Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

obecnie posiadam pakiet Max z nagrywarką , Fiber 500mb/s, telefon stacjonarny ,dodatkowo eleven i polsat sport premium .

Umowa jeszcze miesiąc, wypowiedzenie złożone. Obecnie płacę niecałe 110zł.

Na jaką cenę mogę liczyć przedłużając na tych samych warunkach, bądź ewentualnie bez polsatów sport premium ? 

 

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając telefonicznie lub przez Internet  możesz sobie potestowac oba dekodery.Umowa z multiroom.

Masz na to 14 dni i po prostu je oddać lub zostawić , wybierając  odpowiedni   dekoder negocując ( jest szansa) lepsze warunki umowy .

Minus to opłata instalacyjna 50 zł..

Zdecydowanie najlepsze obecnie rozwiązanie jak Ci nie zależy na marnym 4K w UPC to moduł.

Tu dostaniesz najlepszą jakość obrazu.

Masz już dostęp do Internetu w UPC?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do was pytanko, zawarłem nowa umowę z UPC telefonicznie. Co mi zostało zaproponowane to: 

Dekoder 4k z pakietem max internet 500mb , canal plus prestige przez 3msc gratis później 39.99

Wartość umowy 89.99 przez okres 12mc. 

Czy to jest dobra umowa waszym zd. dzięki za info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do telewizora, to niestety jest za słaby, żeby instalować w nim moduł. Nie mam od UPC internetu, ale przymierzam się do skorzystania z ich oferty jako nowy klient i zastanawiam się nad ofertą za 79.99 zł z Horizonem lub 89.99 z dekoderem 4 K. Przy okazji chciałbym zapytać czy są jakieś problemy z wi-fi przy horizonie?

Jeszcze jedno pytanie: Czy do tego Horizona w ofercie jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do telewizora, to niestety jest za słaby, żeby instalować w nim moduł. Nie mam od UPC internetu, ale przymierzam się do skorzystania z ich oferty jako nowy klient i zastanawiam się nad ofertą za 79.99 zł z Horizonem lub 89.99 z dekoderem 4 K. Przy okazji chciałbym zapytać czy są jakieś problemy z wi-fi przy horizonie?
Jeszcze jedno pytanie: Czy do tego Horizona w ofercie jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego?
Ja z Horizonem wytrzymalem 10 dni, na wifi 5Ghz codziennie predkosc internetu spadala do 1Mb/s sprawdzane na kilku urzadzeniach, a w tym samym czasie na 2,4GHz internet działał ok. Niestety nie chcieli mi wymienic na inny egzemplarz. Czesto Horizon zawieszal się na przelaczaniu kanałów TV. Moja sasiadka jest zadowolona z Horizona, nie zawiesza się, a do internetu ma Connect Box.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, filmowosci napisał:

Co do telewizora, to niestety jest za słaby, żeby instalować w nim moduł. Nie mam od UPC internetu, ale przymierzam się do skorzystania z ich oferty jako nowy klient i zastanawiam się nad ofertą za 79.99 zł z Horizonem lub 89.99 z dekoderem 4 K. Przy okazji chciałbym zapytać czy są jakieś problemy z wi-fi przy horizonie?

Jeszcze jedno pytanie: Czy do tego Horizona w ofercie jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego?

 

Na dobrej jakości sygnał wifi z Horizona nie licz :) Jeśli ostatecznie się na niego zdecydujesz a w Twoim pakiecie nie będzie Connect Box to po prostu zagadaj z technikiem w czasie instalacji. W moim przypadku wystarczyła chwila rozmowy i sam technik przyznał, że z tym wifi nie jest najlepiej. Z ciekawości sprawdziliśmy sygnał w innym pomieszczeniu i następnego dnia technik wrócił z Connect Box. Natomiast jeśli chodzi o podłączenie dysku zewnętrznego to USB ma zablokowany transfer danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku instalacji technik sam wyszedł z propozycją , że podłączyć Connect Box, co bym nie musiał od razu reklamować wtedy usługi.

Co do Horizona.

Przygotuj odpowiednie miejsce, ze wzgledu na jego gabaryty.

Na fajerwerki nie licz , działa to poprawnie,  usługa replay, możliwość nagrywania bez utraty nagrań na duży  plus.

W dekoderze 4K po krótkim czasie nagrania są usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem 2 propozycję :

1. Utrzymanie tego co mam obecnie Max z PVR, PSP, Eleven ,internet 500mb/s , telefon stacjonarny ,jednak cena wzrasta o 10 zł do 119zł .

