Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem magazyn z erratą :P Jest tam napisane, że ORANGE Sport będzie w okresie 1 do 31 grudnia dostępny nieodpłatnie. Trzeba go aktywować, czy po prostą włączą go?

 

 

Orange Sport w grudniu dostępny będzie bezpłatnie dla abonentów pakietu komfortowego i komfortowego+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak! Dostałem drugiego listopada. Mniejszy format! Ale fajnie się trzyma w rękach. Strona szósta wszystko o promocji z "telewizorkiem" I pierniczki Świąteczne, całkiem na poważnie. W sumie, choć sporo reklam nie jest źle.

Co ważniejsze! Magazyn kończy się Aneksem do Umowy o Abonament (zwanej dalej "Umową") oraz Regulaminu Umowy o Abonament (zwany dalej "Regulaminem") oraz Aneksu "Gotówka z Góry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też najnowsza odsłona przypadła do gustu. Propozycje programowe większości kanałów są skumulowane na cały miesiąc, a nie tak jak poprzednio gdy mieliśmy sytuację, w której dwie strony zajmowały hity na jeden miesiąc, na dwóch kolejnych na następny, a później znowu przechodziło się do początkowego miesiąca. Jeśli chodzi o jakość papieru, to nie spadła ona od tego wydania. Już od wydania Marzec-Kwiecień 2007 jakość była gorsza od poprzednich magazynów i trzyma się aż do chwili obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jutro nie dostane przesylki to dzwonic do cyfry czy czekac ?

 

Moim zdaniem nie ma po co dzwonić do Cyfry+. Do mnie magazyn zawsze dociera w drugiej połowie miesiąca, niestety. Pamiętam, że pierwszy egzemplarz magazynu z pierwszymi drukami wpłat otrzymałem już po terminie płatności. Oczywiście abonament zapłaciłem wcześniej bo z tych druków i tak nie korzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opoznienie wynika z erraty na temat bledu z promocja Orange sport i zmiany firmy doreczajacej na InPost.Stad te spore przesuniecie czasowe/

 

To chyba rzeczywiście będą opóźnienia. Kilkukrotnie InPost dostarczał mi sprzęt kupiony na Allegro i zawsze było dłużej niż Pocztą Polską. Z tym, że były to przesyłki polecone, a nie takie zwykłe, wrzucane do skrzynki. Tak więc zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...