Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.09.2023 o 17:21, Mati06 napisał(a):

W maju był, w Wielkanoc , całe wakacje,

 

Faktycznie, coś mi się pomylił rok bieżący, kiedy Warner był w otwartym, z rokiem pandemicznym (2020).

🤓

https://www.polsat.pl/news/2023-04-05/nawet-25-kanalow-w-otwartym-oknie-w-polsat-box-sprawdz/

 

 

 

 

Edytowane przez Max Taadjen
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie się zastanawiałem, czy coś przegapiłem, bo sporo świeci na Darmowym HD. Jak widzę, wybrałem dobry moment na sprawdzenie.

 

U mnie, ponad to co powyżej, jest: Comedy Central, AXN Black, Warner, Paramount, Epic Drama, Cartoon Network, Cartoonito, Nick Jr. No i oczywiście Polsat Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś by mógł sprawdzić u siebie? 

Włączam dziś dekoder, a tu świeca mi nie mal wszystkie kanały z oferty PB, posiadam pakiet M? Zakodowane mam tylko fikolki, PSP PPV, dwa główne świeca, i Eleven Sports 1 4K? Tak to Filmboxyświeca, kanały Canal + w tym dwa sportowe? Nawet Polsat Film 2 i Polsat reality świeca Oprócz Polsat X

To jakaś awaria czy co? 

Edit, zakodowane z pakietu L jest tylko Canal +domo.? Jakaś awaria tp? Czy błąd w uprawnieniach? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mati06 napisał(a):

Ale robić coś z tym? Taka sytuacja jest od wczoraj? W minioną niedzielę jeszcze nic nie było? Błąd w uprawnieniach ale chyba nie z mojej winy? Tylko ich? Żeby mnie nie obciążyli dodatkowymi kosztami? 

Skoro masz nawet odkodowane Polsat Film 2 czy Polsat Reality to na pewno błąd w uprawnieniach. Oglądaj i ciesz się chwilą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, opensource napisał(a):

Weź pod uwagę że niektórzy płacą za te kanały abonament więc nie może być wszystko za darmo. 

Dokładnie jak piszesz.

12 godzin temu, opensource napisał(a):

 ... Dla mnie są tyle warte te kanały że nawet nie chciało mi się sprawdzić czy były w otwartym oknie.

Rozumiem, że National Geographic HD to dla Ciebie kanał niszowy. Zauważ tylko, że nie wszyscy mają przyjemność fizyczną oglądając Polskich kopaczy (na których poszło 30 baniek z firmy w której pracuję) czy Bundesligę.

Edytowane przez Kane0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 06:57, Kane0 napisał(a):

Dokładnie jak piszesz.

Rozumiem, że National Geographic HD to dla Ciebie kanał niszowy. Zauważ tylko, że nie wszyscy mają przyjemność fizyczną oglądając Polskich kopaczy (na których poszło 30 baniek z firmy w której pracuję) czy Bundesligę.

Co ma jedno do drugiego nie rozumiem. Wolę obejrzeć sport na żywo i niekoniecznie piłkę nożną niż powtórki przerywane co kilka minut reklamami. Możliwe że nie pamiętasz ale National Geographic był ciekawym kanałem 10-15 lat temu i wcześniej.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, opensource napisał(a):

 ... Możliwe że nie pamiętasz ale National Geographic był ciekawym kanałem 10-15 lat temu i wcześniej.

Pamiętam, pamiętam-miałem ten kanał w starej cyfrze z pakietem Biały coś koło 2005r. i wtedy wydawał mi się jako kanał premium łącznie z Planete,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ten National Geographic schodzi na dno, a jak jeszcze zrypali audio pl z tym AC3 na nim nie da się tego oglądać, ani patrzeć na to i słuchać wyjących non stop za głośno reklam tam. Dobrze,że to wyłączyli.

I niech tego nie włączają dopóki tego nie poprawią, nie dodadzą też tam ścieżka mpeg pl dobra jak było kiedyś i nie przeniosą na inny transporder, bo coś nie tak z nim porobili na satelita i zrypali całkiem go na ten transpoder co jest obecnie, zwłaszcza audio pl.

Z kanałami Filmbox, cała paczka,  też cuda porobili i są za cicho czemuś w porównanie do inne kanały.

Fimbox Arthause co jedynie dobrze został. Canal+ Sport 3,4 też za cicho.

Brak słowa co wyczyniają. To chyba technicy z kanału coś kręcą z tym audio pl na tym i na wielu innych kanałach.

Ludzie przestaną satelita brać będą z tym kręcić.

Bo wyjdzie tak, że każdy kanał będzie miał inną siłę głośności, a na reklamach będzie jeszcze inaczej.

I będzie zmieniało kanały i na zmianę podgłaśniało i ściszało, na reklamy dodatkowo też

Niech ktoś zwróci na to uwagę i to ukróci im i ukara za to! Bo to cuda robią z te AC3 PL. Nie działa to prawidłowo. MPEG było dobrze to zaczęli kombinować i robi się nie wiadomo co na kolejnych kanałach!

Usuwają MPEG PL, dodają tylko te same jedno AC3 PL, a to nie działa wszędzie dobrze jak powinno i jest wyciszone! W porównanie do inne kanały i reklamy też!

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale słabizna tak łabo to jeszcze nie było. 🤣

Ja od 3 tygodni posiadam pakiet L więc  raczej otwarte okna mnie już nie będą dotyczyć 😃

Chyba że zrobią kiedyś w przyszłości na Filmboxy? 😁 

@czerstwyA wam coś dają w ogóle? 😃

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...