Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

STARS TV HD zdecydowanie lepiej Was widać :) Jesteście fajnym kanałem muzycznym, tylko te częste, irytujące bloki reklamowe...ale rozumiem, że z czegoś musicie żyć... O POWER TV się nie wypowiadam, bo to nie moja bajka ;) O gustach się nie dyskutuje :) Po cichu liczyłem na VH 1 CLASSIC, djazz, ale UPC raczej dodaje programy które dostaje za darmo. Oni wolą "golić" swoich abonentów :D

 

Borku zapoznaj się z pasmem EXTRA KLASYKA w Power TV HD. Codziennie o godzinie 10, 14 i 19! Zero disco polo i 100% światowych hitów z dawnych lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Power TV HD abonenci UPC czekali prawie 2 lata, także spokojnie ;) Musicie prosić o dodanie Nuta.TV na facebooku UPC, tak jak prosiliście o Power TV. Tylko to podziałało!
Nie sądzę :lol2: , fanpage UPC to taka darmowa wersja telefonicznego BOK, wszystko z tabelki odpowiadają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsport i dobry kontent kosztuje :D Chociaż w ostatnich dniach trzeba przyznać UPC zaskakuje. Nie wiem skąd tak nagle u nich taka rewolucja HD po latach zaniedbań, uśpienia..odpływ klientów usług tv? pojawienie się wkrótce netflixa w Polsce? Teraz już wiem dlaczego nie mogłem wynegocjować w ostatnich dniach lepszej umowy - poszło na dosył światłowodem STARS i POWER TV hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w tamtym roku podpisywałam roczną umowę na Canal+, która wkrótce powinna się skończyć..czy muszę składać wypowiedzenie czy przedłuży mi się ona automatycznie z większą kwotą ? Dziś dostałam rachunek i jest o 2 zł wyższy, a nie wiem dlaczego..co jakiś czas tylko podnoszą te ceny bez żadnego wyjaśnienia :/

Moje obecne opłaty :

TELEWIZJA

MAX EXTRA HD UPGRADE - ABONAMENT 10,00 zł

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 39,64 zł

PAKIET CANAL+ PREMIUM SPORT & FILM+ - ABONAMENT 41,89 zł

Suma 91,53 zł

INTERNET

FIBER POWER 120 Mb/s 42,36 zł

Suma 42,36 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie teraz zauważyłam, że płaciłam 39,90, a teraz prawie 42.. A czy będzie można zrezygnować z tego canal + w dowolnym momencie ? Ligi hiszpańskiej nie mają, a teraz jak się nie ma dostępu do Canal+ Sport 2 to pewnie meczów fajnych też nie będzie.. Szkoda, że nie mozna wykupic samego pakietu sport bo z tych filmowych to bardzo rzadko coś oglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy nie macie problemu z oglądaniem : Paramount HD, Comedy Central HD ?

Mam pikseloze, odmowę dostępu itd.... Telewizor z modułem CI+ wskazuje siłę sygnału na 100% , ale jakość na 29%....

Z nowo dodanych tylko Nick Jr działa idealnie podobnie jak pozostałe kanały.

 

Ja z Paramount, MiniMini i Teletoon mialem problemy... podobno caly walbrzych mial z tym problemy ale UPC na infolini twierdzil, ze po ich stronie nie ma zadnych klopotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś czy pojawią się jakieś nowe kanały w UPC ? bo ja niestety nic nie wiem chociaż możliwe że w następnym miesiącu kanały Eleven pojawią się w następnych kablówkach może trafią do naszego szanownego operatora :smile:   .

Mnie by bardziej interesowało kiedy w końcu ten cały dekoder Horizon, będzie nadawal sie di użytkowania. Póki co zgłaszam im cały czas pewne niedoróbki a oni stały tekst o tym, że znają problem i pracują nad rozwiązaniem... i tak od czasu wprowadzenia u nas tego badziewia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...