Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili wczoraj z UPC, kończy mi się umowa w grudniu br. (wypowiedzenie oczywiście wcześniej wysłane).

Zaproponowali mi za to co mam w stopce cenę......o 4 PLN niższą niż płacę teraz ?

Tak się dba o starego klienta...?

Podziękowałem pięknie i podtrzymałem rezygnację.

Poczekam na okres przedświąteczny, może wtedy milej mnie zaskoczą? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawop napisał:

Nie da się wiecznie obniżać ceny o kilkadziesiąt złoty

 

Tu nie chodzi o kilkadziesiąt złotych, jestem zadowolony z jakości i chętnie zostanę na dłużej.

Tu chodzi o wyróżnienie stałego klienta, który im od dwóch lat zostawia nie małą kwotę co miesiąc.

Pokazanie, że lojalność popłaca.

Ten "symboliczny" rabat w wysokości 4 PLN to policzek dla lojalnego klienta.

Wiem, że tego typu praktyki są powszechne, w telekomach i wszędzie tam gdzie liczy się tylko "nowa" aktywacja. Bo słupki wtedy rosną i można na koniec roku wypłacić sobie dywidendy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili wczoraj z UPC, kończy mi się umowa w grudniu br. (wypowiedzenie oczywiście wcześniej wysłane).
Zaproponowali mi za to co mam w stopce cenę......o 4 PLN niższą niż płacę teraz 
Tak się dba o starego klienta...
Podziękowałem pięknie i podtrzymałem rezygnację.
Poczekam na okres przedświąteczny, może wtedy milej mnie zaskoczą? 
No ale albo zrezygnujesz z rezygnacji, albo podpiszesz nową umowę. Czas masz jednak ograniczony, nie możesz sobie czekać do grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, all999 napisał:
1 godzinę temu, horas napisał:
Dzwonili wczoraj z UPC, kończy mi się umowa w grudniu br. (wypowiedzenie oczywiście wcześniej wysłane).
Zaproponowali mi za to co mam w stopce cenę......o 4 PLN niższą niż płacę teraz emoji23.png
Tak się dba o starego klienta...emoji13.png
Podziękowałem pięknie i podtrzymałem rezygnację.
Poczekam na okres przedświąteczny, może wtedy milej mnie zaskoczą? emoji3166.png

No ale albo zrezygnujesz z rezygnacji, albo podpiszesz nową umowę. Czas masz jednak ograniczony, nie możesz sobie czekać do grudnia.

 

Mogę, wyłączenie ma nastąpić z końcem br. (31-12-2020). wiec śmiało w grudniu przed Świętami mogę podjąć decyzję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że trzeba miesiąc czy dwa poczekać po wypowiedzeniu, żeby zostać "nowym klientem"? Zresztą te promocje dla nowych UPC są teraz słabiutkie i wciskają przy lepszych pakietach tego boxa 4K.

 

Najtańsza (no i najslabsza jakościowo przy okazji jeśli porównujemy DVB-C, bo już ze streamingiem niekoniecznie) jest teraz Vectra - platynę, Eleven i 300 Mbps sprzedają po 80 zł.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, slamer82 napisał:

Jeśli wysłałeś wypowiedzenie we wrześniu, odłączenie usług nastąpi z końcem października i prawdopodobnie obciążą Cię za dwa pozostałe miesiące w których obowiązywała stara umowa.

 

 

Jest coś takiego jak wypowiedzenie umowy wraz z końcem ważności (24 miesięcy).

W moim przypadku promocja kończy się w grudniu więc nie będę ponosił żadnych kar tylko umowa wygaśnie zgodnie z czasem jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, horas napisał:

 

Jest coś takiego jak wypowiedzenie umowy wraz z końcem ważności (24 miesięcy).

W moim przypadku promocja kończy się w grudniu więc nie będę ponosił żadnych kar tylko umowa wygaśnie zgodnie z czasem jej trwania.

 

Umowy nie podpisujesz na okres 24 miesięcy. Wspomniany okres to okres zobowiązania, natomiast sama umowa z UPC jest bezterminowa. Także w wypowiedzeniu musiałbyś zawrzeć to konkretne sformułowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiler napisał:

Co Wy chłopa straszycie. Jeśli użył sformułowania, że z końcem okresu zobowiązania, to mógł tę umowę wypowiedzieć nawet tego samego dnia  co ją podpisywał. Wypowiedzenie może cofnąć i ostatniego dnia jakby się nie dogadał w co wątpię.

