Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barti, było już o tym pisane. To nie jest kanał historyczny.

 

Skoro tak to kanał History powinien zakończyć emisję (przynajmniej satelitarną) i nie zajmować niepotrzebnie cennego miejsca na transponderze. :>

Nazwa tego kanału zaprzecza sama sobie... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&E to miks głównych kanałów plus produkcje od innych dostawców. Także jeśli rebranding, to także ze zmianą ramówki. Więc jak już, to A&E lepiej żeby weszło jako oddzielny i nowy kanał.

 

Ewentualnie Lifetime połączyć z History. Ale to raczej nie możliwe.:)

Nie, bo Lifetime to kanał stricte dla kobiet. Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 to jeden z najlepszych kanałów, na których jeszcze coś leci godnego uwagi. Dobry jak Planete, Discovery Science, czy BBC Earth.

 

History to H2 sprzed kilku lat, nie mam go nawet, bo jest beznadziejny. Z kolei H2 genialny.

Nie do końca mogę się z tym zgodzić, dobry kanał popularnonaukowy nie wpuści na swoją antenę programu pokroju "Starożytnych kosmitów", a to coś jest emitowane regularnie na H2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mogę się z tym zgodzić, dobry kanał popularnonaukowy nie wpuści na swoją antenę programu pokroju "Starożytnych kosmitów", a to coś jest emitowane regularnie na H2.

To mój ulubiony i "Śladami obcych". :P

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mogę się z tym zgodzić, dobry kanał popularnonaukowy nie wpuści na swoją antenę programu pokroju "Starożytnych kosmitów", a to coś jest emitowane regularnie na H2.

Uwielbiam tematykę UFO więc muszę się z Tobą w 100% zgodzić.

 

Takie programy jak ten bardziej szkodzą tej tematyce niż jej pomagają. Teorie brane z sufitu, absurdalne łączenie różnych faktów z przeszłości, ogłupianie ludzi, przeinaczanie historii, manipulacja wszystkiego co prowadzący tego programu znany jako "gwiazda memów" ma pod ręką. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem dalszych sezonów, jedynie pierwszy, ale mi osobiście wydawał się dość sensowny. No, ale ileż można o tym gadać? Skoro to rozdmuchali do kilku aż sezonów to nawet bez oglądania nie trudno zgadnąć, że zaczęli już wymyślać jakieś bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny History HD ma zjechany dźwięk (na polskiej i angielskiej wersji językowej). Tego charczenia nie da się słuchać. Wkurzające jest to, że problem z dźwiękiem występuje na History HD co kilka miesięcy.

 

EDIT: Dźwięk został już naprawiony. Logo powróciło na stałe i jest nadawane podczas wszystkich programów.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Jeśli mam być szczery gdyby nie to, że są one w NC+ częścią pakietu Multi Man Pack to też bym ich nie miał. ;)

U mnie od kilku lat w abonamencie a zaglądam tam sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...