Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BBC Brit to kanał na który ja z niecierpliwościa czekam.

W minionym tygodniu obejrzałem jedną z zapowiedzi nowej stacji i co się okazało pojawi się m.in. nowa seria Top Gear która będzie pokazywana tego samego dnia co w Wielkiej Brytanii

Niby prawda, a jednak nie do końca... Faktycznie pora emisji będzie taka jak w Anglii. Tylko, że premiera nowego sezonu Top Gear w Anglii będzie 25 stycznia, a u nas 1 lutego. Czyli tak naprawdę nową serię obejrzymy z tygodniowym opóźnieniem. Tu więcej info: http://www.topgear.net.pl/premiera-22-s ... ,2546.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równolegle to "Top Gear" będzie gdy BBC wprowadzi BBC First a na to niestety jak na razie się nie zanosi.

Ja tymczasem chciałbym zobaczyć kanał mocno nawiązujący do dawnego BBC Prime gdzie można było zobaczyć na przykład pogram "Top of the Pops" (czy jakoś tak) jak również Eurowizję z angielskim komentarzem ówczesnego komentatora Sir Terry Wogana. Gdyby teraz takie rozwiązanie wróciło to chyba BBC miałoby sporo widzów u fanów konkursu gdyż komentarz obecnego komentatora BBC czyli Grahama Nortona bije na głowe ten od Artura Orzecha z TVP. Podsumowując przydałby się kanał który to bardziej przypominałby dawne BBC Prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równolegle to "Top Gear" będzie gdy BBC wprowadzi BBC First a na to niestety jak na razie się nie zanosi.

Ja tymczasem chciałbym zobaczyć kanał mocno nawiązujący do dawnego BBC Prime gdzie można było zobaczyć na przykład pogram "Top of the Pops" (czy jakoś tak) jak również Eurowizję z angielskim komentarzem ówczesnego komentatora Sir Terry Wogana. Gdyby teraz takie rozwiązanie wróciło to chyba BBC miałoby sporo widzów u fanów konkursu gdyż komentarz obecnego komentatora BBC czyli Grahama Nortona bije na głowe ten od Artura Orzecha z TVP. Podsumowując przydałby się kanał który to bardziej przypominałby dawne BBC Prime.

BBC FIRST to kanał stricte serialowy i tam Top Gear nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...