Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal jednak żaden z kanałów grupy MWE( nie licząc paskudnej jakości SD Power TV) nie jest dostępny w IPTV Orange.Tak ciężko idzie się "dogadać" z Orange? Szkoda...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata później:

 

„Rozmawiamy z Cyfrowym Polsatem i Orange i prowadzimy z nimi negocjacje. Natomiast nc+ nie jest zainteresowane”

 

:D. Oj Power Power, kanały typu Golf Channel, TVO wchodzą bez problemu do CP a wy nie możecie. Troszkę więcej pokory i mniej wymagań od platform i będziecie na satelicie. Nie jesteście Cartoon Network ani Nickelodeon a wymagania macie podobne co potężni gracze na rynku ;) Lepiej napisać wprost ze platformy nie spełniają waszych oczekiwań i będzie wtedy wszystko jasne. W biznesie trzeba kilka razy stracić i pójść po kosztach aby za jakiś czas wszystko się zwróciło ;)

 

Mój post nie ma na celu obrażenia Powera którego to serdecznie pozdrawiam :D

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jakby nadawca kanałów m.in. Top Kids negocjował warunki z operatorami na zasadzie wyłączności.Przykład: Adventure HD .Obecność w nc+ brak Polsat Cyfrowy.Tak można odnieść się do obecności Top Kids, Adventure i Nuta w UPC bezpośrednim konkurencie Orange w wersji kablowej...Zapewnianie o rozmowach z operatorami i chęć powiększania dystrybucji wygląda z upływem czasu na zwykłą ściemę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak tam z nowościami na urodziny stacji?
Nie odpisaliście mi, jakie macie odcinki kreskówek i "Johnny'ego Testa". Także ja napiszę, że dzięki uprzejmości kolegi dowiedziałem się, że Top Kids pokazuje "tylko" 2 i 3 sezon "Johnn'yego Testa". Macie w planach zakup jeszcze jakichś innych odcinków tej kreskówki?
Jak tam rozwój zasięgu? Poza tym, że cały czas negocjujecie, udało wam się dostać ostatnio do chociażby mniejszych kablówek?
Macie w planach modyfikacje oprawy graficznej albo rotacje kreskówek?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...