Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu Puls 2 HD zajął dawne parametry po dublu NGC w SD na tp 10,796 V C+Polska. Jest to dziwne że PB jeszcze nie podmienił parametrów Puls 2 SD na przekaz Puls 2 HD. Pewnie dlatego także jeszcze jest utrzymywana zdublowana emisja Puls 2 w SD. Póki technicy PB nie podmienia tych parametrów. Jakby C+ wyłaczył przekaz Puls 2 SD z tego tp to abonenci PB by stracili dostep do tego kanału. Czekają na ruch PB na ich liście. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mati06 napisał:

Na Evobox PVR u mnie jest logo puls 2 kanał 531 😊

Tak EPG jest kanału NGC. ☺️

Chociaż w minionym tygodniu było EPG przez chwilę pulsu 2.☺️

U mnie też Puls 2 HD zaświecił ale z dodaniem go listy wstrzymam się do czasu prawidłowego ID stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bgmnt napisał:

W naziemnym MUX4 dalej emitowany jest Polsat Comedy Central Extra z identyfikatorem Comedy Central Family.

 

Jak to zgłaszałem to dział "techniczny" stwierdził że ekipa jeździ po Polsce i kolejno w nadajnikach musi to zmienić dlatego tyle trwa zmiana nazwy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A nie mówiłem, pisalem od roku, odkąd porobili te duble, ze coś będzie na rzeczy z obecnym Nit, ze coś planują, to pasjonaci i wielbiciele konkurencyjnej platformy mnie wyśmiali. 😂

A tak na poważnie jest trochę tych dubli porobionych na tp PB i C+ więc może szykują jakąś większą akcje z tym.? 😊

@PolandDo dzieła z propozycjami list ulubionych? 🤣

Ja to rozumiem nowa organizacja, Nowy układ listy kanałów. 😄

To było do przewidzenia w jakim celu te duble zostały stworzone. Marka Polsat Box jest. Softy w dekach są zmienionie. A więc ostatnią rzeczą po CP była lista kanałów która kojarzy się ze starą nazwą operatora proste i logicznie jak budowa Cepa. 🤣😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

I wszystko jasne do 200 bez zmian. A dalej jako tematyczne 

 

A nowych kanałów nie ma. 😄

Na liście nowej powyżej 200 kanału są: Ale Kino+ (424.), Novelas+ (439), TeenNick (503.), MiniMini+ (507.), TeleToon+ (508.), Planete+ (605.), Canal+ Kuchnia (706.), Canal+ Domo (709.). Mam nadzieję że Canalplusy będą działać w starych pakietach, a nie jak 4K, w nowych.

Kanałów tematycznych C+ nie ma w OTT, a nSport+ nie ma nigdzie.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...