Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na stronie cyfry w pakiecie Kompakt za 499zł nie ma w wykazie programu tvp sport. Jest to błąd na stronie, czy rzeczywiście brakuje go w ofercie?

Możesz ten problem braku TVP Sport w Cyfrze+ rozwiązać kupując sobie Telewizje na Kartę SD (działa praktycznie we wszystkich dekoderach niezaleznych i modułach Conax), będziesz miał oprócz TVP Sport jeszcze n-sport. Tak stosowałem jak nie miałem pakietu min. Optimum w C+. (po doładowaniu na 2 lata z góry wychodzi tylko po 10 zł /m-c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w wybranych punktach dostępny jest nowy prepaid pod nazwą C+ NA KARTĘ SD

 

Jest to odpowiednik pakietu START na 6 miesięcy 8)

 

Sama karta to 129 zł na 6 miesięcy a za dekoder Thomson SD należy dopłacić 30 zł :D

 

Po zakończeniu 6 miesięcznego okresu zostają tylko kanały FTA, kartę można znowu doładować na okres 6 miesięcy w dowolnym momencie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie powinno się nazywać Cyfra+ Na Kartę ? :) Przecież nie zawiera paczki Canal+, może to być mylące. Dziwne też, że na stronie Cyfry w zakładce Pre Paid nie ma żadnej wzmianki o tej nowości. Czyżby nowa oferta to próby wyczyszczenia magazynów ze starych dekoderów SD ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem że to odpowiednik pakietu START w którym są te kanały, które wymieniłeś 8)

 

Witaj @cyfra.tv

Jaka to oferta?

 

Sześć miesięcy po doładowaniu (zakupie) w ofercie Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+ ,Domo+, Mini Mini+, tele Ton+, Hyper+.

O tą Ci chodzi? Możesz to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu 6 miesięcznego okresu zostają tylko kanały FTA, kartę można znowu doładować na okres 6 miesięcy w dowolnym momencie 8)

 

Według wcześniejszych informacji, oprócz kanałów FTA, takze wybrane kanały kodowane (TVP1,TVP2, Polsat,TVN, itp..) miały być dostępne w promocji, przez 12 miesiecy po zakończeniu 6-miesiecznego okresu. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że po okresie 6 miesięcy kanały takie jak

 

TVP1, TVP2, TVP INFO, TVN, TVN7, RELIGIA.TV, POLSAT, TV 4, POLSAT2, TRACE, TV6 będą dostępne przez 12 miesięcy po zakończonym okresie płatnym jednak nie dłużej niż data ważności karty 30/06/2013

 

Przy nowych prepaidach pojawiła się również opcja doładowania karty za 99zł co da nam przedłużenie na 6 kolejnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poprzednia oferta prepaid zostaje :D

 

To "nowa" oferta była do zeszłego roku pod inną nazwą :D I z droższym dekoderem SD :D Nazwał bym ją "działkową" bo zawsze dobrze się sprzedawała na wiosnę jak ludzie zaczynali sezon działkowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to jakaś pomyłka. Dlaczego nie dodano kanałów HD, do tego dekoder z ustawioną listą kanałów, system MPEG2 odchodzący pomału w przeszłość. Mogliby chociaż dać wszystkie kanały dostępne cyfrowo naziemnie (brak Polsat Sport News, TVP Historia), ktoś kto to kupi po prostu wyrzuci kasę w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To "nowa" oferta była do zeszłego roku pod inną nazwą :D I z droższym dekoderem SD :D Nazwał bym ją "działkową" bo zawsze dobrze się sprzedawała na wiosnę jak ludzie zaczynali sezon działkowy :-)

 

Dokładnie, 175zł za 5 m-cy + SD za 99zł lub 1zł (Sagem - złom SD)

A teraz na działce można przesiedzieć na tej karcie 1,5 roku :lol2: .

 

Jednak nadal uważam, że dali ją za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przed chwilą zobaczyłem artykuł o tej nowej ofercie "Cyfry" na kartę, to pomyślałem "co oni wykombinowali", ale jak zwykle jak się zagłębiłem w szczegóły, to pomyślałem, że to jakieś żarty :D ...

 

Po pierwsze czemu oni się upierają na doładowania na pół roku, zamiast dać opcję doładowania np. na określoną ilość dni (np. minimum tydzień - wtedy to by była konkurencyjna oferta, bo nawet "TNK SD" nie oferuje doładowania tylko na tydzień), a po drugie gdzie jest paczka "Canal+" w jakości "SD", bo tylko ona mogłaby moim zdaniem przyciągnąć masową liczbę użytkowników !

 

Obym się mylił, ale boję się, że podobny kształt do tego "niewypału" "Cyfry" może mieć "TNK" po fuzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...