Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była gdzieś informacja czy w tym nowym Polsat Box Go będzie trzeba się logować danymi z iCOK (iPolsatBox) czy będzie można sobie stworzyć niezależny login/hasło? Na forum wskazywano że logowanie danymi z iCOK w CPGO może być niebezpieczne bo ktoś może mieć wtedy dostęp do wszystkich danych abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, G2000 napisał:

Była gdzieś informacja czy w tym nowym Polsat Box Go będzie trzeba się logować danymi z iCOK (iPolsatBox) czy będzie można sobie stworzyć niezależny login/hasło? Na forum wskazywano że logowanie danymi z iCOK w CPGO może być niebezpieczne bo ktoś może mieć wtedy dostęp do wszystkich danych abonenta.

Witamy. Logowanie się nie zmienia, nadal będzie jak dotychczas danymi do ICOK. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych Klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, truszek napisał:

W sytuacji gdy mam konto w CP Go przez ICOK i oddzielne konto na Ipla ale wykorzystujące ten sam login to czy konta zostaną połączone?

Jeśli konto Ipla ma aktywne płatne pakiety, to zostanie ono połączone. W przypadku gdy nie ma zakupionych materiałów, będzie konieczne pobranie aplikacji Polsat Go i nowa rejestracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BW134 napisał:

U mnie CP GO działa na Evobox PVR. Jaki sprzęt?

 Mam Evobox  PVR +multiroom Evobox lite

oraz Evobox HD na drugiej antenie u taty 

z infolini  CP wiem że to nie tylko mój problem z niedziałajacą  aplikacją CP GO

 

Edytowane przez konra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, konra napisał:

 Mam Evobox  PVR +multiroom Evobox lite

oraz Evobox HD na drugiej antenie u taty 

z infolini  CP wiem że to nie tylko mój problem z niedziałajacą  aplikacją CP GO

 

Rozumiemy, że podczas rozmowy z konsultantem przez infolinię zgłosiłeś do działu technicznego utrudnienia z działem aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Rozumiemy, że podczas rozmowy z konsultantem przez infolinię zgłosiłeś do działu technicznego utrudnienia z działem aplikacji?

Nie, nie zgłosił. Zadzwonił, powiedział co mu nie działa ale nie zgłosił. Gadał o d*** Maryni.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsatto jakiś bot? Pytania przez niego zadawane brzmią tak, jakby je zadawało 3-letnie dziecko. Albo jakiś tuman, który wyuczył się formułek na pamięć a nie ma pojęcia o  czym pisze. 

 

Wiem, że mój post pójdzie do kosza, no ale kogoś, kto ma pomagać czytać się nie da. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Rozumiemy, że podczas rozmowy z konsultantem przez infolinię zgłosiłeś do działu technicznego utrudnienia z działem aplikacji?

Rozumiemy?

Czyli pod tym nickiem może pisać kilka osób...

;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Specjalista Cyfrowy Polsat A ja mam taki problem, że dzisiaj po zalogowaniu do Cyfrowy Polsat GO wyskakuje mi taki komunukat : "Nieprawidłowy login, hasło lub Twoje hasło wygasło. Przypomnisz lub zmienisz hasło na icok.cyfrowypolsat.pl"

Hasło na pewno jest prawidłowe bo mam autologowanie na komputerze od długiego czasu. Czy możliwe jest, że jeżeli przez miesiąc nie korzystałem z usługi to zablokowaliście mi dostęp? 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, działa. Po próbie logowania (nieudanej) danymi z ICOK-a, przyszedł mail o migracji konta do Polsat Box GO. Po odczekaniu kilku minut dalej nie można było się zalogować. Reset hasła i logowanie już udane. Aby mieć dostęp do kanałów TV z pakietu TV SAT, musiałem jeszcze w opcjach powiązać konto Polsat Box GO z kontem iPolsat Box (dawny ICOK). Także trochę zabawy z tym jest :) Ktoś wie do kiedy będzie działać serwis CP GO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maniek357 napisał:

Faktycznie, działa. Po próbie logowania (nieudanej) danymi z ICOK-a, przyszedł mail o migracji konta do Polsat Box GO. Po odczekaniu kilku minut dalej nie można było się zalogować. Reset hasła i logowanie już udane. Aby mieć dostęp do kanałów TV z pakietu TV SAT, musiałem jeszcze w opcjach powiązać konto Polsat Box GO z kontem iPolsat Box (dawny ICOK). Także trochę zabawy z tym jest :) Ktoś wie do kiedy będzie działać serwis CP GO ?

CP GO do 1 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się pakiet premium, a w nim "filmowa klasyka także w 4K". Oby tych filmów w 4K można było policzyć więcej niż na palcach jednej ręki.

9 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Gdzie to można pobrać.  W SklepiePlay tego nie widzę. 

Pojawi się 1 września w formie aktualizacji dla CP GO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...