Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest dobra oferta/propozycja od UPC?
73,99zł mies., umowa na 24 mies.
Pakiet MAX
Internet 300 mb/s
Horizon GO
 
Dotychczas pałaciłem 54,99/67,99zł z upgarde
Pakiet SELECT
Internet 150 mb/s
Horizon GO
Upgrade do MAX - 13,00zł
 
Różnica 19,00/6,00zł (podwyżka)
Nie wysyłałem wypowiedzenia.
A dekoder masz z nagrywarką? Zobacz tu masz wykaz wszystkich promocji , aktualizowany na bieżąco z konkurencyjnego forum.


https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview#gid=427267084



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
6 minut temu, sebagit napisał:

A dekoder masz z nagrywarką? Zobacz tu masz wykaz wszystkich promocji , aktualizowany na bieżąco z konkurencyjnego forum.


https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview#gid=427267084


 

Nie mam dekoder z nagrywarką, mam po prostu najzwyklejszy dekoder mediabox.

Widzę kilka wariantów za 73,99zł, nie wiem jak to wszystko czytać, interesuje mnie oferta TV+INT, są w tym przedziale tańsze oraz droższe. Konsultantka twierdzi iż nie ma dla mnie tańszej oferty niż te 73,99zł, cenowo strzelałbym na 55-65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dekoder z nagrywarką, mam po prostu najzwyklejszy dekoder mediabox.
Widzę kilka wariantów za 73,99zł, nie wiem jak to wszystko czytać, interesuje mnie oferta TV+INT, są w tym przedziale tańsze oraz droższe. Konsultantka twierdzi iż nie ma dla mnie tańszej oferty niż te 73,99zł, cenowo strzelałbym na 55-65zł
Za pakiet Max z dekoderem mediabox lub moduł Ci+ do tego internet 300 megabitów. Najniższa kwota jaką możesz dostać to 65 zł. Ale wypowiedzenie to podstawa. Troszkę tajnej by było z dekoderem Horizon.

Ja dwa miesiące temu dostałem pakiet Select z modułem Ci+, internet 300 mega i Horizon go za 60 zł. Było to blisko minimum co było na stole. Mogłem jeszcze walczyć o abonament niższy o 5 zł. Ale z racji, że obniżyłem abonament na 4 mieście przed końcem umowy, nie chciało mi się walczyć o te całe 5 zł. I tak zmniejszyłem abonament ze 100 na 60 zł. I oczywiście walcz aby Ci nie naliczyli opłaty za podpisanie umowy.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

kiedy można spodziewać się świątecznej oferty dla nowych ??
To tylko w UPC wiedzą

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
14 minut temu, sebagit napisał:

Za pakiet Max z dekoderem mediabox lub moduł Ci+ do tego internet 300 megabitów. Najniższa kwota jaką możesz dostać to 65 zł. Ale wypowiedzenie to podstawa. Troszkę tajnej by było z dekoderem Horizon.

Ja dwa miesiące temu dostałem pakiet Select z modułem Ci+, internet 300 mega i Horizon go za 60 zł. Było to blisko minimum co było na stole. Mogłem jeszcze walczyć o abonament niższy o 5 zł. Ale z racji, że obniżyłem abonament na 4 mieście przed końcem umowy, nie chciało mi się walczyć o te całe 5 zł. I tak zmniejszyłem abonament ze 100 na 60 zł. I oczywiście walcz aby Ci nie naliczyli opłaty za podpisanie umowy.

 

Dzięki za odpowiedz, kwota 65zł jeszcze jest akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2020 o 08:28, wizjaplus napisał:

A ciekawe skąd digitalbitrate bierze tak szczegółowe dane z sieci UPC Poland, bo przecież nikt nie siedzi całymi dniami i nie analizuje wszystkiego co nadawane jest  sieci operatora.

Nie musi nad tym siedzieć, robi to automat.

https://www.prodbr.com/dtvp.php?lang=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można po adresie sprawdzić na www. Ja wpisałem dwa adresy:  Chełm i Warszawa. Na Warszawę udało mi się nawet wypełnić formularz zamówienia usługi. Niestety zadzwoniła babka z UPC i powiedziała, że w Warszawie ta oferta jest niedostępna i musi anulować zamówienie.  Promocja się nazywa: Telewizyjno-Internetowi 150/300 z super bonusem (20201).

i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomekjot napisał:

Można po adresie sprawdzić na www. Ja wpisałem dwa adresy:  Chełm i Warszawa. Na Warszawę udało mi się nawet wypełnić formularz zamówienia usługi. Niestety zadzwoniła babka z UPC i powiedziała, że w Warszawie ta oferta jest niedostępna i musi anulować zamówienie.  Promocja się nazywa: Telewizyjno-Internetowi 150/300 z super bonusem (20201).

i.

Możesz podesłać regulamin tej promocji? Bo nie ma jej na stronie UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego czegoś jak oferta niedostępna gdzieś. Promocje są ofertami i są dostępne dla wszystkich. To że konsultanci nie chcą ich dać to już co innego. Wtedy trzeba pisać reklamację, wysłać im nazwę promocji i regulamin, w którym nigdzie nie jest napisane, że promocja jest na dany obszar.

Już było przerabiane to wiele razy, że nie da się pod kogoś adresem jakiejś oferty, a jak przychodziło co do czego i tak ja musieli dać.

Edytowane przez brtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką sytuacje. Zrezygnowałem z usług UPC z uwagi na to, iż od lutego miałem na dłuższy czas wyjechać za granicę. Niestety wyjazd nie dojdzie do skutku i zostaję w Polsce. Wiem, że mogę zrezygnować z z rezygnacji/wypowiedzenia bo jest jeszcze chwilka czasu do końca roku, ale proszę mi powiedzieć czy coś ugram jeszcze co do ewentualnej umowy? W sensie coś lepszego mi zaoferują w stosunku do tego co mam do końca roku? Posiadam Pakiet Select, Internet 300, Multiroom (Horizon i Mediabox), Pakiet Eleven i Canal+, opłata miesięczna 134,99. Dzwonić na infolinie? Na telefon od przedstawiciela który jest naklejony na skrzynce na klatce schodowej? Orientowałem sie w Netii i zaproponowali mi za 150 zł ich pakiet L, Internet 300, Multiroom i też pakiet Eleven z Canal+.  Z góry dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...