Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 04.11. przestał mi świecić TVN7 HD, brak też zwykłego na liście w SD w pakiecie C+ uniwersalnym. Reset dekodera do ustawień fabrycznych, pobranie nowej listy- to samo, czyli bez zmian. Tuner to Sagecom DSI87 (HD), na liście pozycja 5 TVN7 HD wyświetla "Brak uprawnień do odbioru tego kanału" Kontakt telefoniczny z C+, 20 min. tłumaczenie sprawy :read: i ostatecznie ponowienie uprawnień do karty nie pomogło nic.

O co chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiło czytając ten wątek (o tych kanałach "HD" "ekstra" na kartach "pre-paid") czy na kartach "pre-paid" będą dostępne kanały "nPremium", bo podobno dla odbiorców opcji "Canal+" mają być gratis???

 

W ogóle mam nadzieję, że jednym z efektów fuzji "Cyfry" z "Nką" będzie "przejęcie" przez "Cyfrę" jeśli chodzi o "pre-paid" rozwiązań z "TNK", bo gdyby była możliwość "doładowywania" tych "pre-paidów" "Cyfry" tak jak "TNK" (czyli kiedy się chce i na okres od jednego miesiąca), to taka oferta byłaby moim zdaniem naprawdę SUPER :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja na karcie prepaid ale na swoim odbiorniku GM Unibox 9080 odbieram obydwie wersje TVN7 sd i hd.

W jakim pakiecie, kompakt czy start.

 

Mam Pre Paid C+Start i TVN7 HD i SD śmiga bez żadnej łaski, Opticum HD X110P.

 

 

Witam. Od 04.11. przestał mi świecić TVN7 HD, brak też zwykłego na liście w SD w pakiecie C+ uniwersalnym. Reset dekodera do ustawień fabrycznych, pobranie nowej listy- to samo, czyli bez zmian. Tuner to Sagecom DSI87 (HD), na liście pozycja 5 TVN7 HD wyświetla "Brak uprawnień do odbioru tego kanału" Kontakt telefoniczny z C+, 20 min. tłumaczenie sprawy i ostatecznie ponowienie uprawnień do karty nie pomogło nic.

O co chodzi!

 

Pakiet uniwersalny zdaje się jest już wycofany z oferty Pre Paid. Obecnie w Pre Paid jest Canal+ Start i Canal+ Kompakt. Może dla tych starych Pre Paidów nie dają uprawnień do kanałów HD. Hm, TVN7 HD przestał świecić ? A w ogóle wcześniej świecił? Ten kanał 4.11 został dodany do oferty !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem we wrześniu ten post.

Nawet żeby było 45 zł / miesięcznie oficjalnie, a na aukcjach po 35 zł / miesięcznie za C+ Start Prepaid.

 

I dużo się nie myliłem. Na aukcjach jest po 198 zł/6 miesięcy, czyli 33 zł miesięczne.

Jak to mówią cierpliwość się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie również świetna oferta. Udało mi się kupić kartę na 4 miesiące za 109 zł (~ 27 zł/mies). Mnóstwo sportu (szczególnie piłki nożnej), ciekawa oferta filmowa, od piątku będzie w sumie kilkanaście kanałów HD. W porównaniu do TNK HD za 40 zł/mies. to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek12: Nieprawda, w prepaidzie są Eurosporty i to nawet w HD :D

 

Wyciąg z regulaminu przy sprzedaży karty:

 

Polskie: TVP1, TVP2, TVP Info, TV4, TVP Polonia, TVP Kultura, TVN, TVN 7, TV Puls, Tele 5, Polonia 1, polskie stacje radiowe

Dokumentalne: Planete, Discovery Channel, National Geographic Channel, Discovery Science, TLC, religia.tv Sportowe: Eurosport, Eurosport2, Extreme Sports Channel

Filmowe: 13th STREET Universal, Ale Kino!, Zone Romantica, AXN, Kino Polska, Universal Channel, TVP Seriale, BBC Entertainment

Rozrywka: Club TV, Zone Reality, 4fun.tv, ITV, Mango24, TVN Turbo, TVN Style, Domo.TV, Kuchnia.TV, Fashion TV, TV 5 Monde, KBS World, ID Investigation Discovery, Travel

Channel

Dla dzieci: ZigZap/HYPER, MiniMini

Wiadomości: CNN, BBC World, CNBC, TVN24, TVN Meteo, Telewizja Biznes, France 24, Al Jazzera International, Superstacja, TVN CNBC Biznes, TVS

Muzyczne: MTV Polska, Trace

Opcja Premium CANAL+ HD (Filmowe: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD*; Sportowe: CANAL+ Sport, CANAL+ GOL, CANAL+ Sport HD*, CANAL+

Weekend)

Opcja Dodatkowa HD-KOMPAKT (Polskie: TVP HD; Dokumentalne: National Geographic HD; Sportowe: Eurosport HD, Eurosport 2 HD; Muzyczne: MTV LIVE HD*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i to nawet w wersji HD

 

:jupi:Canal+ Kompakt Prepaid zawiera wszystkie kanały z oferty abonamentowej Canal+ Kompakt + opcję Kompakt HD (Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP HD, National Geographic HD, MTV Live HD) :D

 

Osobiście sprawdziłem :D Do tego macie te kanały zagwarantowane w regulaminie do prepaida który drukuję się razem z formularzem wydania karty :D

 

Co ciekawe na stronie CYFRY+ nie ma o tym ani słowa :shock:

 

Chyba jednak są oba Eurosporty w Pre Paid i to nawet w HD. Cyfra na swojej oficjalnej stronie coś nieźle ostatnio namieszała i nie wszystkie kanały podświetlają się w pakiecie Kompakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...