Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych BBC, to nic nie ma. Na Knowledge, to już w ogóle powinni tylko Top Gear puszczać :/ . Po co przerywać go(top gear), jakimiś głupimi programami :evil: ?

Na Entertainment lubiłem "Prawdziwe przekręty", no ale ile można oglądać jedno i to samo? Na tym Entertainment rotacja programów jest jakaś dziwna. Mam wrażenie że tu jest jedno i to samo.

Szkoda, ze Solorz przywrócił te kanały. Z tej paczki najlepsze jest BBC HD. Reszty mogłoby nie być, bez większej straty dla ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Entertainment lubiłem "Prawdziwe przekręty", no ale ile można oglądać jedno i to samo? Na tym Entertainment rotacja programów jest jakaś dziwna. Mam wrażenie że tu jest jedno i to samo.

Szkoda, ze Solorz przywrócił te kanały. Z tej paczki najlepsze jest BBC HD. Reszty mogłoby nie być, bez większej straty dla ludzkości.

Na BBC Entertainment nie tak dawno leciał ostatni odcinek Doctora Who z 11-tym Doktorem. Chyba 29-go grudnia. Więc czasem jednak jest na co włączyć na tym kanale. ;)

 

Co do Knowledge to się zgodzę... Za dużo ostatnio tego Top Gear'a. JA rozumiem, pokazywać serie, które były rzadko emitowane na danym BBC, no ale, żeby tłuc w sumie w kółko te same serie? Czasem dadzą na odwal 5-tke, 7-kę, 13-kę, ostatnią serię, a potem znów widzimy 8, 10, 12, 18, 14, 16, ewentualnie 17... no ile to można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak do dokładnie ująć, ale z BBC Entertainment, to jest dziwna sprawa. Chodzi o ramówkę. I tak np w pasmie o 22 będą nadważać seriale, a potem nagle coś im się odmieni i zaczynają nadawać programy life-stylowe, typu moja ciąża i ja, albo zapraszamy do stołu. Innymi słowy. Jak już mnie wytresują, ze o tej porze jest coś ciekawego i zapamiętam, to zaraz to zmienią.

Zresztą, ja nie przepadam za serialami. Gdy CP miał mniej kanałów filmowych, to oglądałem tą stację, a teraz są znacznie lepsze kanały. Bo przy tej obfitości kanałowa, zanim dojdę do tego Enterainment, to znajdę ciekawy film.

Z tej paczki to najlepsze jest BBC HD. Lubię BBC Knowledge, ale tam rzadko coś jest ciekawego. Za dużo Top Geara i programów typu szef jak szpieg. Viasaty są ciekawsze. tak samo NG. Nawiasem mówiąc paczki Discovery również mogłoby nie być. Bez większej starty dla ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się ramówka BBC Knowledge, tylko ostro przesadzają z Top Gear. Lubię ten program, czasem fajnie jest jeszcze raz obejrzeć jakiś odcinek, szczególnie któryś z tych specjalnych, ale ile można. Mogliby wystartować od pierwszego sezonu i puszczać to raz dziennie, powiedzmy od poniedziałku do piątku o stałej porze, np o 23.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BBC Entertainment nie tak dawno leciał ostatni odcinek Doctora Who z 11-tym Doktorem. Chyba 29-go grudnia. Więc czasem jednak jest na co włączyć na tym kanale. ;)

 

Zbyt rzadko. Doktora Who i Sherlocka można zobaczyć tylko z okazji premier, jakichkolwiek powtórek brak. Kiedyś ten kanał wyglądał inaczej, teraz zrobił się z niego drugi Lifestyle...

 

No i te żałosne polskie tłumaczenia, takiej kaszanki próźno szukać w innych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo często jakieś wartościowe seriale "są ukryte" w ramówce BBC Entertainment. O danej porze nadają jakieś programy dla kobiet, a potem, ni stąd, ni zowąd, jakieś seriale typu Doktor Who(którego nie lubię), albo Allo Allo, Moja rodzinka(lubię sitcomy, ale bez przesady). Na BBC Entertainment potrafią wałkować w kółko brytyjski teleturniej, a jak dadzą już, łaskawie, coś ciekawego, to w tym czasie na innych kanałach leci coś ciekawszego. i oczywiście tą pozycję puszczą tylko raz. I dlatego Doktora Who łatwiej jest obejrzeć na AXN, niż BBC.

BBC Knowledge w prime time'e nadaje Top Gear :/ , (którego nie cierpię), a i to odcinki sprzed stu lat chyba.I w ogóle jest tu sporo programów które bardziej pasowały by do Entertainment albo Lifestyle, niż do Knowledge. Często z nauką ma więcej wspólnego BBC HD, niż Knowledge. Szczególnie słabość BBC knowledge widać na tle Viasatów, albo NG, które wybieram częściej niż Knowledge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kanałów BBC emituje programy Derrena Browna? Kiedyś było tego całkiem sporo w BBC Entertainment, ale chyba już od dawna nic nie było. W polskiej telewizji program Derrena gościł bodajże wiosną ubiegłego roku w Discovery, poza tym chyba nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te kanały BBC były zajmujące, ale na początku - a dokładnie wtedy kiedy mi je pierwszy raz dołączyli do oferty CP. Przez kilka pierwszych miesięcy Entertainment i Knowledge oglądałem w miarę regularnie. Znudziły mi się po 12-15 miesiącach. Potem mi je zabrali. Nie narzekałem. Potem przywrócili... i zaczęły się narzekania. Oferta BBC cofnęła się w rozwoju niczym ta od Discovery i NGC.

 

Wspomnianych wyżej kanałów już nie ruszam.

 

BBC HD oglądam średnio raz na półtora miesiąca. Jedyne co tam ciekawego można wyhaczyć to filmy dokumentalne.

 

Tematyka BBC Lifestyle nigdy mnie nie pociągała. Seriale animowane od CBeebies to zdecydowanie nie mój przedział wiekowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się ramówka BBC Knowledge, tylko ostro przesadzają z Top Gear. Lubię ten program, czasem fajnie jest jeszcze raz obejrzeć jakiś odcinek, szczególnie któryś z tych specjalnych, ale ile można. Mogliby wystartować od pierwszego sezonu i puszczać to raz dziennie, powiedzmy od poniedziałku do piątku o stałej porze, np o 23.00.

Mnie Top Gear nie interesuje, ale również uważam ramówkę BBC Knowledge HD za ciekawą. W końcu to właśnie w tej stacji można znaleźć sensowne dokumenty, a ramówka nie jest zdominowana przez zbieraczy śmieci itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...