Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to również wygodne rozwiązanie dla kanałów objętych polską koncesją, ponieważ nie muszą emitować polskich produkcji w dziennej ramówce. W tym przypadku ramówka zostanie jednak skrócona. Może to być związane z innym warunkiem koncesji TK, zgodnie z którym tygodniowa ramówka ma składać się w 10% z premier, więc skoro ramówka będzie krótsza, to premierowych odcinków również może być mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które normalne dziecko ogląda bajki po 23:00? Nie obczajam tego, że w kanałach dziecięcych są bajki w nocy.

Również i ja oglądałem.

Boomerang czy Cartoon Network w nocy kiedyś to było coś.Poza tym dziecko to pojęcie względne ,bo ja również mając 8 i mając 16 lat oglądałem kreskówki,a potem np. Serial "Dexter" na TVN-ie :P

 

Dziwne posunięcie ze strony Top Kids ,jednak na pewno  ma to coś na celu ,tak jak kiedyś wprowadzili na Top Kids Telezakupy czy Ezo TV,żeby trochę "dorobić".Nie pamiętam dokładnie już co to było.

 

Z drugiej strony ,uważam ,że TOP KIDS powinno wprowadzić jednak w najbliżśzym czasie kilka kreskówek i tym samym pozabierać sloty kreskówkom ,które mają mało odcinków , a np.2 sloty.Taką kreskówką (o ile się nie mylę ) jest np. Czarnoksiężnik z Krainy Oz.

 

Moim zdaniem po godzinie 21 czy 22 wg . "standardu TOP KIDS" mogliby emitować mniej bezpieczne kreskówki.Nie mówię tutaj o jakichś krwawych czy niezwykle brutalnych rzeczach.Mam na myśli jakieś spidermany czy inne kreskówki akcji ,czy coś podobnego.

 

Dobrym pomysłem byłoby stworzenie bloków z specjalną oprawą graficzną np.MINI KIDS -----> Tutaj strażak sam ,Teletubisie itp. i MAX KIDS -----> Tutaj M.A.S.K itp.

Neutralne kreskówki emitowane byłyby bez żadnych bloków. 

 

Chciałbym również pochwalić TOP KIDS ,bo kiedys sugerowałem ,że takie kreskówki jak Witaj Franklin ,Bob Budowniczy,Strażak Sam itd powinny być emitowane obok siebie i TOP KIDS rzeczywiście tak zrobiło np.Wieczorem.

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast uważam, że emitowanie bajek (zwłaszcza tych dla dzieci  <7 roku życia) nie ma sensu w godzinach 23:00-06:00, chyba, że byłyby wtedy  emitowane  wtedy bajki dla starszych dzieci, no to OK, ale tez nie całą dobę, myślę , że wystarczyło by lekkie przesunięcie programu  od 05:00 do 01:30, w nocy mogą dorabiać na Telezakupach, po co emitować "puste"plansze.

(jak np Minimini+, które nie wykorzystuje czasu nocnego na telezakupy, za to siostrzane kanały Kuchnia+ i Domo+ "walą" Mango w ciągu dnia, co mnie dobija , skoro kilka pozycji dalej mam pełny kanał Mango 24, to wolałbym żeby Mango pokazywali w nocy na MM+)


Jak wejdą to do obu.Pytanie za ile lat.Skoro żaden nadawca nie chce ich przyjąć.

To wcale nie jest reguła,  jakoś Nuta TV (SD) trafiła do nc+ , a z "pomarańczą" nie mogą się dogadać  :crazy:

Najlepsze było by emitowanie z satelity Top Kids na parametrach TOTV, albo TOTV nadawać w nocy, a w dzień TOPKIDS, duzo łatwiej wkrasć się w ten sposób na listy CP/NC+/Orange

...Ale @PowerTV mówił już " że się nie da"   :>

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast uważam, że emitowanie bajek (zwłaszcza tych dla dzieci  <7 roku życia) nie ma sensu w godzinach 23:00-06:00, chyba, że byłyby wtedy  emitowane  wtedy bajki dla starszych dzieci, no to OK, ale tez nie całą dobę, myślę , że wystarczyło by lekkie przesunięcie programu  od 05:00 do 01:30, w nocy mogą dorabiać na Telezakupach, po co emitować "puste"plansze.

 

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100% .Przy okazji samemu zarabiałoby się na nowe kreskówki.Odnośnie nocy bardziej myślę o takich kreskówkach jak Johnny Test ,M.A.S.K (i nowe , " może ostrzejsze" kreskówki TOP KIDS +żeby było na nie więcej miejsca w ramówce),a nie Teletubisie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto by coś zamawiał w telezakupach przez noc na kanale dziecięcym? Żeby coś zarobić z telezakupów, to ktoś musi najpierw te patelnie jakoś kupować. :)

Nie skracamy czasu emisji. W nocy emitujemy obecnie na Top Kids audycje muzyczne dla dzieci (Jadą Jadą Misie i tym podobne hity znane wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzicom). To polskie produkcje, wypełniające normy polskich produkcji w koncesji KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są ambitne, gdyż na dobrych warunkach udało nam się przedłużyć umowę z TVN Media dla kanału Top Kids.

Czyli bardzo dobrze.Więcej pieniędzy = lepsza oferta programowa.Mam nadzieję ,że Power zapisuje w magicznym notatniku  nasze sugestie :P

 

Ja tylko przypomnę ,że jakiś czas temu  pisałem o tym ,że łatwo można zdobyć prawa do bliźniaków cramp czy robotboya .Może uda wam się zdobyć tak jak Johnny'ego testa.Moglibyście własnie również wyemitować "nowe" odcinki Johnny'ego Testa ,bo emitujecie bodajze tylko sezon 2 i 3 ,a kreskówka sezonów ma 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki Cramp to dość agresywna seria, sporo się wyzywali w tej bajce, z tego co pamiętam.

I bardzo dobrze! Przynajmniej pokazywali to w dość realny sposób - dobrą i złą stronę. To samo Ed, Edd n Eddy czy Chojrak.

 

To były kreskówki! Prawdziwe, normalne. A nie takie kluchy co są teraz nie wiadomo do kogo skierowane.

Porusza również wiele problemów społecznych .Zgadzam się z przedmówcą.

Ostatnio zrobiłem (sentymentalnie) rewatch tej kreskówki i nie było jakoś specjalnie dużo wyzwisk ,chociaż pojawiało się czasem np. określenie "Majcioch"

Ale były też określenia "id!ota", "kr3tyn", "r#j", "deb|l" :P Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też byłoby zobaczyc sobie KOD Lyoko,Spadkobierców Tytanów, Grubego psa Mendoze,Beyblade V-Force,Gadżet i GAdżetinis (tak wiem ,że emituje Inspektora Gadżeta),Sztruksika,Pelswicka,Aparatkę,Pełzaki,Bobry w akcji,Kotopsa,Hej Arnold,Dziką Rodzinkę,Danny'ego Phantoma ,Z życia NAstoletniego Robota,Rocket Power,Strażników Czasu,Angelo Rządzi,Edka Debeściaka,Chowdera,Wiewiórka,Kudłatego i Scooby Doo na tropie,Nieustraszonych braci Adrenalinów,Xiaolin pojedynek Mistrzów (!!),,Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (!!!!!) , Kaczor Dodgers; Mistrzowie kaijudo,Klan Na Drzewie; czy nawet oryginalnego Bena 10 czy Młodych Tytanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...