Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. Dostałem ofertę z UPC i nie wiem czy jest ona dobra czy mogę dostać coś lepszego.
Pakiet Horizon Max z nagrywarką
Usługa Horizon Go

Internet światłowodowy do 1000 Mb/s
Karta SIM komórkowa z pakietem Smart połączenia komórkowe/stacjonarne - bez limitu, sms/mms - bez limitu, internet - 10GB/mies

Umowa na 24 miesiące i za całość koszt 109,97zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 12:33, czarny14 napisał:

Szanowni, piszę do Was z prośbą o poradę... Jestem klientem UPC od prawie 20 lat, korzystam z dosyć dużego zakresu usług - max, nagrywarka, internet 150m, eleven, multiroom (karta), canal prestige... do tej pory płaciłem za to 168 (dużo), teraz dostałe propozycje na te same usługi z netem 500m - 160 pln, z netem 300m 155 pln. No i po tym co poczytałem tutaj oraz na innych forach  - nie jest to najlepsza oferta. Przez te 20 lat nie złożyłem nigdy rezygnacji z ich  usług. Ale właśnie aktywowałem tą możliwość i po raz pierwszy to zrobię.

Pytanie do Was  - w jakim zakresie cenowym powinna być dobra oferta ? Mógłbym dołożyć PSP i HBO, ale to nie jest konieczne... Pokazywana strona z ofertami raz, że nie jest czytelna, dwa iż mam wrażenie braku aktualności... Będę wdzięczny za poradę :)

skończyło się na ... 150 pln z dodatkowym hbo i internet podkręcony do 500 mb :) zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Ja miałem umowę na 3 usługi. Płaciłem 99.99 zł. I na 4 miejsce wcześniej pozwolili mi chronić zrezygnować z telefonu i obniżyli abonament do 59.99 zł. Więc nie na reguły. Sporo zależy od lokalizacji. Jak b jest duża konkurencja to pozwalają wcześniej zmienić usługi, bo bliżej końca umowy to możesz już mieć umowę u innego operatora. Ja mam do wyboru Multimedia,UPC i FTTH Orange i FTTH NETIA. Więc.... To może dlatego.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

 

"Zmiana dokumentów wynika z nowych przepisów prawa i zobowiązuje do uaktualnienia dokumentów abonenckich wszystkich przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Jeśli zmiany te nie spotkają się z Twoją akceptacją, najpóźniej do 21 grudnia 2020 r. masz prawo złożyć oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy Abonenckiej. Powinno ono zostać złożone na dotychczasowych zasadach – pisemnie i dostarczone pocztą na adres: ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub do Salonu Sprzedaży UPC najpóźniej do 21 grudnia 2020 r., Twoja umowa ulegnie wówczas rozwiązaniu zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami.

Z uwagi na fakt, że zmiana dokumentów wynika z nowych przepisów prawa, skorzystanie z możliwości wypowiedzenia umowy może wiązać się z koniecznością zwrotu części przyznanej ulgi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...