Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu C+ Start, jak to w końcu jest z tymi kanałami HD, może ktoś napisze jakieś konkretne info. Bo jedni piszą, że działają a inni nie.

U mnie w starym pakiecie uniwersalnym prepaid z kanałów HD działa tylko TVN HD z tp 11508 V oraz Eurosport 2 HD w promocji do 30 listopada z tp 11258 H. Natomiast nie odbieram TVN 7 HD z tp 11278 V oraz programów tematycznych z pakietu C+ Start HD z tp 11411 H mimo, iż mój tuner Opticum HD x403p wyszukuje je bez problemu. Podejrzewam, iż stare prepaidy C+ nie mają włączonych uprawnień na te kanały. Na tv mam napis, że moja karta nie ma uprawnień do odbioru w/w kanałów. Za pewne na nowych prepaidach C+ powinny świecić powyższe kanały HD, gdyż nawet na ulotkach promocyjnych cyfry w prepaid są one zaznaczone w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie z pakietem Pre-paid Uniwersalny, czyli tańszym poprzednikiem Start, nie odbieram Eurosport 2 HD w promocji dla wszystkich w Cyfrze do 30 listopada z tp 11258 H. Dodam tylko, że karta opłacona, uprawnienia do stycznia, tuner firmowy Sagecom DSI87, ciągle komunikat zakodowane, czy ktos odbiera ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany kupnem C+ Start Prepaid z tego co widzę sprzedawane są same karty i mam pytanko czy do odbioru tych kanałów jest wymagany dekoder cyfry? czy może karty nie są parowane i można odbierać je na dowolnym dekoderze? czy tez może wymagany jest moduł?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bo u rodziców aktualnie jest ferguson 7318UCl czy taki dekoder by się nadał nie potrzebny jest moduł do tego dekodera? tylko jakby było z kanałami HD bo ten tuner jest sd tzn ze kanały HD tj. canal+hd by nie działał itp.?

 

PS. A co sądzicie o ofercie canal+kompat na 6msc za 270zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bo u rodziców aktualnie jest ferguson 7318UCl czy taki dekoder by się nadał nie potrzebny jest moduł do tego dekodera? tylko jakby było z kanałami HD bo ten tuner jest sd tzn ze kanały HD tj. canal+hd by nie działał itp.?

 

PS. A co sądzicie o ofercie canal+kompat na 6msc za 270zł?

Na 100% będzie działała cyfra w samym czytniku dekodera , oczywiście tylko kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A co sądzicie o ofercie canal+kompat na 6msc za 270zł?

 

Jeśli to nie jakaś ściema to cena jest bardzo dobra. Wychodzi 45 zł / miesiąc, gdzie w Canal+Kompakt Pre Paid są kanały HD, za które w pakiecie C+Kompakt abonamentowym trzeba dodatkowo dopłacać 11 zł, co daje abonament 73 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News i TVP Seriale DZIAŁAJĄ ale w starym pakiecie uniwersalnym C+ Start Prepaid, mimo, iż te programy nie były wymienione na ulotkach . W nowym (tj. aktywowanym po 2 września 2011r.) prepaidzie już niestety nie działają. Dodatkowo teraz do 28 grudnia można oglądać promocyjnie programy TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo oraz TVN CNBC Biznes. Także, jak ktoś jest jeszcze posiadaczem starego prepaida uniwersalnego C+ Start, to może oglądać 2 programy informacyjne: mam tu na myśli Polsat News oraz TVN24, które są oferowane w wyższych pakietach abonamentowych lub w nowym Prepaidzie C+ Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...