Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radziłbym opanować podnietę bo History na początku było bez reklam z bardzo fajną sensacyjną ramówką...na H2 Ameryki nie odkrywają. Te programy (w większości) pokazywano już wielokrotnie na History. Jest mała nadzieja, że złomiarze nie zapełnią obu kanałów, ale 100- krotne powtórki "kosmitów" to oczywista, oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś na History były programy historyczne a nie tylko wojny magazynowe i gwiazdy lombardu?

Płacić 2 PLN/Msc za to?

oEJaM4a.jpg

 

Na początku istnienia, jeszcze za czasów nazwy "The History Channel", emitowali dużo programów dotyczących Hitlera i II Wojny Światowej. Było ich na tyle dużo, że kanał był przezywany "The Hitler Channel" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię oglądać GL czy WM .

 

Oni tam przecież pokazują historię tylko w nico inny sposób. Po co kolejny kanał typu discovery historia ? I puszczać typowe dokumentalne produkcje.

Natomiast zgadzam się że powinno być więcej typowo historycznych programów. Znakomita produkacja to np budowniczowie ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Ja tam lubię oglądać GL czy WM .

 

Oni tam przecież pokazują historię tylko w nico inny sposób. Po co kolejny kanał typu discovery historia ? I puszczać typowe dokumentalne produkcje.

Natomiast zgadzam się że powinno być więcej typowo historycznych programów. Znakomita produkacja to np budowniczowie ameryki.

Kolega dał się nabrać na marketingowe teksty typu "history. każdy dzień tworzy". Historia w inny sposób mówisz - pójdźmy dalej tym tropem "dlaczego ja?" dzieje się (załóżmy) w Warszawie - przecież to historyczne miasto! Może nazwiemy ich też historią?

Kanałów prawdziwie dokumentalnych jest coraz mniej, więc mi by sie taki przydał. Na d.historia lecą też złomiarze czy tym podobne gnioty! Wcześniej NGC zaczął puszczać takie rzeczy, a niestety pierwszy, lata temu z powagi zrezygnował Discovery.

(...) Odpowiadające nazwie stacji.
H2 nic nie znaczy :D więc kosmici mogą być. Wiem że chodzi o history 2 i wtedy już kosmici kilka razy na dzień nie pasują.

"Prawdziwi supermani" też słaba produkcja.

Płatna stacja, z taką kosmiczną ramówką i do tego przerywająca program reklamami. Głośnymi zresztą, Jak nie ma reklam, to ich promocja musi mi przerwać film. Słabo. Dziękuję nie wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...