2. Właściwie to samo co w punkcie 1 z tym że prędkość internetu spada do 300mb/s i cena również do poziomu 99,97zł 

 

I zastanawiam się czy jestem wstanie uzyskać jakąś jeszcze bardziej korzystną ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Polska po decyzji UOKiK-u zwróci klientom koszty podwyżek za szybszy internet UPC Polska zrekompensuje byłym i obecnym klientom koszty dwóch podwyżek usługi internetowej, którą uzasadnił zwiększeniem prędkości łączy. To efekt decyzji prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/upc-polska-zwrot-wyzsza-cena-za-internet-rekompensata-jak-dostac-komu-przysluguje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem tu nowy i potrzebuję porady odnośnie przedłużenia umowy. Trochę szukałem na ten temat ale nic nie znalazłem. Obecnie posiadam w UPC wyłącznie Internet Fiber Power 150 w cenie 39,99 zł . Umowa trwa do 30.11.2020. Złożyłem wypowiedzenie, ale jeszcze nie rozmawiałem z DUK. Chciałbym zostać przy obecnym Internecie bądź powiększyć go do Fiber Power 300, dodatkowo potrzebuję karty sim z pakietem danych minimum 10 GB. Czy w ogóle można dostać tak skonstruowaną ofertę (Internet+karta sim). Czy ktoś się orientuje co mogę ugrać i w jakiej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

zamówiłem UPC Internet + TV (C+, PSP + Eleven +  SIM) na 12 mc.

Internet w wersji 750 Mb/s z Connect Box.

Czy warto dopłacić 20 zł do 1 Gb/s z modemem Giga Connect Box?

Czy te modemy bardzo różnią się od siebie? Czy lepiej wydać te 2 dychy na eXtra lub HBO? 

Nie zależy mi na magicznym  DL 1 Gb/s podczas kiedy UL będę miał marne tylko 40 Mb/s w obydwu ofertach. 

(Obecny mały osiedlowy dostawca oferuje mi za 39.90  300/300 Mb/s a gigant z łaski daje w 2020 r 40 Mb/s sick!)

 

Z powodu rezygnacji z usług platformy Canal+ zmuszony jestem też do rezygnacji z obecnego dostawcy internetu.

Samej telewizji w UPC nie opłaca się po prostu kupować. 

 

Proszę o info o tych dwóch modemach Connect Box i Giga Connect Box. 

Jakości, stabilności, funkcjonalności itp. 

Dziękuję. 

 

Edytowane przez Supernorby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie : Pakiet MAX z Nagrywarką ( Horizon ) + PSP + Eleven +300Mb/s za 89,90 . 
Mozna uzyskać coś lepszego czy walczyć o utrzymanie obecnego ? 
Wiem, że jest arkusz Mortensa ale jest tak rozbudowany że jakoś ciężko mi się już w nim połapać xD 

Ah.. i drugie pytanie. 
Czy w Conect Boxie można ustawić np. harmonogram wyłączenia WIFI ? Tak żeby np. wifi wyłączało mi się całkowicie w godzinach nocnych ? 

Obecnie posiadam modem CISCO+ własny router ale powoli CISCO zaczyna świrować. Wiem, że raczej mi nie dadzą nowego i będą chcieli wcisnąć CB więc pytam.  W swoim routerze mam ustawione wyłączanie wifi w godfzinach nocnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2020 o 10:40, Pielgrzym napisał:

Mam obecnie : Pakiet MAX z Nagrywarką ( Horizon ) + PSP + Eleven +300Mb/s za 89,90 . 
Mozna uzyskać coś lepszego czy walczyć o utrzymanie obecnego ? 
Wiem, że jest arkusz Mortensa ale jest tak rozbudowany że jakoś ciężko mi się już w nim połapać xD 

Ah.. i drugie pytanie. 
Czy w Conect Boxie można ustawić np. harmonogram wyłączenia WIFI ? Tak żeby np. wifi wyłączało mi się całkowicie w godzinach nocnych ? 

Obecnie posiadam modem CISCO+ własny router ale powoli CISCO zaczyna świrować. Wiem, że raczej mi nie dadzą nowego i będą chcieli wcisnąć CB więc pytam.  W swoim routerze mam ustawione wyłączanie wifi w godfzinach nocnych. 

 

Jeśli chcesz uzyskać dokładnie to samo co masz obecnie to ciężko będzie o lepszą ofertę. Miałem dokładnie taki sam pakiet. Przeszedłem na pakiet Select bez nagrywarki i cena zjechała do ~75 złotych. Internet dostaniesz w tej samej cenie, ale za pakiety sportowe będziesz musiał zapłacić 10 - 15 złotych więcej, telewizja będzie tańsza, ale koniec końców pewnie skończysz w okolicach tego co płacisz obecnie. Składaj rezygnację, popatrz na arkusz i będziesz wiedzieć na co się nastawiać. Jak powiesz czego potrzebujesz to powinni zaproponować Ci najlepszą opcję.

 

Jeśli chodzi o harmonogram wyłączania wifi to ja takiej opcji w Connect Box nie widzę. A tak z ciekawości to po co Ci to :)?

Edytowane przez kubrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...