Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan MarSag

Właśnie oglądałem sobie Obóz na wyspie na CP GO, i śmiem powiedzieć, że jakość obrazu jest w 100% lepsza niż to co jest na kanale CN Polska na YouTube, bo tam dają odcinki w 480p, a na CP GO w 1080p! To się nazywa jakość. Moim zdaniem kanał CN Polska na YouTube powinien wstawiać filmy w 1080p, a nie w 480p.

Edytowane przez PRKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, swego czasu walczyłem o odblokowanie Polsat Music HD, który mam w pakiecie. Ileś mejli, dzwonił nawet ktoś z działu technicznego, podawałem dane do logowania i do tej pory nie działa. Gdy się jakiś czas temu przypominałem to pisali, że cały czas pracują nad rozwiązaniem problemu. Problem zgłoszony kilka miesięcy temu. Gratuluje CP techników, na szczęście za miesiąc kończy mi się umowa i jej nie przedłużam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
@railroadPrzykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Nie posiadam wglądu do Twojego konta z poziomu forum i nie mam możliwości weryfikacji sprawy, dlatego prosiłbym o zapisanie zgłoszenia poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Po zalogowaniu się, należy przejść do zakładki: Kontakt z Cyfrowym Polsatem - > Napisz do nas. Konsultant przyjrzy się sprawie i udzieli odpowiedzi.
@On0818 Czy wspomniana niedogodność nadal występuje? 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, podaj mi numer karty do dekodera w wiadomości prywatnej, a postaram się przyspieszyć realizację. W przeciwnym przypadku, proszę o kontynuowanie rozmowy poprzez ICOK.
 

tak, nadal występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie .Mam pytanie: Dlaczego podczas korzystania z serwisu CP GO i oglądając wybrany kanał telewizyjny obraz zacina się i pojawia się komunikat" Brak połączenia z internetem"? Przecież internet mam cały czas podłączony..O co tu chodzi?

Edytowane przez tomas1981
błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez przypadek zajrzałem do opcji OTG na dekoderze CP i zauważyłem, że jest tam wiele filmów i seriali z HBO. Jakaś promocja świąteczna czy zawsze dostępne były w tym pakiecie pozycje HBO ?Mało korzystam z tego dekodera, bo tylko do Polsatów Sport mam pakiet Rodzinny a do serwisów internetowych w zasadzie nigdy nie zaglądałem. Stąd to pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy się wyświetlają, ale dostępne są tylko dla abonentów z odpowiednią opcją: "Materiał dostępny tylko dla Abonentów pakietów Katalog HBO + HBO GO OTT, HBO HD, Katalog HBO IP, Katalog Startowy_preOTT".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś bonusowe uprawnienia masz, u moich znajomych chyba przez rok smigały Eleveny i PSP w CP GO mimo, że ich nie mają w abonamencie.

Natomiast wszystko od HBO jest niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 22:06, Pawel napisał:

Dzisiaj przez przypadek zajrzałem do opcji OTG na dekoderze CP i zauważyłem, że jest tam wiele filmów i seriali z HBO. Jakaś promocja świąteczna czy zawsze dostępne były w tym pakiecie pozycje HBO ?Mało korzystam z tego dekodera, bo tylko do Polsatów Sport mam pakiet Rodzinny a do serwisów internetowych w zasadzie nigdy nie zaglądałem. Stąd to pytanie ;)

U mnie też na dekoderze śmiga w OTG to co jest z HBO choć pakietu nie mam już od kilku miesięcy- odkryłem to jak na powitalnej mozaice zobaczyłem że są tam filmy z Bondem kliknąłem i ku mojemu zdziwieniu film odpalił jak i inne?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów miałem poprzednio telefon LG G7 którego wyświetlacz pracował w rozdzielczości QHD i w Polsat go można było bez problemu oglądać kanały w rozdzielczości full HD natomiast teraz zmieniałem telefon na LG V60 którego wyświetlacz posiada rozdzielczość Full HD+ i kanały w rozdzielczości full HD klatkują???może ktoś mi wytłumaczyć o co kaman?

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...