Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, patryszq napisał:

No i konto powiązane z ICOK + PB GO , wystarczy napisać do pomocy technicznej jak ktoś ma kłopot bo są problemy techniczne i system nie przepuszcza i nie scala kont :)

 

@doncoyoteCo Ci sie zaktualizowało ?? CP GO do PB GO ?? 

Napisałem zobaczymy czy dziś to zrobią 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, doncoyote napisał:

W ciągu kilku godzin zgłosiłem problem 3 razy, 2 razy przez telefon raz przez czat, nie ma szans żeby mi to działało za każdym razem przyjmują zgłoszenie i nic.

Mało tego przed chwilą chat kazał mi się naprodukować co robiłem jak  się logowałem na koniec stwierdził żeby sobie napisał na pomoc@polsatboxgo.pl - dostałem numer i czekam. Problem wydaje się podobny, komunikat o zajętym emailu, gdzie do ICOK i Iplay używałem tego samego. Na Iphone aplikacja z Cyfrowego Polsatu Go na tego Box'a mi się zaktualizowała i koniec podaj dane logowania ICOK a jak podaję to są zajęte. Ten kto opracował taką procedurę migracji powinien teraz siedzieć na infolinii i gasić pożar który wywołał :( .

 

Edit: support z emaila się odezwał i coś zadziałali bo konto zostało powiązane ale aplikacja na iphone 12 zamyka się następnym razem po wpisaniu hasła i trzeba od nowa się logować. Do tego nie działają wszystkie kanały np. TVN24 na polsatboxgo.pl działa a w tym samym momencie na iphone pokazuje się komunikat o zakazanych treściach - w starej aplikacji cyfrowy polsat go na androidzie również działa.

Edytowane przez Borg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatu mi powiązało konto z tym samym adresem i loginem co miałem w usłudze Go i icok. Dodatkowo mogę się logować innym adresem e-mail co miałem w ipla i tam miałem powiązane konto z cyfrowym polsatem i numerem w plusie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też dostałem do Huawei
No ale działa u ciebie poprawnie? Ja od rana walczę bo też dostałem aktualizacje z App Gallery no i d--a, nie działa, cały czas komunikat o zajętym loginie
U mnie po udanym scaleniu konta z iPB wyświetlają się wszystkie kanały które wcześniej miałem w CPGO , vod także działa 
Aktualizacji CPGO jeszcze nie mam na androidzie na swojego note10+
Udane scalenie konta - tylko jak tego dokonać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem w końcu, co do zajętego loginu trzeba wpisać inne konto mejlowe.

 

Druga sprawa o ile w starej wersji działały prawie wszystkie kanały oprócz tych dodatkowo płatnych w nowej działają tylko te które są w posiadanym abonamencie.

 

Jeśli ktoś ma stara wersje niech nie aktualizuje bo tylko na tym straci.

Edytowane przez doncoyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support emailem chyba ekipa od IPLA działa sprawnie, żadnych [beep]ół i głupich pytań typu czy aby na pewno poprawnie hasło wpisałem itp.
Zmiana mi się podoba bo nareszcie na mibox 4K mam cały Polsat z abonamentu bez zabawy w jakiś apki, obsługi myszek itp. Jestem ciekawy czy na 6 letni TV LG gdzie jest IPLA może doczeka się też PBG.
Z uwag zgłoszonych to na IPhone 12 po zalogowaniu się do PBG przy następnym wejściu do aplikacji pojawia się na moment główne menu później czarny ekran z symbolem ładowania i aplikacja się wyłącza. Przy kolejnym wejściu trzeba się od nowa zalogować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, doncoyote napisał:

Odblokowałem w końcu, co do zajętego loginu trzeba wpisać inne konto mejlowe.

 

 

 

Godzinę temu, doncoyote napisał:

Doncoyote ma taki sam problem jak Ty e-mail zajety, czy zmiany e-maila mam dokonac w Icok zeby miec wszystko co w abonamecie?

 

 

 

Edytowane przez cholek225
Ma taki sam problem jak twoj, czy tego emaila trzeba zmienic w Icok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...