Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ale moim zdaniem wejście Puls 2 do oferty CP jest pewne z uwagi na to, że zapewne była to główna karta przetargowa przy wyborze biura reklamy Polsat Media. Tak samo zresztą wyglądało wejście Telewizji WP do CP, która znalazła się w ofercie  i to na całkiem dobrej pozycji na liście niedługo po ogłoszeniu komunikatu dot. przejściu do PM. Dlatego uważam, że Puls 2 pojawi się w CP i to jeszcze przed realnym pojawieniem się reklam na kanałach TV Puls.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Poland napisał:

Wątpie czy się pojawi. Obecność w Polsat Media może ale nie musi oznaczać dołączenie do Cyfrowego Polsatu czego Gametoon jest dobitnym przykładem.

Pewnie Gametoon to kanał kablowy ?

Myślę że kolega wyżej rozwiał ci wszelakie watluowisci ?

3 godziny temu, matti100 napisał:

A co z TVP Dokument? Moze tez jest na wylacznosc w NC+?

Nie jest 

 

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

Za dużo używasz słowa "PODOBNO". Ja na początku słyszałem, że wyłączność na Eleven Sports 4 obowiązywała tylko przez kilka miesięcy . @matti100, TVP Dokument HD nie jest na wyłączność w PC+. CP zawsze miał problem z TVP i zawsze kilka lat trwało zanim dodał ich kanały. Tak było z TVP HD, TVP Seriale, TVP Sport, TVP ABC. Nawet TVP1 i TVP2 było długo przez CP pobierane z analogowego nadajnika naziemnego, bo CP nie mógł się dogadać z TVP.

Poczekajcie cierpliwie.

Mogli ja przedluzyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak. Wystarczy że tak jak w przypadku Pulsu 2 taki Cyfrowy Polsat będzie pobierał sygnał z częstotliwości Platformy Canal+. To tam jest dosył (miejsce dostarczania sygnału na satelicie) z którego to Cyfrowy Polsat (po dodaniu jego systemów kodowania przez konkurencje) może korzystać.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie oficjalnego newsa ze strony Cyfrowego Polsatu w tym temacie nie ma.

A jak już wyżej wspomniałem, Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem informacji, ani tym bardziej źródłem wszelkich wiarygodnych newsów.

Więc na chwilę obecną można śmiało przyjąć, że tych kanałów TVP w Cyfrowym Polsacie na razie nie będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Rzecznika TVP:

 

"Ustalenia dotyczące dostępności TVP Dokument i TVP Kobieta w Cyfrowym Polsacie nadal trwają. TVP jest zainteresowana jak najszybszym poszerzeniem zasięgu obu programów.  Miejmy nadzieję, że wkrótce Cyfrowy Polsat udostępni nasze nowe programy i tym samym liczba ich widzów znacznie wzrośnie."

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...