Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Nowe pakiety pre-paid to CANAL+ START Pre-paid i CANAL+ KOMPAKT Pre-paid, odpowiednio za 299 zł za 6 miesięcy oraz 499 zł za 6 miesięcy. Oba zestawy telewizji na kartę to odpowiedniki sprzedawanych w ofercie abonamentowej pakietów CANAL+ START i CANAL+ KOMPAKT....

 

źródło: https://satkurier.pl/news/68498/cyfra-nowy-pakiet-canal-hbo-superpremium.html

 

Czekamy w takim razie na szczegóły nowej oferty Cyfry+ na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz szczegóły, tą są standardowe pakiety jak w umowie: Canal+ Start i Canal+ Kompakt 8)

 

1) Czy stare pakiety pre-paid pozostają w ofercie, czy zostają zastąpione przez te nowe ?

2) Czy w pakiecie Canał+ Start będą działały dodatkowe kanały, które teoretycznie nie powinny (tak jak w uniwersalnym działają TVP Seriale i Polsat News)

3) Te 6 miesięcy to oczywiście 5 + rozpoczęty miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości:

 

Pakiety Canal+ Start i Canal+ Kompakt to te same pakiety co w abonamencie, nie będzie żadnych różnic :D

 

W obu pakietach bedą dostępne tak samo jak w abonamencie programy HD czyli Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Film HD :jupi:

 

Do karty prepaid możecie od jutra dokupić dekoder SD za 99 zł lub dekoder Sagemcom HD za 198 zł :jupi:

 

Stara oferta prepaid (bez Canal+) przestaje istnieć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa bo to nie jest żaden ukłon w stronę klientów tylko uniemożliwianie im korzystania w prepaidzie z tańszych pakietów (bez opcji Canal+). Chodzi tylko o zwiększenie zysków operatora bo wystarczyłoby wprowadzić dodatkowy pakiet, bez likwidacji dotychczasowego i byłoby wszystko w porządku. Jednak nowe zasady w takim kształcie tak naprawdę oznaczają tylko likwidację starego pakietu Uniwersalnego, który można było nabyć taniej niż pakiet Start w normalnym abonamencie. Kilkoro moich znajomych, korzystających ze starego prepaidu na pewno nie skorzysta z jego nowej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedmówca wierzy w garbate aniołki. Obecna cena (a także ta nowa oferta) to nisza z nieatrakcyjną ceną ( oficjalnienp. 175/ok 6mcy_ ponad 30 zł gdy w abo poniżej 20. 50% drożej). Wesoło robiło się po zakupie na aukcji za 80-90 i przy :smile: 90/ok 8 mcy. I to odchodzi w nicość.

faktycznie przykra wiadomość. Kto NOWOŚĆ kupi???

Chyba przymusem sami dystrybutorzy, a potem na allegroszu za pół ceny...no wtedy może znajdą się nabywcy.

Sam kupiłem kilka kart z poważnym rabatem, ale dawne 175. za start ...chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg regulaminu wchodzi w skład pakietu "Canal+Kompakt pre-paid"

 

Mam też 2 pytania:

 

Czy kartę pre-paid nadal rejestruje się na "XXXXX", czy tym razem trzeba podawać swoje dane osobowe ? Zmieniło się coś w tym zakresie ???

 

Czy kartę po 6 miesiącach trzeba zwrócić ? Regulamin to nakazuje, ale jak jest w praktyce ?

Poprzednio nie było takiej konieczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu/umowy nie mam, więc nie sprawdzałem.

Opieram się na tym co widzę na stronie operatora.

A tam widzę, że oferuje mi CSB TV.

Nie ma znaczenia czy to fta wielokrotnie kodowany itd.

 

Ok - sprawdziłem , w umowie faktycznie nie ma, czyli C+ najpierw kusi reklama, a potem nie gwarantuje - fajne , to się nadaje do UOKiK.

Co do FTA w ogóle nie masz racji - zobacz ile kanałów jest gwarantowanych w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...