Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Wczoraj zniknęły uprawnienia na mojej karcie C+ na kartę. Do października przyszłego roku powinienem mieć podstawowe stacje. Reaktywacja nic nie daje. To jakaś awaria czy karta padła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Twój dekoder nie przepuszcza uprawnień Cyfry +. Spróbuj włożyć kartę Cyfry + do innego dekodera, najlepiej któregoś od nich, nastaw na TVP Info i do godziny powinny programy zaświecić. A jak to nie pomoże to musisz dzwonić zadzwonić do BOK-u Cyfry +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą kartę?. C+nakartę aktywuje się w internecie na stronie podanej na opakowaniu karty (można też kupić już aktywowana) , po rejestracji wskazana reaktywacja przez telefon po 1-2 godzinach (nr 22 310 45 45 tonowo 4 potem 1 dalej wklepujemy 12 pierwszych cyfr nr karty i potem klapniemy 1 OK całośc operacji ok. 100 sekund , uprawnienia otrzymuje się na 62 dni - jeśli bez wykonywania reaktywacji telefonicznej kartę pozostawimy na dowolnym kanale aktywacyjnym np. TVP1 SD to zwykle sama pobierze właściwe dane, ALE zapisane daty potrzebne do uzytkowania mogą być krótsze i rózne), wtedy zapis na karcie kompletny (bez tego karta zachowuje się różnie- niektóre dekoduje, niektóre nie), reaktywacje można zrobić telefonicznie.

Prepaid Start z Canal+ (Kompakt) kupuje się aktywną, reaktywacje przez telefon lub BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

299. Ceny jak te na ALL.... . Na wiosnę w necie można było kupić C+Start HD z dużymi upustami (były nawet po 190 zł), ale od kiedy weszły na rynek karty C+nakartę niestety ceny wróciły do standardu. Jeśli operator utrzyma tę formę sprzedaży to może niedługo znów coś będzie taniej...

Można przypuszczać, że tamte obniżki miały związek z naciskami C+ na wykonywanie planów (dlatego wiele sklepów puszczało je tak tanio, aby trochę stracić ale wyrobić plan), teraz historia powtórzyła się z prepaidami SD bo w pewnym momencie były dostępne po 59 zł (standard to 129 zł), ale pewnie się one powoli kończą bo cena na rynku dochodzi 100zł (w APS nadal 129)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie prepaid w cyfrze ze względu na wszystkie ligi, które tam lecą. Czy możecie mi coś konkretnego polecić? Na stronie cyfry były tylko dwie możliwości za 299 i za 499 +199 za dekoder to troche drogo. Czy byłoby coś tańszego? Mi jest potrzebny C+ do sportu, żadne HBO i cinemaxy mnie nie interere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie, ale żona powiedziała, że mam się wstrzymać na chwilę obecną ze wszystkich umów :D Nawet te na 6 miesięcy, więc myślałem, że prepaid będzie najlepszy :) W CP za prepaida trzeba tylko chyba 150zł zapłacić i tyle jeśli się nie mylę :) A z CP nie chce, bo mnie Ligi zagraniczne interesują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dobrze poszukać (all...), C+ Start Pre Paid można mieć za 265 zł z przesyłką (paczka Canal+). Za 365 zł można dostać C+ Kompakt HD (dodatkowo Bundesliga na Eurosporcie 2). No i warto kupować Pre Paid na początku miesiąca, bo liczy się miesiąc aktywacji + 5 pełnych miesięcy.

 

Jeśli to ma być wersja "budżetowa", to za jakimś uzywanym dekoderem, nawet SD można się rozejrzeć i kupić za 40-50 zł. Tylko czy warto inwestować w ten "złom", jeśli za 200 - 250 zł mozna mieć HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jakbym miał już brać to w HD. Mam na dole CP, ale w sypialni chciałbym mieć C+ żeby móc obejrzeć sobie Lige Angielską, hiszpańską itp. Niby umowa na 6 miesięcy wychodzi 336zł, ale w prepaidzie najtańszym, gdzie są moje kanały trzeba zapłacić 299 + 199za dekoder. Chyba, że ja coś źle patrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w ogóle mi się nie opłaca. Wychodzi 299zl za prepadi +199 za dekoder+ 49zł za aktywację, czyli 547zł to troche za drogo. Muszę popracować nad swoją kobietą by się zgodziła na tą umowę na 6 miesięcy, bo w niej za 56zł mam Canal+ start HD + 5zł za PVR, czyli 61zł. Ciekawe czy są jakieś kruczki i czy coś dodatkowego do tego trzeba płacić. Czy może lepiej poczekać do połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pakiet START HD w obecnej ofercie na 6 mies to 19 zł + opcja Canal+ HD to 30 zł = 49 zł miesięcznie za pakiet Start HD + Canal+ HD :D Taka opcja jest bardziej opłacalna niż pakiet Canal+ Start HD gdzie masz te same programy a kosztuje 56 zł przy umowie na 6 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...