Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem iż na obu kanałach   nic tylko powtórki i co ciekawe sezony typu  2-3   oraz 6   i w pętli. Czyli  mam rozumieć iż  koniec premier? Bo przecież wszystko idzie z za oceanu i tylko mamy lektor na kraj.

 

History HD  to głownie  lombard i kosmici    H2  to głownie kosmici .   2.99zł w przypadku 2 kanałów i takie szambo     Polsat daje to w pakietach :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam ten kanał w pakiecie jako dodatek, ale nie rozumiem, jak taki kanał może być nadawany z tak dużą ilością reklam?

Dla porównania, oglądałem ten sam program na TTV, gdzie co ciekawe, nie był w ogóle przerywany reklamówkami.

Gdzie tu logika? Gdzie tu sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kanał Viceland został dołączony do SKY UK. Tej jesieni ma zostać dołączony w Canalsat. Jak sytuacja u nas? Na Wikipedii już podane, iż H2 HD zakończył działalność. Czy są w ogóle jakieś premiery na tym kanale?

Edytowane przez Barti
Pomiędzy wyrazami dajemy tylko jeden odstęp (spację), a nie kilka, czy kilkanaście. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 zakończył nadawanie, ale TYLKO w USA. Tam A+E Networks odpowiada za dystrybucje czy nadawanie, a także pomoc przy sprzedaży reklam. A+E Networks ma także większość udziałów w amerykańskim Viceland. Brytyjska i francuska wersja nie mają nic wspólnego z A+E Networks, z którym nadawca współpracuje w USA właśnie. Viceland w UK to efekt współpracy Vice Media i Sky plc. Tak samo będzie z francuską wersją, która ma być chyba na wyłączność w CANALSAT.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale H2 to kanał amerykański, a skoro tam już podane, że zamknęli to na chwilę obecną co u nas jest z premier? Czy nadal wszystko to powtórki? Szkoda, że jeszcze nic nie ma podane, co z tym kanałem na Europe Centralną.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma być? Skoro H2 pojawił się w ciągu paru lat szeroko w Azji i Europie, to raczej nie zamkną tego z dnia na dzień. W USA wybrano zapewne H2 ze względu na spory zasięg. Równie dobrze mogli zamknąć siostrzany MILITARY HISTORY, lecz jego zasięg jest malutki. W Kanadzie VICELAND wszedł za The Biography Channel, a to również była znana dosyć marka. Ale jako anglojęzyczna wersja. Francuskojęzyczny VICELAND dopiero się pojawi wkrótce, we współpracy z V Media Group. Jednak w przypadku zastąpione The Biography Channel przez VICELAND jest pewna różnica. W Kanadzie prawie chyba wszystkie kanały spoza tego kraju są nadawane przez różne spółki, które wykupują licencje na dane marki. Bio. (obecnie VICELAND) należało do Rogers Media. Natomiast reszta marek od A+E Networks dostępnych w Kanadzie, oraz inne kanały (np. BBC Canada, Cartoon Network, Adult Swim, CMT, kanały Disney, kanały Scripps, Sundance Channel, Nickelodeon) należą do Corus Entertainment (znany w Polsce przez KidsCo, w którym mieli 43.8% udziałów).

 

Nie martwiłbym się o zniknięcie H2 z innych rynków, skoro właśnie w sąsiedniej Kanadzie pozostał i nadaje obok HISTORY. To samo w Wielkiej Brytanii. Zwłaszcza, że VICELAND w UK nadaje we współpracy ze Sky plc, a Sky plc ma także udziały w A+E Networks. Jak będzie z kontentem? Czas po prostu pokaże.

 

Co do VICELAND, to najśmieszniejsze, że Polska znowu została potraktowana jak kraj trzeciego świata. A nawet gorzej. Skoro Vice Media podpisało porozumienie z grecką Antenna Group, które umożliwi im wejść do Rosji, Czech, Węgier, Bułgarii, Słowenii, Słowacji i Chorwacji (http://www.antenna-group.com/about-us/press-releases/2016/16-03-2016.aspx). Obecnie ich programy są emitowane w Grecji (Antenna TV), Serbii (Prva TV i B92) czy Czarnogórze (Prva TV).

 

Ciekawe czy będą chcieli wejść do Polski. Może Scripps z TVN-em byliby chętni na współpracę. Zwłaszcza, że TVN ostatnio mocno idzie w rynek treści internetowych, a VICE sporo tego ponoć produkuje.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zauważyliście, że History ma coś skopane z zegarem? Są jakieś dwie minuty do przodu. Pierwszy raz zauważyłem to jakiś tydzień temu, podczas nagrywania "Klątwy Wyspy Dębów 4". Start nagrywania ustawiłem na 22.59 a okazało się, że program już trwa. W tym przypadku nie byłem pewien, czy źle nie ustawiłem timera, ale dzisiaj mam świeży przykład: "Drwale 9: "Kłoda do kłody: odc.7" rozpoczął się o 18.58. Czas i data na dekoderze są synchronizowane z serwerami NTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie cierpię złomiarzy, gwiazd lombardu itp. produkcji, ale polskie "Brać czy nie Brać" z History/2 nawet mi się podobało. Fajna chemia tych dwóch panów, ciekawe miejsca i niestety tylko kilka odcinków. "Brać czy nie Brać" przypominało mi trochę ten program z Urbańskim w konkurencyjnym NGC.  

 

Szkoda, że nie było kontynuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prawdopodobnie od kilku tygodni History nie emituje podczas programów logotypu na ekranie, logotyp pojawia się jedynie przez 15 sekund na początku programu i po przerwie, najpierw w kolorze, a potem półprzeźroczysty, po czym znika. Naprawdę zmiana na plus, bo nic nie zaśmieca ekranu podczas trwania programu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...