Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze. W TVN i Polsacie jest na odwrót - przeważają produkcje polskie. Nie żebym był przeciwnikiem programów tworzonych w Polsce, ale już nie potrafię oglądać tego, co proponuje mi "elita". Chcę coś innego. Z tego powodu uciekłem do telewizji zagranicznej. Teraz częściowo wróciłem - właśnie dzięki TV Puls, TVS... i może wkrótce CSB.

Ramówka Pulsu na jesień jest taka sobie, ale narzekał nie będę. Wystarczy, że będzie kontynuacja Jerrego :jupi:

Spośród innych - polski dokument "Dyżur" jest ciekawy - tematyka programu wiąże się częściowo z moim kierunkiem studiów ;) Kiedyś jeszcze był emitowany polski dokument o pracy straży pożarnej - również ciekawy, jednak z braku czasu chyba tylko z dwa razy go obejrzałem - nawet nie pamiętam tytułu... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TV Puls robi się zbyt amerykański. W ramówce pojawia się coraz więcej produkcji z USA.

A moim zdaniem jest zdecydowanie zbyt mało amerykański. Wolałbym więcej nowych amerykańskich seriali niż filmów C klasy bądź jakiś niezbyt wysokich lotów programów typu ukryta kamera.

No ale pewnie licencje dla kanałów FTA są trochę droższe niż dla pozostałych stąd nowości serialowych brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od ciągłych narzekać przeszliśmy do w miarę ustabilizowanego poziomu ;). Ramówka jest nie najgorsza, każdy znajdzie coś dla siebie, a jedyne, czego mi jest szkoda to zaprzestanie (już jakiś czas temu) emisji serialu komediowego "Z boską pomocą". Mogliby kupić kolejne sezony i wznowić emisję. Czytałem w internecie, że jest niemała grupka sympatyków tego serialu, którzy go oglądali na Pulsie, a na pewno i nowych by nałapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka jest nie najgorsza, każdy znajdzie coś dla siebie

I tu jest największa zaleta TV Puls - urozmaicona oferta. Są programy, które uważam za bardzo fajne i te oglądam, ale są i takie, które uważam za delikatnie mówiąc głupie. Sam częściej jestem widzem TV Puls, niż rzekomo lepszego TV4, w którym lecą głównie powtórki filmów i seriali z Polsatu.

 

"Z boską pomocą". Mogliby kupić kolejne sezony i wznowić emisję

Najlepiej niech każdy zainteresowany tym serialem wyśle do stacji mail na adres kontakt[at]pulstv.pl z pytaniem o ponowną emisję i może to coś da. Jak dostaną powiedzmy 20-30 maili, to pewnie da im to coś do myślenia. Wprawdzie ja go akurat nie oglądałem, ale skoro tak piszecie, że był fajny, to byłbym zainteresowany obejrzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że na pulsie nie ma żadnych programów motoryzacyjnych. Mogliby kupić jakiś z innego kraju , i wsadzić w niego jakiegoś lektora. Mogliby kupić także jakieś programy przyrodnicze. Puszczali by je w sobotnie , czy niedzielne popołudnia zamiast tych cyrków. Każdy może pójść do cyrku, natomiast nie każdy ma dostęp do animal planet.

 

Jestem za.

 

Powinni też zakupić jakieś programy popularno-naukowe z Discovery tak jak to wcześniej zrobili m.in z "Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki".

 

Mogli by dać "Pogromcy Mitów", a z Animal Planet np. "Najzabawniejsze Zwierzęta Świata".

 

Co do programów motoryzacyjnych to proponuję np. "Piąty bieg".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oto prezentuje się nowe logo TV Puls na ekranie:

http://zapodaj.net/d25bff208845.jpg.html

 

Na początku nie mogłem się przyzwyczaic. Teraz jest już lepiej. Wczoraj ok 22:30 widziałem już belkę z nowej oprawy (reklamowano Jerryego Springera).

Dodam, że pojaiwła się nowa wersja strony internetowej Pulsu: http://www.pulstv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...