Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie Canal+ Kompakt Prepaid są dostępne w HD: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTV HD, TVP HD

 

No to niezłych webmasterów tam mają ;) Nie potrafią nawet porządnie kanałów w ofercie uporządkować. Jeszcze jedno pytanie:

Czy czasem zawartość kanałowa z wersji abonamentowej canal+ kompakt hd, jest taka sama, jak w opcji kompakt pre-paid ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich.

Mam pytanie.

Mam telewizor w którym działa mi ładnie moduł TNK HD. Czy teraz jak zakupie moduł wraz z kartą cyfry + na kartę START w HD to czy ten moduł cyfry zadziała mi w tym tv ? nie będzie problemu z racji tego pierwszego modulu juz zainstalowanego w TV (tnk HD) ?

 

Który moduł lepiej wybrać na allegro, ten szary z logiem HD czy ten z niebieską naklejka z logiem HD ? Obydwa moduły puszczają uprawnienia do kanałów z tp 11411 z którymi były problemu ?

 

Wie ktoś jak długo oferta jest ważna ? (nie chodzi o ważność do 2013 roku tylko ogolnie czy jest jakas data istnienia cyfry plus na kartę? do kiedy ?

 

Jak z jakością kanałów HD canal + sport HD, canal + GOL HD? bo głownie na tych mi zależy ? jakość jak na NSPORT czy lepiej ? (np w transmisjach ekstraklasy) ? (chodzi o jakość obrazu ;) )

 

Jest może jakieś urządzenie do którego włożyłbym dwa moduły ? z kolei które podłączyłbym do slotu na moduł w TV ? Przy delikatnym montowaniu istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia slotu w TV lub modułu poprzez częstą z zmianę ? (raz TNK HD raz CYFRA+na kartę ?)

Bede wdzięczny za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu kolega myli...

1 oferta to prepaid C+nakartę - cena na alegroszu ok.100 (w sklepie C+ 129 zł) za 6 miesięcy oferty pakietu Start , ALE bez kanałow HD i Canalu+, potem 12 miesięcy kanały podstawowe za free , do 30.06.2013 można doładować 6 m-cy za 99. .Można domniemywać, że operator wyłączy tę usługę 1.01.2014 wróżąc z różnych okoliczności (ale zastrzegają sobie także termin wcześniejszy ...lub późniejszy)

2. oferta Canal+Start ważna bezterminowo ok.200 zł all...(299 sklep) działa do końca miesiąca aktywacji i jeszcze 5 kolejnych pełnych. W bukiecie multi Canal+ i kilka innych w jakości HD. Jakość ekstraklasy niezła, reszta jak się komu co widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytałem do kiedy ta oferta jest ważna (za 299) ponieważ nie chciałbym takiej sytuacji w której kupię moduł za prawie 300 zł wraz z pakietem cyfry plus na kartę (tu kolejne prawie 300) a po jakimś czasie mi tę ofertę zamkną. To mówi Pan, że nie mam się o co martwić tak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biedrek

 

Za 299zł to jest cena oficjalna.Jak dobrze poszukasz tak jak napisał @bat można znaleźć pomiędzy 210-240zł pakiet C+Start.Pamiętaj żeby aktywować na początku miecha wtedy niepełny+5 miechów oglądania=6 :D Co do modułów to oficjalny z cyfry CI+ to 199 zł a nie 300 który pewnie zadziała w Twoim Tv.Jakość kanałów HD ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umknęło to wydawcom broszurki info (jakby to było oczywiste dla 1. raz stykających się z C+).

Aktywujemy (tak jak inne karty C+) na TVP1.

Od momentu aktywacji przez internet ok. 5 minut (z tym, że data ważności -CYRRA+ ID104) przesuwa się o 62 dni, ale na nadanie uprawnień (SECA ID0) trzeba poczekać jeszcze kilka minut i wtedy obraz się pojawi.

Jeśli byłby kłopot z odbiorem ustawiamy na TVP1 i przez telefon 22 310 45 45 wybieramy tonowo właściwy nr automatycznie (trwa to ok. 2 minuty) reaktywujemy kartę SAMI wpisując wg instrukcji z telefonu nr karty.

Po tym zabiegu czekamy 2-5 minut i GRA. (doświadczenia z aktywacji 2. kart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Który moduł polecacie do cyfry+hd prepaid pakiet start HD ?

 

Ten ?

karta.png

 

czy ten ?

 

modul-cam.jpg

 

Różnią się czymś w ogóle ? prócz naklejką ?

Podobno była seria modułów gdzie nie działały kanały HD z tp 11411 (domo hd itd)

Cenowo podobne.

Bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem C+ na kartę, aktywowałem wszystko jest prawie OK, jednakże jest mały problem tzn. karta dekoduje dany program, po czym na chwilę się zacina i ponownie się włącza. Później jest w porządku. Czy u Was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Technomate 6900 HD Combo, w slotach na moduły cam TnK HD i Cyfrowego Polsatu, antena ustawiona dobrze, bo odbiór z innych kart prawidłowy. Natomiast kanły z C+ zacinają się przy zmianie z kanału innej platformy. Tak, jakby się gryzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...