Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu jakoś mnie razi ten logotyp, poprzedni był lepszy.

A co do samej zawartości, to zgadzam się, BBC Knowledge ma świetne dokumenty, szkoda tylko że dużą część ramówki zajmuje Top Gear - powinni go przenieść do BBC Entertainment (w końcu ma więcej wspólnego z rozrywką niż z dokumentem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem logo powinno być na tyle wyraźne, żeby każdy po szybkim rzucie okiem od razu rozpoznał co to za kanał, a jednocześnie umiejscowione tak, żeby nie przeszkadzało zbytnio w oglądaniu. Większość stacji spełnia te kryteria, ale co do nowego logo BBC Knowledge mam spore wątpliwości. Gdybym nie przeczytał wcześniej o nim na forum i nie widział na pasku nazwy, to nie zgadłbym od razu co to za kanał. A np. w analogowej kablówce nie ma przecież "pasków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jak dla mnie powinno przede wszystkim być przede wszystkim jak najmniejsze i jak najmniej rzucające sie w oczy. Obecne logo BBC K HD takie jest, jeszcze jakby było bardziej przeźroczyste i bez tego pomarańczowego koloru.

 

Moim zdaniem logo powinno być na tyle wyraźne, żeby każdy po szybkim rzucie okiem od razu rozpoznał co to za kanał

Z tym akurat nie ma żadnego problemu. W dobie telewizji cyfrowej po przełączeniu sie na dany kanał pojawia się info czy to na dekoderze czy to na pasku na ekranie co to za kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fantastycznie wygląda na staych telewizorach.

Zresztą, 16:9 prędzej czy później i tak nadejdzie. Choć BBC ma o tyle łatwiej, iż niemalże 100 procent ramówki swoich kanałów ma wyprodukowane w tym formacie. Zresztą, jak 4:3 tak bardzo przeszkadza, można sobie z nim robić na telewizorze co się chce. Rozciągnąć, odchudzić czy jeszcze co innego. W końcu chyba wartość merytoryczna powinna być wazniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie tego typu programy omijam z daleka. To nie jest to czego oczekuję po kanale popularno-naukowym. Natomiast na szczęście, na BBC K jest sporo ciekawych dokumentów, także moje ulubione - o kosmosie, takze na tę chwilę oceniam ten kanał zdecydowanie wyżej niż takie Discovery na przykład. Jeszcze tylko żeby faktycznie emitowali ten kanał w HD to byłoby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...