Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam zainstalować sobie kablówkę UPC. Jako, że do tej pory korzystałem wyłącznie z tv satelitarnej to jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o dvb-c. Pytanie moje o Wasze doświadczenia z umowami podpisywanymi z przedstawicielami UPC (znalazłem go z ulotki w bloku). W TV satelitarnej było pełno przypadków oszustów stad zastanawiam się jak to wygląda w tym przypadku.. człowiek oferuje mi internet 10mb/s za 39zł z zobowiązaniem do czerwca 2014 i tv Select Extra HD za 78zł (cena standardowa) ale bez zobowiązania na 24 miesiące (bezterminowo w przeciwieństwie do promocji na www). Co o tym sądzicie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W satelicie "przedstawiciele handlowi" byli zazwyczaj z zewnętrznych firm i naciągali na jakieś kanty faktycznie, ale jeśli chodzi o kablówki to większość ma swoich przedstawicieli door to door i często jest to ich główny kanał dystrybucji, więc raczej nie pozwalają sobie na takie wałki. Nie wiem jak w UPC, ale u nas Inea ma dużo takich handlowców i można z nimi normalnie podpisywać umowy bez ryzyka, choć ich oferty z tego co słyszałem raczej nie różnią się od tych w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek oferuje mi internet 10mb/s za 39zł z zobowiązaniem do czerwca 2014 i tv Select Extra HD za 78zł (cena standardowa) ale bez zobowiązania na 24 miesiące (bezterminowo w przeciwieństwie do promocji na www). Co o tym sądzicie?

 

pozdrawiam

 

Na internet to jest opcja zwana "studencka" że tylko 9 miesięcy. Nie które promocje u przedstawicieli są dużo lepsze niż jak zadzwonisz i zamówisz przez tel, nie musisz się niczego obawiać, możesz brać śmiało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie które promocje u przedstawicieli są dużo lepsze niż jak zadzwonisz i zamówisz przez tel, nie musisz się niczego obawiać, możesz brać śmiało.

Bzdura. Przedstawiciel nigdy nie będzie miał takiej oferty jak bezpośrednio firma, którą reprezentuje. Podpisywałem umowę z UPC w kwietniu. Najpierw zadzwoniłem do przedstawiciela, potem na infolinię UPC. Konsultant na infolinii zaproponował mi krótszą umowę na 12 m-cy, a potem powiedział, że najtaniej bedzie jeśli zamówię online. Przez przedstawiciela miałem mieć umowę na 15 miesięcy, a instalacja 200 zł. Zamówiłem samodzielnie online i dostałem umowę na 12 miesięcy, instalacja 1 zł.

Inny przykład, nie ta branża co prawda, przedstawiciel Avivy proponował mi ubezpieczenie OC+AC za 1700 zł, zamówiłem sam przez internet wyszło 1350 zł.

 

Te niby tańsze oferty u przedstawicieli to mit. Zamów samodzielnie przez internet, albo przynajmniej zadzwoń na infolinię i się dopytaj o to, bo jestem pewien, że dostaniesz lepszą ofertę bezpośrednio.

 

A tak na marginesie, nie polecam UPC :P Słaba, czasem fatalna jakość kanałów HD, słabe BOK, i nienajlepsze dekodery. Tylko co w zamian....?? Nie potrafię odpowiedzieć. Kiedyś C+ a teraz?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, nie polecam UPC :P Słaba, czasem fatalna jakość kanałów HD, słabe BOK, i nienajlepsze dekodery.

Narzekać każdy umie a robić nie ma komu :D

 

A tak na poważnie każdy kto posiada mediabox, do 30 września ma możliwość obejrzenia za darmo w ON DEMAND 20 filmów ( w tym 3 HD) które znajdują się w zakładce Pakiet FILMKLUB. Za darmo są dostępne filmy:

 

Anatomia strachu (2011)

Bez tchu

Człowiek na krawędzi

Idealny plan

Elita zabójców

Elita zabójców ( HD )

Niezniszczalni

Ścigana

Trzej muszkieterowie ( 2011)

Jak upolować faceta

Jak upolować faceta ( HD )

Jutro będzie futro

Od zmierzchu do śmiechu

Saga zmierzch: Przed świtem część 1

Saga zmierzch: Przed świtem część 1 (HD)

Fighter

LOL ( 2012 )

Mała matura 1947

Niepokonani

Noc tygrysów

Pół na pół

Szalony rok

Safari

 

Dodatkowe info po wybraniu kanału 30 w dekoderze, miłego oglądania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy co, wszyscy pracownicy UPC? :lol:

A tak na poważnie to u mnie na prawdę kanały HD to porażka. TVP 1 i TVP2 nie da się oglądać. Non stop się rozpikselowują, zacinają itd. Przez 7 lat miałem Cyfrę+ i była super jakość. Zwykłe kanały odbierały tak jak obecnie w UPC kanały HD. W poniedziałek znowu wizyta serwisu. Może na moim osiedlu jest coś nie tak, piszę o swoich doświadczeniach.

 

dekodery też działają bez zarzutu.

