Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny kanałw 16:9 cieszy ( i to nawet chyba nie zapowiadali ze beda zmieniac format na tym kanale), ale nie wstylu BBC, tak na prawde to za duzo sie nie zmieniło tylko zeby teraz nie oglądac czarnych pasów po bokach trzeba uzyc pilota od tv a nie dekodera tyle sie tylko zmieniło na gorsze przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W najbliższym czasie nie będzie reszty kanałów BBC w CP. Taką wiadomość jakiś czas temu podał jeden z serwisów internetowych. Nie jest jednak tajemnicą, że BBC i CP nie mogą dogadać się w kwestiach finansowych (co zresztą powiedział sam prezes CP w oświadczeniu, kiedy to paczka BBC zniknęła z CP z końcem stycznia 2011r). Dlatego w CP jest tylko BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

BBC HD jest zakontraktowany na 3 lata w CP , po 3 latach jest możliwość renegocjacji umowy i może wtedy dogadają się ws pozostałych kanałow ze stajni BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś możliwość zrobienia zapków? Chciałbym zobaczyć jak wygląda w satelitarnym przekazie BBC Entertainment podczas "Wipeout - totalnej rozgrywki". Ze względu na dynamiczny obraz na pewno mamy tam do czynienia z pikselozą. U mnie w kablówce ostatnio kombinowali z jakością (niekoniecznie na plus) i chciałbym zobaczyć czy pikseloza na tym kanale to sprawka Vectry czy już po prostu taki sygnał leci z satelity. Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem taką wiadomość na oficjalnym koncie Facebook

 

Zależy nam na tym, aby nasze kanały znajdowały się w ofercie wszystkich operatorów i na wszystkich platformach. Robimy co w naszej mocy, aby do tego doszło. Jeśli poznamy datę rozszerzenia naszego zasięgu, będziemy o tym od razu informować. Na ten moment data powrotu do Cyfrowego Polsatu nie jest znana.

 

Cyfromaniak o której dokładnie godzinie chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak postaram się wrzucić zapa :)

I nie jest to żaden problem bo mam kartę tv pod kompa z hdmi więc tylko zrobię fotkę :P

 

CYFROmaniak obiecane zapy :

Moim zdaniem nie cieszy jakością, format ustawiony 16:9 a widać jak pokazuje, np. My family chodzi znakomicie ale jest to produkcja z 2011r.

Nie rozciągałem, nie zmieniałem formatu bo nie zbyt ładnie to wygląda.

 

20120714170049.jpg

 

20120714170124.jpg

 

20120714170125.jpg

 

20120714170302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W październiku na kanałach BBC:

 

BBC Knowledge

- Top Gear Australia - 4 seria (od 4.10)

- Nauka w akcji - 5 seria (od 8.10)

- Co warto wiedzieć? (od 9.10)

- Młodzi żołnierze (od 12.10)

 

BBC Entertainment

- Tajemniczy milioner - 7 seria (od 22.10)

- Totalna rozgrywka - teleturniej (od 15.10)

- Torchwood: Dzień cudów - 4 seria (od 28.10)

 

BBC Lifestyle

- Paryskie gotowanie z Rachel Khoo (od 8.10)

- Mistrz Kuchni: Australia (od 8.10).

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...