Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli cena pakietu uniwersalnego na aukcjach wynosiła 80-90 zł czyli połowę ceny oficjalnej (175 zł) to może Canal+ Start w prepaid tez będzie za połowę ceny oficjalnej (299 zł) czyli w granicach 150 zł.

Chociaż wydaję mi się bardziej prawdopodobna cena w ok. 200 zł.

 

 

EDIT:

Właśnie zajrzałem na popularny portal aukcyjny i... karty Cyfry+ prepaid z pakietem Canal+ Start są juz dostępne w cenie 199 zł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednak w dalszym ciągu nie jest to 50% ceny nominalnej za w/w pakiet jak było to w przypadku kart na starych zasadach. Ba, stare karty można było kupić nawet taniej niż za połowę ich wartości rynkowej. Jeszcze raz powtórzę, optymalnym rozwiązaniem byłoby dołączenie nowych pakietów prepaid, bez likwidacji dotychczasowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie "Cyfra" powinna upodobnić swoją ofertę "na kartę" do oferty "Cyfrowego Polsatu", tzn., że można sobie opłacać wybrane pakiety z całej oferty tylko w danym miesiącu, albo jeśli pozostajemy przy obecnym systemie, czyli dwa pakiety do wyboru, to dać możliwość ich doładowywania, tak jak w "TNK", bo ten model, który jest teraz, tzn., że płacimy za pół roku z góry, a potem musimy kupić nową kartę, albo ewentualnie chyba przejść na zwykły abonament mnie np. zniechęca, a chętnie bym sobie wziął ofertę "Canal+Start" w wersji na doładowania, żeby mieć "Canal+", tylko w tych miesiącach, kiedy będzie tam coś ciekawego :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu z tymi kartami teraz zrobili...

Jak to napisal jeden z kolegow: mogli zostawic tak jak bylo i dolozyc opcje pakietu...

Teraz wszyscy sa skazani na Canal+ i placic 200zł za karte a wczesniej mozna bylo miec nawet za 50zł karte na 5,5 miesiaca - co dawalo 10 czy nawet 9 zł na miesiac.

Teraz to jest okolo 30zl lub nawet 35 zł...

 

Na starej karcie dzialal Polsat Newa, Tvn Warszawa jak jeszcze byl nadawany no i TVP seriale (w kuchni rodzinka ogladala Rancho podczas sniadania), teraz brak.... :/

 

Bez sensu narzucaja cos komus, to tak samo jakby w sklepach nie mozna bylo kupic lodow truskawokowych tylko by byly cale paczki smakowe bez mozliwosci wybrania tego ulubionego :)

To tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście szkoda tych "taniusich", ale nie zapominajmy, że była to oferta wtórna. Ceny operatora były kosmiczne.

Sądzę, że popyt na nowe w cenach standardowych też będzie nikły i stąd nadzieja, że może pojawią się "rabatowe".

Badźmy jednak sprawiedliwi: 30 parę zł za C+Start to fajna sprawa. Taką kartę przecież można kupić na spółkę i naprawdę ekonomicznie ją wykorzystać np. filmy, lub sezon piłkarski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co z tych Canal Plus mi bedzie dzialac na dekoderze SD, Ferguson 6318 ?

Rozumiem ze HD nie, ale czy moze w wersji SD cos bedzie dzialac czy musze po prostu wymienic dekoder na HD?

 

Mam mozliwosc kupienia karty starej karty, z waznoscia do lutego 2012, za 150zł i mysle czy wziac stara karte bez ewentualnej wymieny dekodera albo dekoder nowy i wziac z canal+.

Dziekuje za pomoc

i odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to mówią w kabarecie - "...aaaa widzisz"

 

@wonsik

Czyli oferta na prepaid się zmieniła, co do zakupu dekodera - kiedyś na pewno nie było takiej możliwości.

Przydałoby się większe info również na stronie C+ o tym - teraz jest tylko zdawkowo o możliwości zakupu SD od 99 zł.

 

A co do samego pytania to ciekawe czy te 3 dni opisywane przez Ciebie to jest gdzieś zapisane, czy po prostu dobra wola dystrybutora?

 

P.S. Bajki o smokach znam, ale co do smoka to akurat zakończenie było dla niego smutne :P przynajmniej dla tego z grodu Kraka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...