Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby take ale zadałem przedmiotowe pytanie CP i dostałem taką odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że oferta, której dotyczy zapytanie jest w trakcie przygotowania.

Skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia oferty bezpośrednio po jej przygotowaniu.

 

...............................................................

xxxxxx Yyyyyyyyy

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77 icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

Więc pytanie jest zasadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną takiej oferty nie ma i nie zanosi się by w najbliższym czasie się pojawiła, a odpowiedź już dostałeś z CP. na chwilę obecną oferta nie jest jednakowa dla wszystkich i trochę to potrwa zanim nowe pakiety będą dostępne dla klientów mających już dekoder FTA, nic tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, jeżeli ktoś ma dekoder FTA w każdej chwili może zawrzeć umowę w aktualnej promocji. Nie rozumiem więc co niby CP miałby zaoferować? Bo chyba nie wymianę dekodera, który uprzednio sprzedali.

W zasadzie mógłbym jutro podpisać umowę na Mini a zaraz potem przejść na ...familijny HD.Tyle że mnie interesuje Mini HD.Cwana ta oferta utrzymaniowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... docierają do mnie informacje, że u klientów posiadających wykupioną opcję VOD Katalog nie działa kanał 58. Gdzie bym nie sprawdzał to działa. Możecie sprawdzić u siebie i dać znać?

 

Potwierdzam, u mnie jest podobna sytuacja, pozdrawiam

 

Wygląda na to że kanał 58 VOD działa u tych którzy mają wykupioną opcje Katalogu VOD, a nie działa u tych co mają pakiet Premium (a w nim opcje Katalog VOD). Dla mnie to jakaś paranoja :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby obecni abonenci mogą już od 27.10.2010 przechodzić na ofertę Nowy Cyfrowy Polsat, ale w praktyce takiej możliwości nie ma. Byłem dzisiaj w APS-ie (na infolinii CP odesłano mnie do APS-u mówiąc, że tylko tam jest możliwość przejścia) i po wklepaniu moich danych Pani powiedziała, że system nie daje takiej możliwości i nadal widnieją stare pakiety. Jednym słowem porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta jest dla klientów pakietów Mini, Mini Max i Familijnego więc na infolinii głupoty Ci powiedzieli, a w APS'ie ktoś niedoinformowany pracuje. jak rozumiem chciałeś przejść na pakiet Premium HD? dziwne, że nie było takiej możliwości, nie jesteś może w okresie gratisowym? zresztą dyskusja nie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak że aktualni abonenci nie mogą przejść na nową ofertę ?

System informatyczny do obsługi sprzedaży CP przez APS nie pozwala jeszcze na sprzedaż nowych pakietów "starym" abonentom. Informatycy CP intensywnie pracują. ;) Nie jest to niespodzianka, tylko nowe pakiety udało się informatykom dla nowych klientów uruchomic na czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czym jest problem ale oferty dla stałych abonentów są już dostępne. Dziś wypisywałem 2 umowy właśnie na te promocje. Lecz nie wiem kto wam mówił, że można przejść na Pakiet Premium HD. Aktualnie ten pakiet dostępny jest tylko dla nowych abonentów. Można przejść na Pakiet familijny HD który przez 4 miesiące wraz z pozostałym pakietami dodatkowymi jest dostępny w cenie 37,90 zł. Później można z dodatków zrezygnować, jak również dowolnie przywracać te pakiety w trakcie trwania porozumienia. Aktywacja dekodera HD to 49 zł, aktywacja dekodera HD PVR to również 49 zł, ale dochodzi czynsz miesięczny 5 zł. Umowa na 29 miesięcy. Dodam tylko że dla stałych abonentów Pakiet Cinemax HD nie jest składnikiem tych opcji dodatkowych, tylko jest traktowany tak samo jak HBO HD. Cena tego pakietu to 16 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...