Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tail# napisał:

A co z 4k? Wiadomo, że Polsat nie ma tunerów 4k w ofercie ale przecież są abonenci co mają moduły.

To samo co z TVP 4K, czyli nie obejrzysz. Operator nie posiada sprzętu do odbioru 4K w swojej ofercie.

3 minuty temu, tail# napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsatporusz proszę ten temat po ich stronie. 

To chyba, by musiał być w zarządzie CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma TVP 4k do Eurosportu? To całkiem inny nadawca. Tak mogłem oglądać TVP 4k z satelity od innego dostawcy. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tail# napisał:

Co ma TVP 4k do Eurosportu? To całkiem inny nadawca.

 

To , ze nie obejrzysz. Twoj operator nie ma sprzetu i nie oferuje  4K

4 minuty temu, tail# napisał:

ak mogłem oglądać TVP 4k z satelity od innego dostawcy. :)

To ogladaj rowniez u innego Eurosport 4K. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cidik napisał:

jedno z drugim ma tyle wspólnego, że Polsat nie będzie podpisywał umowy na dystrybucje dla ułamka procenta swoich abonentów

Rozumiem że masz dostęp do bazy abonentów i wiesz że to ułamek procenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomas1981 napisał:

Masz racje. Dotarłem do źródła.." Transmisje będą dostępne w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, a także Siedmiu kanałach pop-up dostępnych u niektórych operatorów".

https://satkurier.pl/news/206114/bedzie-eurosport-4k-i-7-kanalow-pop-up-na-igrzyska-w-tokio.html

Ale za free , czy trzeba będzie coś dopłacać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat już przeszedł na 4K - Ipla.

Tylko 40 zł. ;-) Są tacy , którzy za niesamowite opóźnienie względem sat są tyle w stanie zapłacić. :-) i jeszcze sobie chwalą.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lakiman napisał:

Polsat już przeszedł na 4K - Ipla.

Tylko 40 zł. ;-) Są tacy , którzy za niesamowite opóźnienie względem sat są tyle w stanie zapłacić. 

 

Płaciłem i jak będę miał ochotę, to zapłacę znów. Ja widziałem i wiem jak to wygląda,  a ty ? 

I jeszcze ci coś napisze , gdyby Eurosport 4K się pojawił w PC+ za opłata np: 40 zł to też zapłacę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Płaciłem i jak będę miał ochotę, to zapłacę znów. Ja widziałem i wiem jak to wygląda,  a ty ? 

I jeszcze ci coś napisze , gdyby Eurosport 4K się pojawił w PC+ za opłata np: 40 zł to też zapłacę.

 

Ja też zapłaciłem i widziałem jak to wygląda. Tzn. nie widziałem, bo aplikacja przez cały okres, za który zapłaciłem pokazywała błąd. Miesiąc korespondowania z botami z obsługi klienta IPLI, reklamowanie usługi, przypominanie się, później już wysyłanie wezwań do zapłaty i nic nie pomogło. @kingofsouth masz po prostu farta, że na Twoim TV aplikacja IPLI działa 😄. Tam transmisje live w 4K, to może 3 osoby w tym kraju zobaczyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacić 40 zł i nic nie zobaczyć, nieźle.

Może lepiej nie sprawdzać jak to działa , chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mejveno napisał:

 @kingofsouth masz po prostu farta, że na Twoim TV aplikacja IPLI działa 😄. Tam transmisje live w 4K, to może 3 osoby w tym kraju zobaczyły. 

Tak u niego zawsze wszystko pięknie działa na PlayStation. Chyba sobie też kupię mimo że mnie gry nie interesują to dla samego streamingu warto. :D. A tak na poważnie, to na ten moment streaming na polskim rynku w 4k to niezły żart skoro nawet HD nadają w 720p i mało kto w 1080i. Za niedługo się przekonamy i zobaczymy jakość transmisji live w Viaplay który jest tak bardzo zachwalany. :D Mam nadzieję że jeszcze będzie promocja 30 dni na przetestowanie, to sprawdzę przy okazji na kodi.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

PSP 4K w Ipla jest zdecydowanie lepszej jakości od TVP 4K w naziemnej. Z C+ 4K nie porównam bo nie widziałem.

Cytat

nawet HD nadają w 720p i mało kto w 1080i

W Ipla PSP 1-6 i Eleven 1 są w jakości 1080p50. W C+ Online kanały C+ Sport 1-4 i nSport+ też jakość 1080p50.

 

Edit:

Chodzi oczywiście o PSP 4K na Tizenie w jakości 2160p50 bo podobno na Android TV jest 2160p25.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tail# napisał:

Tak u niego zawsze wszystko pięknie działa na PlayStation. Chyba sobie też kupię mimo że mnie gry nie interesują to dla samego streamingu warto. :D.

Nie ma Ipla na PS5. Jest Apple TV+

Również są  Disney+ , HBO Max , które mam  zainstalowane , ale u nas jest geo blokada.

Konsola nie tylko służy do grania, jest to niezłe centrum multimedialne.

 

 

 

11 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

PSP 4K w Ipla jest zdecydowanie lepszej jakości od TVP 4K w naziemnej.

 

PSP 4K , największy mankament to brak 5.1

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...