Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście może że w cyfra na karte brak na tunerze sagemcom tvn7 , jest tylko wersja hd ale brak uprawnień

Arte SD tez juz nie ma, jest tylko wersja HD a mi akurat ten kanal dziala tylko przy bezchmurnej pogodzie :?

 

a tu jest napisane ze niby jest na kanale 493 >>> http://ncplus.pl/oferta/kanaly/kanaly-fta

to dlaczego ja nie mam na moim sagemcom dsi83????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuję z cyfry ale "potrzebne" mi są kanały własne cyfry i dlatego myślę o kupieniu C+ na kartę - 6 miesięcy jak w tej chwili wygląda sytuacja z tymi kartami:

1, działają nadal bez problemów (kanały własne cyfry)

2, będzie możliwość ich przedłużenia(doładowania) na kolejne miesiące po okresie ważnośći?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do c+ nk

Wszystko działa (no może prócz religia tv, z mpeg 2).

Do czerwca (trzeba sprawdzić czy 1 czy 30) możesz aktywować nową kartę lub doładować starą. Usługi będą świadczone przez kolejne 6 miesięcy. Trochę tylko się boje ,że w czerwcu nie będzie gdzie doładować (już u mnie zniknął punkt cyfry, a ci z nki mogą się wypiąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Doładować można także na stronie http://www.cyfraplusnakarte.pl robiąc przelew elektronicznie. Póki kartę można było kupić na all... za 70 zł, :shock: to bardziej się opłacało kupić drugą niż doładowywać na pół roku za 99,-pierwszą :D Teraz za kartę trzeba zapłacić 160 zł, a uruchomić trzeba do końca czerwca. W czerwcu doładować i będzie działać do grudnia. W grudniu będą świąteczne promocje w nC+ i wtedy przejść na abonament. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Posiadam c+ na kartę. Wie ktoś jaka będzie przyszłość niedoładowanej karty po 30 czerwca. Zostaną te podstawowe kanały przez 6 miesięcy, czy zostanie wyłączona ?

Chcę się pozbyć tej karty i dopiero po wystawieniu aukcji na allegro zacząłem się zastanawiać czy mam racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wczoraj aktywowałem kartę Cyfry + prepeid i nie działa pisze ze kodowany kanał.

po wejsciu w menu tunera satelitarnego opticum 7300 i sprawdzeniu uprawnień pisze ze uprawnienia do 25.08. 13 r. ,

ile musze czekac aż złapie sygnał i na jakim programie zostawić tuner właczony zeby karta złapał uprawnienia , i zeby odbierały programy ?( ale kino , planete , domo itd; ) .

jak aktywowałem nowa kartę TNK to w ciągu godziny wszystko smigało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalpl18,włącz tvp info,zadzwoń pod 223104545-automat,wybierz ponowienie uprawnień,podaj nr karty i powinno działać po kilku minutach.Ze swoją kartą mam ten sam problem, zawsze uprawnienia muszę ponawiać przez bok.Również w czerwcu doładowałem kartę i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświezymy TEMAT bo może komuś się przyda.

Zmieniono (z dniem 1.07.2013) ANEKSEM regulamin Cplus na kartę i MOŻNA doładować konto za 99 zł (6 kanałów m.in. Planete, itd.) do jeszcze 30.09.2013. Otrzymujemy 6 miesięcy (czyli do końca marca 2014 ) dostep do pełnej usługi . Dalej przewidziano kolejne 12 miesięcy działania Pakietu bez opłat.

Wyglada na to, ze SECA będzie mieć się nieźle co najmniej do końca marca 2015!.

Tak planowanie w ITI...zderzyło się z rzeczywistościa - zwykła partyzantka. (vide: :brawo: zapowiedzi z wiosny dot. nc+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak planowanie w ITI...zderzyło się z rzeczywistościa - zwykła partyzantka. (vide: :brawo: zapowiedzi z wiosny dot. nc+).

 

Raczej Vivendi zainteresowało się tym co wyprawia ITI.

Są ciekawsze nieoficjalne info nt NC+. Szczególnie w kwestii nowych dekoderów.

Jedna z informacji może nawet wywołać plotę o kolejnej fuzji platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozostał mi po C+ Sagemcom, którego chciałbym odpalić. Czy możecie mi poradzić/podpowiedzieć, czy lepiej teraz kupić pre-paid czy C+na kartę - co będzie bardziej korzystne. Chciałbym pooglądać w głównej mierze sport, i czy jest możliwość, aby była jak najkrótsza oferta i w jest trakcie/pod koniec migrować do abonamentu NC+ w czasie jakichś np. świątecznych promocji. Bardzo proszę i dziękuję za pomoc.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W C+ na kartę sportu to można powiedzieć nie ma. Oficjalnie C+ pre-paid też już nie ma. Na znanym portalu są opłacone karty ale są to normalne karty abonamentowe ale opłacone z góry na 12-18 mcy (tanie nie są). Jest jeszcze opcja NC+ MIX ale tylko z ich dekoderem (kupujesz na własność).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...