Hmm.. Mam dekoder Cisco, chyba najnowszy wypus z UPC. Wyłącza się bez powodu w trakcie oglądania, a raczej chce się wyłączać. Wyskakuje okno "Stan bezczynności ... tratatataa, czy wyłączyć". Masakryczna lista kanałów, bo kto zapamięta numery swoich ulubionych kanałów z liczbami np. 458, 323 itp. Brak możliwości ustawieni swoich numerów. Można ustawić ulubione, ale jednak numery pozostają. W C+ można było ustawiać listę ulubionych i przyporządkowywać numery. Miałem od 1 do 120 ustawioną listę i szafa grała :)

 

I nie robię reklamy NC+, bo sam od nich odszedłem pół roku temu.

 

Czekam kiedy skończy mi się umowa, bo widzę, że serwis nic nie poradzi z jakością.

 

Za darmo są dostępne filmy: ...

Eee, starocie oglądałem. A tych, których nie oglądałem to nie warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sieci ex Aster na dekoderach Kaon też dostępny jest Filmklub. Co do jakości kanałów, jest ok! w Vectrze dużo gorzej. Dekoder Kaon działa lepiej teraz gdy ma dopisek UPC niż działał gdy miał dopisek Aster...

W Warszawie na infrastrukturze Aster działają już Mediaboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwila, ale pół roku temu podpisywałem już nową umowę, jestem abonentem UPC a nie Aster to jak mam teraz znowu nową umowę podpisywać?? :) Zakładam więc, że pół roku temu Mediaboxy nie działały na infrastrukturze Aster i mam Kaona ze znaczkiem UPC. To jak mam teraz dostać Mediaboxa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwila, ale pół roku temu podpisywałem już nową umowę, jestem abonentem UPC a nie Aster to jak mam teraz znowu nową umowę podpisywać?? :) Zakładam więc, że pół roku temu Mediaboxy nie działały na infrastrukturze Aster i mam Kaona ze znaczkiem UPC. To jak mam teraz dostać Mediaboxa? :)

UPC nie wymienia sprzętu, musisz poczekać na koniec umowy lub przy najbliższej okazji gdy będzie można składać wypowiedzenia za usunięcie kanału. Możesz też również poszperać w promocjach i wziąć inną promocję która będzie o parę złotych droższa. Innych możliwości nie ma, sam to przerabiałem jak chciałem wymienić mediaboxa na moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie które promocje u przedstawicieli są dużo lepsze niż jak zadzwonisz i zamówisz przez tel, nie musisz się niczego obawiać, możesz brać śmiało.

Bzdura. Przedstawiciel nigdy nie będzie miał takiej of

A

to się zdziwisz bo u przedstawiciela jest lepsza oferta niż u nich na stronie erty jak bezpośrednio firma, którą reprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się zdziwisz bo u przedstawiciela jest lepsza oferta niż u nich na stronie

No jak się zdziwię? Czytałeś do końca mój post. Przedstawiłem sytuację na własnym przypadku, a nie z jakichś miejskich legend. Może gdzieś indziej jest lepsza, ale nie w UPC. Albo miałem przedstawiciela niedorajdę.

Jeszcze raz powtarzam: Przedstawiciel oferował mi dłuższą umowę i opłatę za podłączenie (200 zł). Zamówiłem online i dostałem krótszą umowę o 6 miesięcy i opłatę za połączenie 1 zł. Liczyć umiem - zaoszczędziłem 199 zł, no i 6 miesięcy umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa przedmówcy, 4 lata temu przedstawiciel UPC reklamował u mnie w bloku Pakiet Analogowy + Fiber Power 8 za 59 złotych, gdzie cena na stronie UPC była 79 złotych, a po upływie promocji 143,98. Zapomniałem że wtedy kończy mi się umowa i na szybko brałem inną promocję żeby im tyle nie zapłacić. Wczoraj wyciągnąłem ze skrzynki kolejną ulotkę od przedstawiciela UPC, po numerze telefonu stwierdzam iż to jest kolejny "nowy" rejonie , i jedynie co ma lepsze lepsze od promocji na UPC oferta SELECT EXTRA HD + TELEFON 240 minut za 89 złotych ( na UPC 119 złotych) i że ma telewizję analogową za 46 złotych ( w biurze jak ostatnio pytałem to była za 54 złotych). Ciekawi mnie też system jakim oni działają, jakieś 3 miesiące temu do moich drzwi zapukał wcześniejszy przedstawiciel UPC, który miał spisane na kartce wszystkie mieszkania z bloku i szczegółowo miał napisane kto ma jaką usługę i ile za nią płaci, i próbował mi wcisnąć to co mam obecnie za 75 złotych za jedyne 119 złotych przez 24 miesiące + HBO przez pół roku za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się zdziwisz bo u przedstawiciela jest lepsza oferta niż u nich na stronie

No jak się zdziwię? Czytałeś do końca mój post. Przedstawiłem sytuację na własnym przypadku, a nie z jakichś miejskich legend.

 

 

Ja miałem akurat wręcz odwrotnie i przedstawiciel dał mi lepsza ofertę niż on-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od przedstawiciela :) Część z nich ma sporą dowolność w działaniu a część ma ustaloną na sztywno ofertę i pewnie również w UPC zależy to od aktualnej polityki firmy. No i nawet jak przedstawiciel ma dobre oferty to nie każdy będzie chciał Ci je dać, zazwyczaj lepsza oferta = gorsza prowizja. Jedni idą na ilość inni na prowizję i szukają jeleni wciskając to samo za wyższą cenę, swoją drogą musi im się to udawać, bo inaczej by nie proponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...