Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa Netia via Evobox IP z sygnałem HD 5/8 Mbps wygląda akceptowalnie, artefakty są mniejsze niż ktoś tutaj pokazywał przy okazji boxa UPC 4K :).

Sam sprzęt też jest lepszy i ma chociażby aplikacje typu HBO GO, czego się w UPC 4K nie uświadczy. Do tego znacznie bogatsza oferta kanałów catchup i do nagrywania.

Więc o ile w przypadku gdy w grę wchodzi DVB-C poleciłbym oczywiście UPC, tak w przypadku streamingu Netię.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tez z końcem stycznia kończy umowa z UPC.

Mam dwie umowy jedną na 70zł miesięcznie, a na drugim mieszkaniu na kwotę 108zł miesięcznie.

 

Czy można coś sensownego uzyskać... interesuje mnie internet (150 Mb/s  lub 300 Mb/s), oraz telewizja z multiroom (dekoder Mediabox lub 4K)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 22:29, wizjaplus napisał:

UPC na dalszy rozwój postawiło na IPTV zamiast na DVB-C2. Więc raczej nie ma co liczyć na coś nowszego niż Horizon.

DVB- C2?

Czym to się różni od obecnej infrastruktury DVB-C ?

Szkoda, że nie zainwestowano w 

rozwój usługi opartej o światłowód  IPTV jak np Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiązaloby się z koniecznością wymiany telewizorów z tunerem DVB- C dla osób korzystających z modułów CI+ i pakietów Start, lub podłączeniem dekodera ?

Z resztą to chyba naturalna kolej rzeczy,  że prędzej czy później UPC będzie musiała przejść na DVB- C2.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że nowe kanały HD i UHD będą nadawane już w DVB-C2, z czasem zacząć od pakietów premium.

Oczywiście jeśli już DVB-C2 to juz HEVC (ewentualnie jeśli już będzie możliwość to VVC) to jakośc musiałaby być o wiele lepsza aby to też zachęciło do wymiany dekodera. Wiadomo że taki proces to nie kilka miesięcy, a kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam umowę do 26.02.2021, to wypowiedzenie mogę już wysłać, czy dopiero w styczniu? Bo wysyłając przez stronę nie można zaznaczyć opcji, że wypowiedzenie ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego. A nie chcę płacić kary.

 

Interesuje mnie tylko internet, to co mam teraz, czyli 300 Mb/s na czas nieokreślony. Ewentualnie 500 Mb/s. Za ile można to dostać? W sumie to zastanawiam się też nad przejściem do Netii, bo zasięg Wifi u mnie jest kiepski. Z tym, że nie wiem czy w Netii pod tym względem jest lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

\widać że można załatwić sprawę z korzyścią dla obu stron, mnie takie podejście satysfakcjonuje :)

"

Szanowny Kliencie,
 
W UPC nie zatrzymujemy się w dążeniu do najwyższej jakości usług, dlatego dziś spieszymy do Ciebie z wiadomością, że...
 
 
Od 1 lutego 2021 r. prędkość Twojego internetu światłowodowego wzrośnie do 300 Mb/s
 
 

W Programie „Więcej korzyści dla Ciebie”.
W podziękowaniu za to, że jesteś z nam

 

 
Ważna informacja
Nie stoimy w miejscu - chcemy oferować Ci coraz lepsze usługi
i coraz lepszą obsługę.
Ciągły rozwój wymaga dodatkowych środków,
dlatego od 1 lutego 2021 r. Twój abonament wzrośnie o 6 zł.
 
Dobrze jest teraz mieć szybszy internet, który hula, pędzi
i śmiga bez zacinania, na wielu urządzeniach jednocześnie. Wierzymy, że będziesz z niego zadowolony.
 
Jednak w UPC zawsze masz wybór.
Teraz możesz sam zdecydować, czy chcesz korzystać
z większej prędkości. I masz na to aż 6 miesięcy.
 
Jeśli okaże się, że szybszy internet nie jest dla Ciebie,
do 31 lipca 2021 r. możesz zadzwonić pod specjalny numer
813 811 000. Zwrócimy różnicę w abonamencie* za okres
od 1 lutego 2021 r. do dnia kontaktu z nami i znajdziemy
dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
 
Jeśli już teraz wiesz, że nie chcesz wypróbować ulepszonej usługi, możesz do 31 stycznia 2021 r. wypełnić formularz na www.upc.pl/zmiana-uslugi. Prędkość internetu i Twój abonament pozostaną bez zmian.
 
Możesz też wypowiedzieć Umowę Abonencką bez dodatkowych kosztów, najpóźniej do 1 lutego 2021 r. w następujący sposób:
a. w formie pisemnej dostarczyć pocztą na adres:
ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice
albo do Salonu Sprzedaży UPC, albo
b. w formie dokumentowej za pomocą formularza udostępnionego
w nowym Moim UPC.
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego prawa, Twoja umowa ulegnie rozwiązaniu w dniu 1 lutego 2021 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...