Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a masz kompakt czy start?sprawdzałeś ustawienia anteny?czasami pomaga nawet delikatny skręt (czasami nawet skręt tylko konwenterem).ewentualnie tel do cyfry

 

W kompakcie nie ma tych kanałów.

 

jak nie ma w kompakcie?w starcie nie ma w kompakcie prepaid canal + są

proszę zerknąć na strone cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oficjalne ceny Pre Paida zostaną być może na dotychczasowym poziomie. Natomiast ceny Pre Paidów na aukcjach wyraźnie się podwyższyły, w listopadzie i przynajmniej na początku grudnia Canal+ Start Pre Paid można było mieć za 199 zł, teraz najtaniej znalazłem 249 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na allegroszu kartę pre-paid z dołączoną fakturą i regulaminem akcji.

Tam wyraźnie napisano: opcja dodatkowa HD-TVPHD, NGCHD, EurosportHD, Eurosport2HD, MTVLiveHD = opcja Canal+ w wersjach HD.

Bądźmy ostrożni z tym posądzaniem o oszustwo bo strona www nie jest w tej kwestii najważniejsza, a najistotniejszy jest regulamin akcji.

W papierach NIKT nie obiecuje, ani AnimalPlanetHD, ani NickaHD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro cos oferuja na ich stronie, to musi sie to zgadzac z oferta.Ponizej jest numer telefonu pod ktorym mozna zamowic pakiet pre paid.Rozumiem gdybym kupowal u handlowca lub w jakims stoisku na podstawie aktualnej ulotki oferty pre paid ale ja zamawiam przez internet a w internecie na stronie gdzie mozna dokonac zamowienia kanaly sa wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cyfry+

 

http://cyfraplus.pl/oferta/cyfra_na_karte.html#PP-KOM

 

w pakiecie pre-paid canal+ kompakt widnieje kilka(naście) kanałów HD, m.in. Eurosport 1 i 2, Nat Geo HD i Nat Geo Wild HD, TVP HD i kilka innych kanałów HD.

 

Czy ktoś może potwiedzic odbiór tych wszystkich kanałów HD, które są zamieszczone na ww. stronie internetowej ???

Bo z tego co piszą @bat i @farosz to kilku kanałó nie odbierają.

 

Więc jak to jest naprawdę ??? Jakie kanały są, a jakich nie ma ??? O co chodzi z tym regulaminem akcji, co napisał @bat ???

 

Jaka akcja ??? Od kiedy do kiedy trwa ta akcja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że powodem kontrowersji jest niechlujstwo informatyków C+ dotyczące uaktualnienia listy (tyczy to też listy abonamentowej np. w pakiecie Optimum wg tej listy nie ma AXN, a przecież GO odbieramy). Zasady pre-paid w C+ zmieniono ostatnio 1.09.2011 i dlatego nazwa akcja (projekt, jak zwał tak zwał), na razie nikt nie zapowiada zmian, tak jak nic nie zapowiadało zmian w lecie 2011.Do zakupionej karty prepaidowej przyzwoity sklep drukuje także 2 strony regulaminu, a nie tylko świstek z nr karty, datą ważności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat - jeżeli posiadasz pre-paid canal+ kompakt to napisz, czy działają ci wszystkie kanały, które są wymienione w linku w moim poście powyżej.

 

Napisz też od kiedy masz aktywowaną swoją kartę.

 

O ile dobrze wiem to od 01.09.2011 w pakiecie pre-paid Canal+ kompakt nie było aż tylu kanałów HD (Eurosporty, Nat Geo, TVP HD i inne). Zdaje się że zostały one dodane do teko pakietu dopiero kilka dni temu.

 

Czy jest gdzieś na stronie cyfry plus regulamin dla pakietu pre-paid canal+ kompakt ??? Czy są tam wymienione wszystkie kanały, które widnieją w linku, który zamieściłem w poprzednim poście.

 

Pytam się, bo jestem zainteresowany kupnem karty pre-paid, a zastanawiam się czy wziąc canal+ start czy canal+ kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znowu są błędy na stronie, na liście kanałów Pre Paida, np FOX Life HD, BBC HD, NAT Geo Wild HD, które nie są dostępne w Kompakt Pre Paid.

 

Pewna informacja jest taka:

 

Canal+ Kompakt Prepaid zawiera wszystkie kanały z oferty abonamentowej Canal+ Kompakt + opcję Kompakt HD (Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP HD, National Geographic HD, MTV Live HD)

 

Zaczynam się zastanawiać, czy to pomyłka, czy to celowe wprowadzanie klientów w błąd. Non stop jakieś kwiatki na listach kanałów w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zamawiam u nich na stronie, gdzie wymienione sa kanaly BBC HD. Nickelodeon HD i ANimal HD ktorych brakuje, mam prawo odstapic od umowy.Co innego gdybym zamowil karte w tesco lub innym punkcie cyfry, ktore to kieruja sie ulotka na ktorej nie ma tych kanalow wymienionych przeze mnie to bym zrozumial.Ja jednak kierowalem sie spisem na stronie cyfry a tam te kanaly sa na liscie.Napisalem do tego madrali maila to mi odpisal ze trzeba patrzec na oferte handlowa a nie na ich strone.Co za faje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na internetowej stronie http://cyfraplus.pl/oferta/cyfra_na_karte.html#PP-KOM uaktualniono rzeczywistą ilośc kanałów dostępnych w pre-paid canal+ kompakt. Usunięto Nat Geo wild HD, Nat Geo HD, Eurosporty 1 i 2 HD, BBC HD i kilka innych kanałów HD, które widniały w tej ofercie przez jakiś czas.

 

Zastanawia mnie tylko, dlaczego w dalszym ciągu przedstawiają DWUKROTNIE kanał France 24.

 

Ciekawe, czy obecnie prezentowana lista kanałów jest pełną ofertą pre-paid canal+ kompakt, czy może w dalszym ciągu znajdują się na tej liście kanały, które nie są dostępne w tej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...