Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są i to nawet w wersji HD

 

:jupi:Canal+ Kompakt Prepaid zawiera wszystkie kanały z oferty abonamentowej Canal+ Kompakt + opcję Kompakt HD (Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP HD, National Geographic HD, MTV Live HD) :D

 

Osobiście sprawdziłem :D Do tego macie te kanały zagwarantowane w regulaminie do prepaida który drukuję się razem z formularzem wydania karty :D

 

Co ciekawe na stronie CYFRY+ nie ma o tym ani słowa :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i to nawet w wersji HD

 

:jupi:Canal+ Kompakt Prepaid zawiera wszystkie kanały z oferty abonamentowej Canal+ Kompakt + opcję Kompakt HD (Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP HD, National Geographic HD, MTV Live HD) :D

 

Osobiście sprawdziłem :D Do tego macie te kanały zagwarantowane w regulaminie do prepaida który drukuję się razem z formularzem wydania karty :D

 

Co ciekawe na stronie CYFRY+ nie ma o tym ani słowa :shock:

 

 

Czyli sprzedawcy są nie do końca poinformowani lub nie sprawdzili tego co sprzedają.

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i to nawet w wersji HD

 

:jupi:Canal+ Kompakt Prepaid zawiera wszystkie kanały z oferty abonamentowej Canal+ Kompakt + opcję Kompakt HD (Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP HD, National Geographic HD, MTV Live HD) :D

 

Osobiście sprawdziłem :D Do tego macie te kanały zagwarantowane w regulaminie do prepaida który drukuję się razem z formularzem wydania karty :D

 

Co ciekawe na stronie CYFRY+ nie ma o tym ani słowa :shock:

 

 

Witam

 

Czy te sprzedawane na okres od 1.11.11 do 30.04.12 tez maja te kanaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_23.html

 

Nie ma na stronie dekodera HD ale jest na własność za 188 zł :-)

 

Jak coś to na PW, żeby nie zaśmiecać wątku 8)

 

 

jeżeli chodzi o tę stronkę to uważajcie - ja kupiłem i się naciąłem - miało być do 6 miesięcy oglądania, a będzie 4 pełne + listopad, a gość przez telefon mówi że ma napisane "do 6 miesięcy czyli może być 6 miesięcy, mogą być 4 miesiące albo i może być 1 dzień oglądania"

 

Jakoś w umowie jest co innego?!

 

karty aktywowane w październiku a sprzedawane w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mathome: Jest Kompakt HD bo jest to zawarte w regulaminie, który drukuje się przy wydaniu karty, kanały śmigają aż miło :D

 

@diaqlo: Oczywiście, dlatego jest napisane że promocja trwa od 31.10 (do 6 miesięcy) do wyczerpania kart, żeby potem nie było pretensji, jakbyś poszedł do punktu za dekoder Strong 6880 zapłaciłbyś 99 zł a za kartę 299 zł a tak zapłaciłeś za Stronga 6880 bez umowy 1 zł i 199 zł za kartę ... Jak taki rabat to jeszcze mało... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pre Paid jest 5 pełnych miesięcy oglądania + cały miesiąc w którym dokonano aktywacji. Jeśli karta aktywowana 1 listopada to wychodzi 6 miesięcy. Jeśli aktywowana 31 października, to w praktyce wychodzi 5 miesięcy. Najlepiej oczywiście kupować na początku miesiąca. Ja ostatnio na portalu aukcyjnym znalazłem aukcję z Pre Paidem ważnym do 29 lutego za 100zł + przesyłka. Cena oczywiście okazyjna, wyszło mi ~ 27 zł/mies pakietu Canal+ Start. Na świstku pisze, że karta aktywowana 30 września i ważna do 29 lutego. Pre paidy ważne do końca kwietnia (prawie 6 miesięcy) można znaleźć po 199zł. Może ktoś z dystrybutorów się wypowiedzieć dlaczego są takie różnice między cenami oficjalnymi a tymi na aukcjach ? Czy to tajemnica handlowa ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę jakimś dziwnym trafem zmieniła się zawartość strony z:

" * Promocja wazna do 6.11.2011 przy zamówieniu telefonicznym "

na:

 

" * Promocja wazna od 31.10.2011 do wyczerpania zapasów przy zamówieniu telefoniczym "

 

nie umiecie sie przyznać do błędu?

i poprawcie "telefoniczym" na telefonicznym" bo tak szybko pisaliście to ze wyszło z literówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mathome: Ogólnie dziwi mnie fakt, że mając w ofercie Prepaid dodatkowe kanały HD C+ się tym nie reklamuje na stronie ? :o Zaraz to komuś dam info w firmie bo to trochę bez sensu

 

Już przekonałem się osobiście o tym, że kanały z opcji Kompakt HD śmigają w prepaidzie. Dziękuję i Pozdrawiam. ;)

 

Dzięki za info o błędach, wieczorkiem poprawimy :-) Jak uważasz, że dostałeś słabą ofertę, odeślij dekoder z kartą, dostaniesz zwrot minus koszty przesyłki :-) Nie ma problemu, jak coś proszę na PW bo to jest temat od dyskusji ogólnej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...