Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dnia 28.04.2014 r. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać nowy kanał FOKUS TV.

 

Fokus TV w Cyfrowy Polsacie dostępny będzie dla wszystkich Abonentów począwszy od pakietu Mini HD (jako kanał FTA nie wchodzi w skład pakietów) na liście kanałów na pozycji 110.

 

Czekam na doprecyzowanie o co chodzi ze stwierdzeniem: "dla wszystkich Abonentów począwszy od pakietu Mini HD (jako kanał FTA nie wchodzi w skład pakietów)". Jak tylko się dowiem to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia 28.04.2014 r. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać nowy kanał FOKUS TV.

 

Fokus TV w Cyfrowy Polsacie dostępny będzie dla wszystkich Abonentów począwszy od pakietu Mini HD (jako kanał FTA nie wchodzi w skład pakietów) na liście kanałów na pozycji 110.

 

Czekam na doprecyzowanie o co chodzi ze stwierdzeniem: "dla wszystkich Abonentów począwszy od pakietu Mini HD (jako kanał FTA nie wchodzi w skład pakietów)". Jak tylko się dowiem to napiszę.

Można wiedzieć jakie jest źródło tej wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło takich informacji z mojej strony tutaj zawsze było jedno - Biuletyny CP dla APS-ów. Błędnie myślałem, że dla Ciebie to oczywiste (masz tylko o jeden dzień krótszy staż ode mnie tutaj). ;)

 

Tajemnice? Coś mi się zdaje, że związane to jest z wprowadzonym Standardem Obsługi Klienta - prawda jest tylko jedna z góry określonymi zwrotami zatwierdzonymi przez "wyższych". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i powinienem wiedzieć, ale do głowy by mi nie wpadło, że CP nowe informacje rozsyła poprzez APSy. Przecież nikt z abonentów nie biega do APSów aby spytać co nowego w CP. A potem pracownicy co robią? Wysyłają tak jak ty wieści na forum? A ilu abonentów korzysta z forum? Nie prościej podać wiadomość przez rzecznika prasowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentoris - CP nie rozsyła tych wiadomości do APS-ów, aby pracownicy tych APS-ów potem pisali na forach. Ja tylko mogę uszczypliwie przypuszczać, że może Pani rzecznik prasowa mogła nie zdążyć przygotować oficjalnego komunikatu prasowego ponieważ dzisiaj jest piątek, weekend się zaczyna ;)

 

@proximus - moim zdaniem, ktoś kto rozesłał info do APS-ów rozpędził się z tym "FTA" a chodziło zapewne o to, że kanał będzie od pakietu Mini HD, ale nie gwarantowany w żadnym pakiecie (na zasadzie Orange Sport, Viva, Religia TV itp.). Wracamy do tego, że jest już weekend i się nie doczekałem odpowiedzi z CP co autor dziwnego zwrotu miał na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem gdzie zamieścić tą wiadomość, bo raczej zgodnie z tą zapowiedzią https://satkurier.pl/news/99970/kano ... a-13e.html, dotyczy to kanałów "okazjonalnych".

Esi-88 wyszukuje oba kanały (bo jest wersja SD i HD) pod nazwą "Pope Canonization Event ..." ale jest tylko czarny ekran bez informacji o kodowaniu.

Brak też EPG.

Być może do jutra "coś się ruszy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co z Discovery Turbo Xtra HD, dołączy w maju do CP? Jakies inne nowości są planowane w niedalekiej przyszłości? Pytam bo chcę ułożyć sobie liste z * na hd 5000. A z pilotem dołączonym do tego dekodera jest to bardzo męczące, wiec nie chciałbym tej czynności powtarzać za np 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport HD z transpondera nc+ dla CP to sama korzyść biorąc pod uwagę jakość obrazu. Tak nawiasem mówiąc dzisiaj porównywałem ten sam obraz (konferencja Tuska) na kanałach TVN24HD oraz Polsat News HD. Przepaść totalna w jakości obrazu na korzyść TVN24HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...