Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast jestem zdania, że niedługo się zmieni lista kanałów. Może nie teraz jak dodadzą Polsat News HD i Filmbox Arthouse, ale myślę, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Nie ma już za bardzo gdzie upychać nowości. Nie znalazłem miejsca dla TVP ABC, dla Stopklatka TV ma miejsce dopiero na pozycji numer... 197 - te kanały oprócz dwóch innych nowości będą pewniakami. A lista jest tragiczna - kanały HD powinny być obok wersji SD, a nie dopiero od 111. Uświadomiłem to sobie, układając listę dla babci na ESI-88. Bo niestety, ale na głównej nie da się wysiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na Polsat News HD i TVP Sport HD za to jeszcze można znaleźć - odpowiednio 117 i 123.

Wolne zostają wtedy tylko pozycje 58, 146-149, 174, 188, 190, 197-200.

Można jeszcze usunąć niektóre duble - np. Polsat News jest na 5, 60, 66, Polsat Sport HD na 21 i 119, CI Polsat na 25 i 80, TVR HD na 170 i 194.

Przydałaby się gruntowna zmiana listy - wyżej widziałbym Puls, TVP Polonię, TVP Regionalną, Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na Polsat News HD i TVP Sport HD za to jeszcze można znaleźć - odpowiednio 117 i 123.

Wolne zostają wtedy tylko pozycje 58, 146-149, 174, 188, 190, 197-200.

Można jeszcze usunąć niektóre duble - np. Polsat News jest na 5, 60, 66, Polsat Sport HD na 21 i 119, CI Polsat na 25 i 80, TVR HD na 170 i 194.

Przydałaby się gruntowna zmiana listy - wyżej widziałbym Puls, TVP Polonię, TVP Regionalną, Tele 5.

 

Stars TV i brakujące kanały FTA PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox Arthouse od 1 lutego w CP. http://spam.org/cyfrowy-polsat/item/6181-filmbox-arthouse-–-nowy-kanał-z-kinem-artystycznym-w-cyfrowym-polsacie

Tylko, że na 53 pozycji, jest teraz Sundance. Co z nim?

Zmieni pozycje na 350

Również zmieniono pozycję HBO i Cinemaxa, zastępując wersje SD wersjami HD. Pewnie planują pousuwać wersje SD odpowiednich kanałów z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest ich SMART:

 

Smart Dom to nowy, wspólny mechanizm promocji usług Plusa i Cyfrowego Polsatu. Za każdą dodaną usługę można otrzymać 10 zł rabatu na całą długość trwania umowy. Promocja startuje 18. lutego.

 

Minimalnym abonamentem, który bierze udział w promocji, jest 59,90 zł w przypadku telewizji oraz 39,90 zł w wypadku telefonu lub Internetu mobilnego. W ramach Smart Domu można w jeden pakiet połączyć do 3 usług telefonicznych, 3 dostępu do Internetu oraz 3 telewizyjnych. Przy maksymalnym wykorzystaniu pakietu daje to 90 zł miesięcznej zniżki.

 

Usługi promować będzie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak (Kasia i Tomek) pod hasłem Oszczędzanie przed dodawanie.

 

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/smar ... 29955.html

 

W stylu Polsatu - z niczego robią coś - ŻENUJĄCE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/96688/tvp-abc-w-nc-orange-tv-i-cyfrowym-polsacie.html

Dominik nie zawiedź nas. Zrób nam jeszcze raz taki spóźniony prezent świąteczny jak wtedy kiedy CP dołączył do oferty TVP Sport HD :brawo:

 

Miś uszatek, Smerfy, Tik Tak, Listonosz Pat, Pszczółka Maja, Kasztaniaki, Reksio...

 

:* <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowy wystrój wnętrza to by się przydał Polsat News. 6 lat to kawał czasu. To ich studio jest duże ale kompletnie nieprzemyślane. Niby jest dzielone na pół ale chyba nigdy obie części nie były wykorzystane jednocześnie. Jeśli coś jest nagrywane w jednej części to niusy są prezentowane sprzed monitorów gdzieś w newsroomie. Polsat Biznes blueboxa to ma pewnie jeszcze z czasów Hugo czy jakiegoś Disco Relaks. Na "krawędziach" prowadzącego najlepiej to widać. Może się szarpną na wirtualne studio jak w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Turbo Xtra oraz ID od 17 kwietnia w wersji HD

 

Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) ogłosiła, że kanały ID oraz Discovery Turbo Xtra (będą dostępne w Polsce w wysokiej rozdzielczości jako simulcasty. Kanały ID HD i Discovery Turbo Xtra HD zadebiutują 17 kwietnia 2014 roku. Znajdą się one w ofercie wiodących operatorów telewizji kablowej i satelitarnej w Polsce.

całość:http://media2.pl/media/110241-Discovery-Turbo-Xtra-oraz-ID-od-17-kwietnia-w-wersji-HD.html

 

Mam nadzieję że CP też zalicza się do wiodących operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@misiek2000wp

 

Z początku, gdy tak spojrzałem na to zdjęcie to przez myśl mi przeszło, że może to jakiś rozgoryczony abonent CP odprawia voodoo na zdjęciu Dominika :lol2:

 

PS. Jakoś średnio jestem zachwycony tymi kanałami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...