 

Ot mądrego warto posłuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na 4 miesiące przed końcem umowy udało się komuś dostać najlepsze warunki? Umowa mi się kończy 23 stycznia 2021r. Złożyłem rezygnację. Wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta z DUK. Zaproponowała Select z CI+ i Internet 300 mega za 60 zł. Z tego, co widziałem, minimalna kwota za ten pakiet to 55 zł. Nie wiem, czy się nie zgodzić. Bo teraz płacę za Horizon Max z nagrywarką + HBO i HBO Go i Internet 300 mega z telefonem 100 zł.

TV mało oglądam, dekoder Horizon to złom, HBO Go mam od teściów (mają Cyfrowy Polsat z HBO). Przez 4 miesiące oszczędzę 160 zł... Kusi zgodzenie się, ale wewnętrzny janusz chce walczyć o te 55 zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nazwiesz ten ,,cud techniki"? Zawiesza się kilka razy w miesiącu(jest tryb szybki włączony). Działa jak mucha w smole, klikasz i reakcja następuje po sekundzie, może dwóch.  Zobacz jak responsywne są... Nowe TV, czy Xiaomi Mi box. Jest to niebo a ziemia. Nie da się tego porównać. Korzystanie z treści na życzenie (np HBO OD)to mordęga. klikasz i czekasz, klikasz i czekasz.... Główna wada to jak ten sprzęt działa..... Chyba, że Tobie to nie przeszkadza. Ale nie można nawet zbyt szynko zmieniać kanałów, bo EPG nie zgadza się z programem, który aktualnie jest w TV. Jest to zwykły elektrośmieć. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 22:06, Stork napisał:

Na chwilę obecną wątpię, czy ktoś jeszcze przeszedł. Sam chciałbym już zmienić usługi z Inea na UPC. Aktualnie się reklamują w rejonach, które mają światłowód założony w ramach POPC. Na infolinii nie są wstanie określić, kiedy oficjalnie zawitają.

To prawda. Mi również nie potrafią powiedzieć, kiedy wejdą do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sebagit napisał:

A jak nazwiesz ten ,,cud techniki"? Zawiesza się kilka razy w miesiącu(jest tryb szybki włączony). Działa jak mucha w smole, klikasz i reakcja następuje po sekundzie, może dwóch.  Zobacz jak responsywne są... Nowe TV, czy Xiaomi Mi box. Jest to niebo a ziemia. Nie da się tego porównać. Korzystanie z treści na życzenie (np HBO OD)to mordęga. klikasz i czekasz, klikasz i czekasz.... Główna wada to jak ten sprzęt działa..... Chyba, że Tobie to nie przeszkadza. Ale nie można nawet zbyt szynko zmieniać kanałów, bo EPG nie zgadza się z programem, który aktualnie jest w TV. Jest to zwykły elektrośmieć. 

Zjada prądu co 3 inne dekodery, a z tą reakcją na pilota, to jest tragedia.. Nieraz chcę coś zgłośnić i się nie da, dopiero przełączenie programu "odmula" podgłaśnianie i ściszanie. Przełaczanie programu 2 sekundy a czasami i dłużej, a jak szybko się przełacza, to potrafi zamulić się na jakimś programie po drodze i po chwili przeskoczyć na kolejny. Natomiast by się zawieszał, bym musiał go prądowo restartować, na trybie szybkim nie zaobserwowałem od długiego czasu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia egzemplarza. Nie chce jednak sprawdzać innego tylko pozbyć się tego złomu.  Z Internetem jest jeszcze jeden problem,  ten compal gryzie się chyba z Wifi w moim laptopie. Przynajmniej tak było 2 lata temu. Na tym Horizonie mam transfer 300 mega a a compalu  było ok 230. I więcej skurczybyk nie chciał. Jak będą problemy to.... Przejdę do Netii albo orange.  Obie firmy mają u mnie światłowody. Obydwie  mają DUŻO lepsze routery. Orange Funboxa, który po prostu działał i był bezproblemowy. Do tego WI FI siało tak daleko, że :D I prędkości były bardzo dobre. Z kolei Netia daje Houwei, też podobno bardzo dobre routery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...