Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam. Nie wiem czy ktoś z was zauważył ale od 1 października została przedłużona dalsza mozliwość doładowania starej karty w ofercie "Cyfra plus na kartę":

Specjalnie dla Ciebie przedłużyliśmy możliwość

doładowania karty aż do 31 marca 2014r.

Źródło:

http://www.cplusnakarte.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak, zauważyłem. :D Nie rozumiem jednak, czy można tę kartę doładować teraz np. dziś i będzie ona ważna tylko 5 miesięcy tj. do 31.III.2014. :/ , czy doładowywać można do tego czasu, a jej ważność pozostaje 6 miesięcy licząc od daty doładowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy już to tu było poruszane, ale taką kartę Cyfry + w prepaid można przekształcić w normalną abonamentową, lub do multiroom. To dziś, po wielu próbach dowiedzenia się czegokolwiek nt temat się dowiedziałam, można również zrobić cesję z właściciela na właściciela. Piszę jeżeli nie było już to poruszane w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam za post pod postem, ale dawno tu nikt nie zaglądał. Nie wiem już co mam zrobić. Karta prepaid opłacona wczoraj, bo do dziś termin jej wazności. Działają kanały typu TVP1, Polsat, TVN, brak kanałów typu MiniMini, Planete, Ale Kino. Nie pomaga ponowienie sygnału, konsultanci niestety kierują na płatną infolinię dla TNK. Co robić? Czekać aż same wskoczą te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam przepraszam z góry, że pisze w temacie z "wykopalisk" ale mam pytanie. Orientujecie się czy można jeszcze gdzieś zakupić kartę "Cameleon" w Seca z byłej C+ w tzw. pre-paidzie? Interesuje mnie zakup takiej karty ale tak aby można ją było na moje dane zarejestrować a nie na jakąś firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...