiania aplikacji na telewizorze LG musiałem wpisywać hasło podczas każdego uruchomienia.

Trochę mnie to zdziwiło i jak sprawdziłem aplikacja na webOS była aktualizowana 15.09 - czyli można założyć, że to się popsuło po aktualizacji.

Postanowiłem ją zainstalować od nowa ale okazuje się, że teraz nie chce się zainstalowąć.

 

Ktoś jeszcze się z tym spotkał?

 

W ostateczności zafunduję reset fabryczny tv ale może to nie będzie niezbędne.

Edytowane przez gonzales
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tłem to potwierdzam. Natomiast sytuacja jest ciekawa. Po odinsatlowaniu aplikacji nie mogłem jej ponownie zainstalować mimo tego, że youtube działało, więc nie przypuszczałem, że to coś z połączeniem internetowym. Jak się okazało mimo, iż miałem podłączoną zewnętrzną kartę sieciową na usb i zakładałem, że z tego połączenia korzystam to tv sam się połączył bezprzewodowo - oczywiście hasło miał w pamięci. Po podłączeniu do przewodowej sieciówki w tv udało się zainstalować aplikację. Bedę sprawdzał jak to się będzie zachowywać na poszczegółnych rodzajach połączeń sieciowych.

 

Inną ciekawostką, ale to już poza tematem jest to, że wcześniej tv mi się regularnie o północy rozłączał z routerem. Tutaj założyłem, że coś mu mój router nie pasuje, więc połączyłem po kablu.

Edytowane przez gonzales
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz dot. problemow z Liga mistrzow 13 wrzesnia:

Cytat

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie przykro z powodu niedogodności, których doświadczyli Państwo w trakcie transmisji meczu w dniu 13.09.2022 roku.

Nasi specjaliści przystąpili do naprawy niezwłocznie i starali się przywrócić dostęp do serwisu najszybciej, jak było to możliwe.

Zapewniamy, że w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług dokładnie weryfikujemy przyczynę zaistniałych nieprawidłowości.

Mając na uwadze opisane przez Państwa utrudnienia, aby zrekompensować zaistniałą sytuację, przedłużymy o 30dni dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport na Państwa koncie.

Jednocześnie zapewniamy, iż niezmiennie dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i mogli się nimi cieszyć o każdej porze, dlatego też mamy nadzieję, że nasza propozycja rekompensata spotka się z Państwa akceptacją.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...