Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stare karty z szachownicą, także pozwolą, na odbiór FTA. Działają one na wszystkich dekoderach od cyfry+, oprócz sagemcom, ponieważ sagemcomy z starą kartą nie zadziałają, ponieważ stara karta była w systemie SECA2, a nowe karty to SECA4+ nagravision. Niedawno sprawdzałem kartę z szachownicą i na pace sd działa FTA. Sagemcom natomiast nie widzi starej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niedawno sprawdzałem kartę z szachownicą i na pace sd działa FTA. Sagemcom natomiast nie widzi starej karty.

Chodziło mi o pace DSR 2221, i te najstarsze karty (nie szare z szachownicą- bo widzę że takie też były), ale te z ok 2000r. z dużym napisem CYFRA + po przekątnej karty (chyba jest to seca1) o taka:

 

?163425223

 

Kiedyś wkładałem taką właśnie kartę i dekoder jej nie widział, ale nie mam pewności czy karta była sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

właśnie zakupiłem zestaw c+ (antena 70cm, dekoder sagemcom DSI83 i karte z C+ prepaid za 299 zl)

czekam na kolege który zainstaluje mi dziś antenę, mam dwa małe pytania;

 

1- czy po ustawieniu anteny na satelite HotBird odbiera sie tez programy z satelity Astra ?

2- za pakiet prepaid za 299 zl, jaka będę miał dokładnie ilość kanałów ? pytam sie bo na jednej stronie pisali ze ponad 800, na innej ze tylko 62, sam juz nie wiem....

 

z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryzsat

Jak chcesz odbierać Astre, musisz dokupić drugi konwerter i zamontować go na tzw "zezie". Wtedy będziesz miał kanały z Astry. W pakiecie C+ Start jest tak naprawdę z 30-40 kanałów kodowanych (łącznie z dublami HD i SD), reszta to kanały FTA, które odbierzesz również bez karty. Przepłaciłeś trochę za tą kartę :) Można ją spokojnie kupić za ok. 250 zł na portalach aukcyjnych i jak dla mnie maksymalnie tyle jest warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Poszukuję taniego (nowego) odbiornika SD pod C+ na kartę. Obecnie mam Thomsona TS-4, ale występują z nim problemy w postaci przerywania kanałów (czerwony kwadracik). Na początku wszystko było OK, później przestały odbierać kanały TVP (działały jak chciały), a teraz nawet jest problem z FTA (Viva, 4fun.tv, itd.). Pewnie siada głowica, albo coś innego. Układ antenowy wydaje się OK (Polsat Cyfrowy działa bez zarzutu). Interesuje mnie, żeby wszystko (uprawnienia, obraz bez zwiech) działało bez żadnych kombinacji (zmienianie softu, itp.) po wyjęciu z pudełka. Znalazłem Fergusona Arive 102E (wiem, że jest HD), ale cena powyżej 200PLN jest trochę za duża. Potrzebuję czegoś maksymalnie prostego (w okolicach 150PLN), do tak prostej oferty ;) Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy mówisz o C+ na kartę czy o prepaidzie C+.

 

Prepaidy C+ są aktywowane w momencie zakupu. U mnie jak przyszedł pocztą to od razu po włożeniu do dekodera działały wszystkie kanały.

Za to C+ na kartę zaskoczyło dość szybko - chyba w niecałą godzinę miałem kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...